Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 12

  • 31 383
  • 325
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 166
Здравейте,

искам да попитам някой купувал ли е Мериоферт и Цетротид от Турция и каква им е цената ?


Благодаря предварително

# 91
  • Мнения: 802
Мериоферт: https://ilacabak.com/ara.php?arama=meriofert
А цетродит няма в Турция в наличност по аптеките в момента.

# 92
  • Мнения: 65
Здравейте,
Виждам, че предстои отваряне на филиал на клиниката в София. някой има ли повече информация?

# 93
  • Мнения: 83
Здравейте,
Виждам, че предстои отваряне на филиал на клиниката в София. някой има ли повече информация?
Здравейте ,все още чакат лиценза.Пункцията и самият трансфер се правят в Истанбул ,всичко друго може да се прави в София .Това ми отговориха .

# 94
  • Мнения: 311
Здравейте момичета,някоя от вас скоро ще ходили към клиниката. Имам нужда от малка услуга, да предаде документи на координаторката. Моля ако някой може да ми помогне да пише.

# 95
  • Мнения: 27
Здравейте, присъединявам се с молба за информация за цените в Бахчечи. Имам няколко неуспешни опита в болница Надежда. Последно лекарката ми каза, че по-добре нямало да става ...39 години съм. доста ми подейства на психиката. Реших да сменя болницата, няма да се отказвам до последно.
В сайта на Бахчечи пише пакетна цена от 2500евро. Колко Ви е струвало допълнително за разни изследвания или лекарства и престоя?Нужно ми е да знам грубо, за да си набавим средствата. Благодаря предварително.

# 96
  • Мнения: 802
Изследвания - 150лв за цветна снимка. Обикновено не искат допълнителни изследванията, а ако ти искат нещо винаги има вариант да ги направиш в България. Генетичните са по-евтини и по-бързо излизат в Турция.
Лекарства - преди поскъпването с 30% около 800лв излизаха лекарствата за стимулацията. Отделно аз дадох още 1200 за естрофем и прогестерон до 12 се седмица за замразения трансфер. Цените на лекарствата може да ги провериш онлайн https://ilacabak.com/
Престой - има апартаменти през Airbnb за 50-60€ на нощ, хотелите около болницата почват от 90-100€

# 97
  • Мнения: 27
Изследвания - 150лв за цветна снимка. Обикновено не искат допълнителни изследванията, а ако ти искат нещо винаги има вариант да ги направиш в България. Генетичните са по-евтини и по-бързо излизат в Турция.
Лекарства - преди поскъпването с 30% около 800лв излизаха лекарствата за стимулацията. Отделно аз дадох още 1200 за естрофем и прогестерон до 12 се седмица за замразения трансфер. Цените на лекарствата може да ги провериш онлайн https://ilacabak.com/
Престой - има апартаменти през Airbnb за 50-60€ на нощ, хотелите около болницата почват от 90-100€
Имам цветна снимка-искат при тях ли специално да направят? Описаното май е не извън тези 2500евро, а като цяло колкото сте заплатили или не?
Ако сме в по-далечен хотел, как е превозът?
Колко дни престой се налага-при първи преглед, при пункция, при трансфер?Междинни посещения налагат ли се?
Извинявам се за многото въпроси и благодаря предварително!

# 98
  • Мнения: 802
Всичко, което изброих не се включва в пакета.
Обикновено снимките от България са с ниско качество и искат нова при тях, но първо ще погледнат вашата и ще ви кажат дали да правите нова при тях.
Има градски транспорт, таксита, които возят на софийски цени, може и с кола да се придвижвате, ще трябва да си прецените сами.

Нощувки - зависи колко далеч живеете от Истанбул.
Ние направихме така:
1 нощувка - първичен преглед
12 нощувки за стимулацията, но може и по малко. Обикновено те викат на 2ри ден и после след 5 дни, между двата прегледа не е нужно да си в Истанбул.
6 нощувки за трансфера, но може и по малко: 1 за прегледа и 2 около трансфера
Но при всеки е различно, има жени които всеки ден са били на преглед.

В болницата оставих пакетната цена + 600€ за замразяване на останалите ембриони. Имси, икси, т.н. и кръвни изследвания по време на процедурата е включено в пакета.

# 99
  • Мнения: 83
Здравейте, присъединявам се с молба за информация за цените в Бахчечи. Имам няколко неуспешни опита в болница Надежда. Последно лекарката ми каза, че по-добре нямало да става ...39 години съм. доста ми подейства на психиката. Реших да сменя болницата, няма да се отказвам до последно.
В сайта на Бахчечи пише пакетна цена от 2500евро. Колко Ви е струвало допълнително за разни изследвания или лекарства и престоя?Нужно ми е да знам грубо, за да си набавим средствата. Благодаря предварително.
Скоро ще отварят Център в България в София .Пункцията и трансфера се правят в Истанбул ,всичко останало тук в България! Така ,че пишете им за подробности !

# 100
  • Мнения: 549
Здравейте, присъединявам се с молба за информация за цените в Бахчечи. Имам няколко неуспешни опита в болница Надежда. Последно лекарката ми каза, че по-добре нямало да става ...39 години съм. доста ми подейства на психиката. Реших да сменя болницата, няма да се отказвам до последно.
В сайта на Бахчечи пише пакетна цена от 2500евро. Колко Ви е струвало допълнително за разни изследвания или лекарства и престоя?Нужно ми е да знам грубо, за да си набавим средствата. Благодаря предварително.

Здравейте!
Цената е много индивидуална.
2500 евро е процедурата - включва първичен преглед, изследвания и прегледи по време на стимулацията, пункция, трансфер.
Първичният преглед е 150 евро, после мисля се приспада към общата сума. Хубаво е да е на чист ден до 12 ден от цикъла, за да може да се направи цветна снимка при необходимост. Тя е около 100 евро в момента. Може да поискат да направите и спермограма, ако нямате такава. Координатор ще ви даде и списък с кръвни изследвания, които да си направите предварително и да предоставите в деня на прегледа.
При започване на стимулация - Отива се на втори ден от цикъла. Ние правим една нощувка преди прегледа. Назначават се лекарства/инжекции. Може да се приберете в България. Ще ви повикат на 8 ден от цикъла. Остава се поне до пункция. Тогава прегледите са по-често, при мен бяха през ден. Следва пункция. При мен около 12-ти ден. Ако ще се прави свеж трансфер се остава още няколко дни.
Нощувките ни струваха около 140 лв. на вечер с включена закуска.
Лекарствата са около 800-900 евро.
Преди 3-4 месеца всичко това ни излезе около 8 хил. до 9 хил. лева макс (пътни, хотел, храна, процедура и лекарства).

# 101
  • Мнения: 15
При всеки е индивидуално колко ще ви излезе.2800 евро е пакетната цена при замразен трансфер,115 евро цветна снимка,125 евро спермограма,800-900 евро лекарства,генетични изследвания ако се правят тук цената е различна около 600 евро,замразяването на ембриони е 600евро+180 евро годишна такса за съхранение.

# 102
  • Мнения: 40
Здравейте, момичета. Има ли някоя тук във форума, която се е насочила към Бахчеджи сега април месец. Simple Smile

# 103
  • Мнения: 51
Здравейте, момичета. Има ли някоя тук във форума, която се е насочила към Бахчеджи сега април месец. Simple Smile
Аз ще пътувам на 07.04. За първи път!

# 104
  • Мнения: 40
Аз днес пристигнах и утре ми е първия преглед. Ще се радвам да поддържаме връзка и по след това като е по дългия престой тук и на двете ни, защо не и да се видим Simple Smile Ако се падне така и да се върнем тук по едно и също време Simple Smile
Здравейте, момичета. Има ли някоя тук във форума, която се е насочила към Бахчеджи сега април месец. Simple Smile
Аз ще пътувам на 07.04. За първи път!

Общи условия

Активация на акаунт