Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 12

  • 29 661
  • 306
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 791
Последните месеци има много голяма инфлация в Турция и цените на всичко са нагоре. Цените на нощувките са х2 спрямо началото на годината.
Този хотел Мим не работи.

# 76
  • Мнения: 2 447
Последните месеци има много голяма инфлация в Турция и цените на всичко са нагоре. Цените на нощувките са х2 спрямо началото на годината.
Този хотел Мим не работи.
Лелееее, ужас Sad .

# 77
  • Мнения: 224
Здравейте,
Може ли някой да ми даде актуални телефони и имена на кординаторките в Бахчеджи, до колкото зная двете Хафизета ги няма 😊
Благодаря предварително

# 78
  • Мнения: 791
Номерата , които имаш все още са активни. Просто други хора отговарят на тях.

# 79
  • Мнения: 28
Здравейте,

Аз отдавна чета, но се включвам за първи път. 😊
Ние вече изхарчихме много по доктори в България, без никакъв резултат. Бяха ме наплашили, че имам поликистозни яйчници и други - оказа се че нямам. Живеем в Англия и тук е дори по - зле. Насочихме се към Турция. Ходихме сега 21ви до 24ти. Координаторката ни е Зузи +90 (533) 601 33 60. Много сме доволни за сега от помощта и.
Консултацията струва 150 евро. Ние отидохме с много готови изследвания от предни месеци.
Провериха ми проходимостта на тръбите (всичко е наред) - платихме 2000 лири и на него му направиха ултрасаунд на тестисите - още 2000 лири. Допълнителни кръвни изследвания за него 350 евро. До тук сме -700 евро за 1 ден.
Той е с азооспермия и му изписаха инджекции hcg, хапчета и прахчета да пие за 4 месеца. За тях платихме 8000 лири (415 евро).
Ние вече имаме опит с докторите и ни направиха добро впечатление, но като се върнахме на другия ден доктора не помнеше, че м ми има аденома на хипофизата и искаше да му изпише лекарство което не е много препоръчително за това състояние.
В крайна сметка - той има аденома на хипофизата (4мм) за която се обяснява, че не пречи. Азооспермия, нисък тестостерон и високи FSH и LH.
При мен всичко е перфектно.
Докторът казва, че ни иска там през март. Ще ни подготви и двамата за инвитро и докато ми вземат яйцеклетки в същото време на него ще му правят микро тесе и ако намерят нещо, ще извършат процедурата.
Бих оценила вашите коментари, какво мислите?
Не е ли по-добре (като изобщо не са сигурни, че ще намерят сперматозоиди) да направят първо микро тесе и ако намерят нещо тогава да ми дават всички лекарства и да си взема месец отпуска и т.н?
Или може би вероятността да се получи е много по - голяма ако не замраяват?

# 80
  • Мнения: 2 604
Здравейте, дават ли от болницата бележка в края на стимулацията за целия ѝ период. Съответно после да се преведе и ЛЛ да насочи към ЛКК, които да издадат болничен за периода със задна дата, както е в друга клиника в Истанбул?

# 81
  • Мнения: 201
Здравейте, дават ли от болницата бележка в края на стимулацията за целия ѝ период. Съответно после да се преведе и ЛЛ да насочи към ЛКК, които да издадат болничен за периода със задна дата, както е в друга клиника в Истанбул?

Да, дават! От болницата дават бележка, правите превод и я носите на лекаря за болничен с лкк.Преди това талон номер 3 от личния лекар.

# 82
  • Мнения: 2 604
Здравейте, дават ли от болницата бележка в края на стимулацията за целия ѝ период. Съответно после да се преведе и ЛЛ да насочи към ЛКК, които да издадат болничен за периода със задна дата, както е в друга клиника в Истанбул?

Да, дават! От болницата дават бележка, правите превод и я носите на лекаря за болничен с лкк.Преди това талон номер 3 от личния лекар.
Много благодаря за информацията 😊 Понеже с мъжът ми сме при различни лични лекари, две бележки ли ще ни трябват?

# 83
  • Мнения: 201
Здравейте, дават ли от болницата бележка в края на стимулацията за целия ѝ период. Съответно после да се преведе и ЛЛ да насочи към ЛКК, които да издадат болничен за периода със задна дата, както е в друга клиника в Истанбул?

Да, дават! От болницата дават бележка, правите превод и я носите на лекаря за болничен с лкк.Преди това талон номер 3 от личния лекар.
Много благодаря за информацията 😊 Понеже с мъжът ми сме при различни лични лекари, две бележки ли ще ни трябват?

 В бележката ще пишат и на двамата имената. После правите копие на превода

# 84
  • Мнения: 37
Момичета,
Клиниката има ли донорска програма?

# 85
  • Мнения: 791
Не. В Турция не практикуват донорство.

# 86
  • Мнения: 5
Здравейте момичета, след две неуспешни процедури с диагноза "лошо качество на яйцеклетките" и ние се насочваме към Турция. Откровено, доста съм объркана и затова горещо моля тези от вас, които имат опит да споделят. Имам и завишени НК клетки, които установихме сега и се чудя дали да се консултирам тук с имунолог и да губя още време или направо да заминаваме за Турция. Тук идва и най-голямото ми колебани, а именно: кой лекар да избера. Колебая се между д-р Тургут и д-р Кърликая. От всичко изчетено оставам с впечатление, че д-р Кърликая е започнал да претупва, предвид натовареност, и не обръщал голямо внимание на изледвания като НК клетки, но от друга страна техниката и ембриолозите на Бахчечи били много добри. За д-р Тургут, оставам с впечатление, че обръща повече внимание, но нищо не се казва за техниката му и ембриолозите. Единият ми лекар от тук спомена, че за лошото качество на яйцеклетките е много важно техниката и ембриолозите да са много добри. Та съм в голямо чудене на какво да заложа, дали на лекар, който обръща повече внимание (визирам Тургут) ли на техника и ембриолог (Карликая). Моля, които може да сподели опит, за да си помогна с решнието. Предварително благодаря и ви желая успех!

# 87
  • Мнения: 31
Здравейте , случайно попаднах на запитването ви. Първо да отбележа, че не съм правила инвитро опит при нито един от двата доктора. Била съм само на преглед при д-р Карликая.  Останах разочарована, защото ми съобщи новината за запушените ми тръби и аз все още не успявах въздух да си поема от шок , а ужасно некомпетентната координаторка вече ми размяташе листи с цени за процедури и операции. Направо бях потресена, след това когато разговаряхме за лапаро не ми отговаряше на време или ако ми пише ще е да ми напомни колко пари трябва да нося и т.н.... Като видях колко е лоша комуникацията си казах, ооо НЕ, дълъг път имам да извървя с тези хора.. Отказах се от тях избрах др. доктор в Турция. А за д-р Тургут знам, че работи с доста ембриологии, защото е независим доктор. Според случая подбира най-подходящахя ембриология.


Здравейте момичета, след две неуспешни процедури с диагноза "лошо качество на яйцеклетките" и ние се насочваме към Турция. Откровено, доста съм объркана и затова горещо моля тези от вас, които имат опит да споделят. Имам и завишени НК клетки, които установихме сега и се чудя дали да се консултирам тук с имунолог и да губя още време или направо да заминаваме за Турция. Тук идва и най-голямото ми колебани, а именно: кой лекар да избера. Колебая се между д-р Тургут и д-р Кърликая. От всичко изчетено оставам с впечатление, че д-р Кърликая е започнал да претупва, предвид натовареност, и не обръщал голямо внимание на изледвания като НК клетки, но от друга страна техниката и ембриолозите на Бахчечи били много добри. За д-р Тургут, оставам с впечатление, че обръща повече внимание, но нищо не се казва за техниката му и ембриолозите. Единият ми лекар от тук спомена, че за лошото качество на яйцеклетките е много важно техниката и ембриолозите да са много добри. Та съм в голямо чудене на какво да заложа, дали на лекар, който обръща повече внимание (визирам Тургут) ли на техника и ембриолог (Карликая). Моля, които може да сподели опит, за да си помогна с решнието. Предварително благодаря и ви желая успех!

# 88
  • Мнения: 791
Тук идва и най-голямото ми колебани, а именно: кой лекар да избера. Колебая се между д-р Тургут и д-р Кърликая.
И двамата лекари са в една сграда. Отиди на преглед и при двамата и ще го усетиш кой е твоят лекар.

Относно НК клетките: изследванията за тях се влияят от много фактори и не са особено надеждни за решения какво да правиш.

# 89
  • Мнения: 543
Здравейте момичета, след две неуспешни процедури с диагноза "лошо качество на яйцеклетките" и ние се насочваме към Турция. Откровено, доста съм объркана и затова горещо моля тези от вас, които имат опит да споделят. Имам и завишени НК клетки, които установихме сега и се чудя дали да се консултирам тук с имунолог и да губя още време или направо да заминаваме за Турция. Тук идва и най-голямото ми колебани, а именно: кой лекар да избера. Колебая се между д-р Тургут и д-р Кърликая. От всичко изчетено оставам с впечатление, че д-р Кърликая е започнал да претупва, предвид натовареност, и не обръщал голямо внимание на изледвания като НК клетки, но от друга страна техниката и ембриолозите на Бахчечи били много добри. За д-р Тургут, оставам с впечатление, че обръща повече внимание, но нищо не се казва за техниката му и ембриолозите. Единият ми лекар от тук спомена, че за лошото качество на яйцеклетките е много важно техниката и ембриолозите да са много добри. Та съм в голямо чудене на какво да заложа, дали на лекар, който обръща повече внимание (визирам Тургут) ли на техника и ембриолог (Карликая). Моля, които може да сподели опит, за да си помогна с решнието. Предварително благодаря и ви желая успех!

Здравейте!
Съветвам ви да се консултирате и с двамата и тогава да решите. Всяко мнение може да е субективно.
Аз съм пациент на д-р Карликая последните месеци. От опит и комуникацията с други момичета, виждам, че има индивидуален подход. В нито един момент не съм усещала "претупване". Обръщано е било внимание, толкова, колкото е нужно. Винаги е било отговорено на всичките ни въпроси. Работили сме с две координаторки - невероятно мили момичета, винаги отговарят изчерпателно и бързо, също и във Вайбър. Резервирали са ни хотел с отстъпка за пациентите на клиниката. Усетих невероятна подкрепа, която в България почти не съм срещала.
Смятам, и че е нормално и желателно в някакъв момент да се предостави ценовата листа.
Също изследвах НК и тепърва предстои да ги коментираме. Терапията ще си я направя в България, така или иначе.

Общи условия

Активация на акаунт