За тези, които четат любовни романи № 42

  • 53 346
  • 744
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 149
Помните ли нещо интересно от миналото лято да препоръчате?
Лятната къща на Джени Хейл, ако не си я чела.

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 7 312
Коя от вас четеше на Девни Пери The Edens Series? Ще излиза нова книга в края на месеца
 

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Коя от вас четеше на Девни Пери The Edens Series? Ще излиза нова книга в края на месеца
 
Аз, но прочетох само 0.5 и 1 и си оставих втора за по-късно, когато излезе и трета. Харесвам авторката.

# 78
  • Мнения: 331
Аз дочетох Мениджърът на Кристен Калихан. Приятна книжка за разтоварване, ама нещо краят ми се стори, като изсмукан от пръстите.... Странно разочарование остави след края.. Дано другите й книги (ако ги преведат), са по-добри..

# 79
  • Мнения: 744
Момичета, със зор приключих Крадецът на целувки от Шен. И другите книги ли са подобни? Някак не е моето. Може ли предложения за книги.

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 7 312
Момичета, със зор приключих Крадецът на целувки от Шен. И другите книги ли са подобни? Някак не е моето. Може ли предложения за книги.
Това първата книга на Шен ли е,която четеш?
Другите и книги не са като тази. Не чети ''В случай на чудо", не е за всеки вкус.

# 81
  • Мнения: 331
Момичета, със зор приключих Крадецът на целувки от Шен. И другите книги ли са подобни? Някак не е моето. Може ли предложения за книги.

Тайният мъжки клуб за любовни романи на Лиса Кей Адамс ми беше много свежа (особено втората). Ако не си я чела, бих ти я препоръчала Simple Smile

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Момичета, със зор приключих Крадецът на целувки от Шен. И другите книги ли са подобни? Някак не е моето. Може ли предложения за книги.
Колежански са повечето, пробвай Вишъс и ако не ти хареса не се мъчи. Има толкова много книги. Аз обаче съм и от най-големите фенове.
Тайният мъжки клуб за любовни романи на Лиса Кей Адамс ми беше много свежа (особено втората). Ако не си я чела, бих ти я препоръчала Simple Smile
Дали ще продължат поредицата? Дали някой има информация?

# 83
  • Мнения: 744
Първа книга ми е. Ще дам шанс на Вишъс. Благодаря за предложенията, ще ги погледна.

# 84
  • Мнения: 118
Първа книга ми е. Ще дам шанс на Вишъс. Благодаря за предложенията, ще ги погледна.

Прочетох и двете книги и "Вишъс" и "Ракъс". Не са лоши, лесни за четене с обичайната история в тях. Ще ги прочетете на един дъх. Simple Smile Между другото от Шен "Игра с огъня" също е хубава. Но щом "Крадеца" си прочела със зор.. По принцип Шен пише идентично, просто сменя героите и самите истории, иначе има един и същи почерк почти във всяка своя книга. Simple Smile

Последна редакция: вт, 05 юли 2022, 16:07 от Павлина Наскова 718607

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 7 312
Ако ще четете Шен и сериите за родителите и децата ,хубаво е да ги четете в този ред Вишъс, Ракъс (за родителите) , Красиво безрасъдство, Раненият рицар и Разгневеният бог (за децата)  - тези са издадени на български. Иначе има и други ,но само на английски.
Крадецът на целувки,може да си прилича със Спароу като сюжет, но с другите и книги -не.

# 86
  • Мнения: 704
Сиела отново ме радват с интересно заглавие. Дата на издаване 20.07.2022 г.



Никога не смесвай водката с магия!

Какво прави една деветнайсетгодишна вещица, когато сърцето ѝ е разбито? Пълна програма за възстановяване – пенлива вана, сълзлива музика и много, много водка.

Това, което не трябва да прави, е да проклина бившия си – дори и на шега. Но къде се е чуло и видяло проклятие, направено със свещ с аромат на дива орхидея, да сработи? Затова, когато братовчедка ѝ на шега проклина бившия на Виви – безбожно красив вещер от Уелс на име Рис Пенхалоу, младата жена не протестира твърде много. Все пак Рис е този, който след едно романтично и страстно лято си е обрал крушите обратно за Острова, защото баща му е решил да го сгоди за млада вещица от подходящо британско семейство. „Проклятието“ е по-скоро смешно – да оплешивее, да не се представя добре в леглото и такива неща. Двете скоро забравят за него и продължават живота си.

Девет години по-късно Рис се завръща в малкото американско градче, за да извърши магически ритуал, и проклятието на Виви се стоварва с пълна сила на главата му… и на други части от тялото му.

А освен на него и на целия град.

Двамата ще трябва да работят заедно, за да спасят не само Рис от лошия късмет, но и дома на Вивиен от унищожение. И евентуално да се справят с чувствата, които никак не са охладнели.

# 87
  • Мнения: 225
Пробвайте с "Британецът"

# 88
  • Мнения: 744
Мария, Тайният мъжки клуб за любовни романи много ми хареса. Благодаря за споделеното мнение. Наистина е лека и приятна за четене. Дори ми се иска да съществуват такива братства или поне повече такива. 🤗🍀

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 7 312
Взех си от библиотеката "Порочна любов" на Ана Хуанг.
Така като гледам от серията най-интересна ще е третата книга Simple Smile Героите ми се струват най-забавни. От тези дето първо се джафкат, пък после.....

Общи условия

Активация на акаунт