Бейби бумът предстои, Слънчо с Юлчета ще ни дари - Термин Юли 2022 - тема 9

  • 27 745
  • 767
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 591
Mexicana и аз така се чувствам. Имам още 2 седмици до 36, а до термин не ми се мисли Joy
Иначе аз вече два пъти ходя на тонове, почнах ги всяка седмица. Днес от сутринта съм с болезнени контракции, колко магнерот, но шпа и диаспорал изпих, вече не знам. Дали може да ми стане нещо...

# 16
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 323
Ако но шпа не спира контракциите иди да те видят.

# 17
  • Мнения: 1 591
Ако но шпа не спира контракциите иди да те видят.
Дне бях, уж нещата са нормални. Ама и малкия днес цял ден се катери по мене... та хич не ми помага. Решил е, че съм конче Joy

# 18
  • Мнения: 1 397
И аз си взех такава и като дойде много се разочаровах. По друг начин си я представях. Реших да и дам шанс обаче и се усещам, че ми е най-предпочитаната за у дома напоследък. Дължината и супер, не е плътно около корема ми, не ми стяга и ми държи прохладно. Но си е най-обикновена нощница за мен, нищо специално mum или за кърмене.

Filme благодаря за новата тема 😊

Аз взех тази на синсей, но никак не ми е удобна.

Последна редакция: чт, 16 юни 2022, 23:29 от deska90

# 19
  • Мнения: 26
Момичета, купихте ли бебешко гнездо и от къде го избрахте? Оглеждам се за варианти, но изобилието е твърде голямо.

# 20
  • Мнения: 1 591
Аз имам от баткото, подарък ми е. Честно казано ползва се първите до 4 месеца,нашето седеше на дивана. Като гледаме тв го оставяхме там, иначе си седеше в некст то ми. Не е било от тези скъпите, съвсем обикновено, но вършеше работа. Даже се чудех по едно време дали да не купя от по-модерните,  но стигнах до извода, че вършат една и съща работа. Имай  на предвид, че с него и без него все тая. Като почне да се върти, аз не бих го оставила там, но пък знаеш, че винаги го оставяш на чистичко

# 21
  • Мнения: 322
На нас ни подариха едно, мекичко такова, голямо 😁 Нямам си никаква идея от къде , от модерните ли е, Абе нищо 😁 Ще видим колко ще се използва, с каката нямах и не усетих липсата 😁

# 22
  • София
  • Мнения: 3 715
Имай  на предвид, че с него и без него все тая. - и аз съм на това мнение. С баткото не съм имала, дори не съм знаела, че съществуват такива неща. Сестра ми взе за племенницата и го ползваха точно 3 месеца и ни го даде, защото вече и е тясно. Та сега ще ползвам, ще видя как е с него. Иначе е такова https://www.baby.bg/product/bebeshko-gnezdo-cotton-hug-gorski-zhivotni/

# 23
  • Мнения: 1 591
Деси, твоето е от модерните (:
Моето е някакво такова, ама други цветове. Моля, че в olx шият различни десени

# 24
  • Мнения: 2 161
Аз бях купила за каката втора ръка от olx. Удобно ѝ беше, а и е надигнато. Подходящо за повръщащи бебета. Сега ще го използвам и за бебка и после ще го пенсионирам. В началото все се тормозех да го пера защото котарака все успяваше да се нагнезди в него и да го напълни с косми. Animal Smile Cat
Ето го
https://www.baby.bg/product/antirefluksno-gnezdo-sevi-baby-printsesa/

# 25
  • Мнения: 227
И на мен ми подариха същото Деси😁мисля като е на спалнята да я слагам в него,понеже имаме сгъваема кошара ама вначалото ,като си ходим на почивка на балкана ,там имаме къща,мисля да спи в него

# 26
  • Мнения: 245
Здравейте,
благодаря за новата тема, записвам се и Ви следя с удоволствие.
Вижте страницата във фейсбук - Бебешки свят, шият доста неща, сетове за колочки, спални чувалчета, гнезда и т.н, като всичко е на изключително достъпни цени.

# 27
  • Мнения: 85
И аз благодаря за страхотната тема 😍
Ако имате възглавница за бевмвнни също става и като гнездо на леглото да увиете мъничето си и на мен този разход ми отпада . За нощниците и аз си поръчах от пипилота сайта .. колкото и да ми се струва безсмислен разхода за такава нощница поне за болницата да съм изрядна 😂

# 28
  • Мнения: 1 259
Минах и аз днес на  ЖК и тонове, този път гледах записа и викам а ето контракции... погледна ги АГ и вика  няма и следа от  истински контракции, това са си нормалните движения при завъртане,което е хубаво в 36 седмица все пак. Малчото си спеше повечето време, обаче вече наистина забелязвам,че не могат да го измерят, заради това че е с главата надолу ли не знам- глава, краче растат, а коремчето излиза все по-малко, при все че миналата седмица бях на ФМ и там го измериха по-добре. АГ каза че много не вярва на самото измерване и според нея е повече, защото апаратът го изкара само 2450 заради мерките на корема, но пък главицата  е голяма Grinning Взех направлението за хоспитализация за всеки случай.

Някой може ли да ми каже къде да намеря тези еднократните гащи na Molicare,които обсъждахме, пробвах на няколко места все са изчерпани, а тези на Canpol не са ми удобни хич.



И  Molicare отговарят ли си  на обявените размери, колебая се между L И XL, знам че на Canpol  например са доста умалени.

# 29
  • Мнения: 399
И моето вчера в 35+5 излезна около 2400, на мен обаче тоновете ми показаха контракции, после аг каза, че шийката е изгладена и имам и леко разкритие.
 Аз пък се чудя къде ги продават тези на always, някой виждал ли е?
Минах и аз днес на  ЖК и тонове, този път гледах записа и викам а ето контракции... погледна ги АГ и вика  няма и следа от  истински контракции, това са си нормалните движения при завъртане,което е хубаво в 36 седмица все пак. Малчото си спеше повечето време, обаче вече наистина забелязвам,че не могат да го измерят, заради това че е с главата надолу ли не знам- глава, краче растат, а коремчето излиза все по-малко, при все че миналата седмица бях на ФМ и там го измериха по-добре. АГ каза че много не вярва на самото измерване и според нея е повече, защото апаратът го изкара само 2450 заради мерките на корема, но пък главицата  е голяма Grinning Взех направлението за хоспитализация за всеки случай.

Някой може ли да ми каже къде да намеря тези еднократните гащи na Molicare,които обсъждахме, пробвах на няколко места все са изчерпани, а тези на Canpol не са ми удобни хич.



И  Molicare отговарят ли си  на обявените размери, колебая се между L И XL, знам че на Canpol  например са доста умалени.

Общи условия

Активация на акаунт