Случвало ли се продавачка да има неадекватно отношение спрямо вас?

  • 1 545
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 457
При мен случаят беше с продавач в магазин Зора. Много исках да си направя подарък вграден керамичен плот с 4 зони, та като си готвя да използвам наведнъж примерно 2-те зони или и останалите.
Харесах си един и вече готова да го купувам извиках продавача и той като го видя само изцепи ти да не си мастър шеф за какво ти е? плюс това къде ще го слагаш Joy

Накрая нищо не купих.

# 16
  • Мнения: 3 578
не че нещо, ама е бил прав човекът 😁😁😁

# 17
  • Мнения: 4 731
Повечето според мен се държат неадекватно. Като се започне от говоренето на ‘ти’. Синът ми беше толкова впечатлен, когато осъзна този езиков факт, и ме попита ‘ама всички тези хора твои приятели ли са?’😂

# 18
  • Мнения: 6 131
Накрая нищо не купих.
Еее Joy навярно Везни?
Навила ли съм си на пръста и целия персонал на магазина да ме разубеждава, аз купувам. После може и да им го върна, ако размисля и преценя по-трезво, ама това си е за после.
Това с "Ти" обръщението и на мене ми е дразнещо.
Не ползвам консултанти, в случай че се залепи някой го отпращам. Само за хамалската, ако има нужда.

# 19
  • Мнения: 457
Накрая нищо не купих.
Еее Joy навярно Везни?
Навила ли съм си на пръста и целия персонал на магазина да ме разубеждава, аз купувам. После може и да им го върна, ако размисля и преценя по-трезво, ама това си е за после.
Това с "Ти" обръщението и на мене ми е дразнещо.
Не ползвам консултанти, в случай че се залепи някой го отпращам. Само за хамалската, ако има нужда.

Много добро решение!

Зодия Дева съм, обичайно като за мен човекът отсреща не ми хареса и се отказах да дам заделените си пари за плот точно в този магазин. Joy

Има и продължение историята ми.. отидох в магазин Техномаркет и оттам купих. Happy end! Joy

Общи условия

Активация на акаунт