МАРТенските мами хубавеят, слънчеви усмивки по лицата греят!

  • 12 129
  • 299
  •   1
Отговори
# 195
токущо позвъних в клиника Свети лазар за да попитам за 3Д ехографа за цените по точно.Казаха ми че да те видят на 3Д струва 80лв.,а на 3Дlive 200лв. Shocked.Имате ли представа каква е разликата,защото в цената определено разликата е голяма.

# 196
  • Мнения: 1 467
токущо позвъних в клиника Свети лазар за да попитам за 3Д ехографа за цените по точно.Казаха ми че да те видят на 3Д струва 80лв.,а на 3Дlive 200лв. Shocked.Имате ли представа каква е разликата,защото в цената определено разликата е голяма.

Въобще не е необходимо да се дават толкова пари. Ако искаш 3Д, за да си видиш бебо по-добре, да, но иначе и с обикновен ехограф се виждат важните за бремеността неща.

# 197
  • Мнения: 1 004
Здравейте и от мен.
Дени от нощта не е вдигала темп да чукна на дърво  Praynig
Преди 2 седмици като се разболя пак беше така - на 3тия ден вече нямаше. Незнам какво става. Лекарите казват - гърло е. ПКК й е супер. Утре ще ходим да дадем гърлен секрет и ще видим.
Може пък и от кучешките зъби да й е така. Незнам вече Rolling Eyes

# 198
  • Мнения: 299
Зайо и аз помислих, че може зъбите да ви мъчат. Дано да е така и да отшумявя бързо Hug
Наистина е множко, а и излишно струвами се /поне на мен/ ooooh!

# 199
  • Мнения: 140
Здравейте мили ми мами.
zayo Много се радвам че всичко при вас е нормално.Дано да се оправите окончателно и то възможно най-бързо. Hug
verdadera Миличка,мен всеки път ме гледат на 3D ехограф и ми взимат 50 лева(+консултацията,която май е 15 лева,ако е отделно),не знам за къде говориш,но цената е фрапираща.Разликата м/у 3D и 3Dlive(или още 4D) е че виждаш в реално време какво прави бебока,чуващ му в реално време тоновете(които се чуват безупречно,дори можеш да го чуеш как примлясва,чеше се или нещо от сорта).Това включва запис(обикновено траещ 10 мин.) на диск и един вид овековечаване на момента.За мен това е излишно,поне на този етап.прецени си дали си заслужава възголямата цена...
За коластрата няма значение дали я имаш преди раждането-това не е никаква гаранция че ще имаш кърма.
За въртенето на бебко-и при мен е лудница...но доспи ли ми се,пришелецът се укротява и си спя докъм 12;00 на обяд.Нямам никакви проблеми за сега,освен че ставам по 2 пъти на вечер на пишкам... hahaha

# 200
  • Мнения: 1 467
За коластрата няма значение дали я имаш преди раждането-това не е никаква гаранция че ще имаш кърма.

Да, сега прочетох и във форума за кърменето. Да стискаме палци:)

# 201
ех момичета наи благородно ви завиждам за ритниците които отнасяте,моята бебка последно време е свръхнеактивна.Чакам си аз по цял ден да ме срита и накрая няколко побутвания тук там и това е.И тъи като аз съм от бързо паниращите се ми се иска всяка седмица да ме гледат на ехограф(е въздържам се разбира се)Успокоявам се с мисълта че може би е застанала така че да не я усещам newsm78

# 202
  • Мнения: X
Зайче, дано са зъбки- за Коледа да сте здравички и свежи, хем дядо Коледа да чуе и някоя песничка Simple Smile  Praynig

Два пъти са ме гледали на уреда, наричан в Пловдив "4D"- не знаех,че е live и тук прегледът струва 80 лв...обаче преди 3 седмици докторът каза,че "това чудо" /прищълецът демек/ е вече голямо за 4D-то и по-хубаво му се виждали "чарковете" на нормален черно-бял ехограф  newsm78 Тук със снимки, записи и други екстри не ни разглезват  Wink

Танча, Чико Кортина Дуо е 498 лв в Хиполенд. Има легнало положение на гръбчето, зимен чувал и кошничка за кола, която е много хубава също. Пробвах я- чудесна количка.
В някои магазини тук има и единични бройки от модела Чико Пикап- някъде към 400 лв е, много комфортен /макар и по-тежък и стар /модел.
Cangaroo също имат някои модели, които са хем удобни, хем и със зимния кош се вместват в цена.
За най-масовия клас като Чиполино и Мак Енгланд не смея да кажа нищо, ти ще си прецениш. Те са до 300 максимум, но не съм ги проучвала /гледах в рамките на 300-600/. Мак Енгланд имат нов модел, който изглежда добре на снимките.
Също за марката Джордани нямам информация.
Лека нощ от мен!

# 203
  • Мнения: 454
Мерси Witchie, ще погледна моделите, които споменаваш. А някое от момичетата ако направи такава покупка нека се похвали Hug

# 204
  • София
  • Мнения: 8 311
.... Чико Кортина Дуо е 498 лв в Хиполенд. Има легнало положение на гръбчето, зимен чувал и кошничка за кола, която е много хубава също. Пробвах я- чудесна количка.
В някои магазини тук има и единични бройки от модела Чико Пикап- някъде към 400 лв е, много комфортен /макар и по-тежък и стар /модел.
...

Чикото Пикап е 9 кг (по книжка),  срещу 12 за Кортината (така поне знам) newsm78
"+" на Пикапа (ех, че ми е слабост) е че има малко по-големи гуми, сенника е по-добър, има едно бортче отпред и независимо от слънцето и положението на гръбчето на малкия никога не е печало. Има огромен багажник и според мен е по-закътана като цяло
"+" на Кортината са масичките за мами бебо, чупеща се дръжка.

morgause бе дала един линк с количка (http://www.newbabyland.com) и там може да се види, че Пикапа имат модел и 2006 за 157 евро, а се говори от началото на годината, че е спряна от производство (и трите цвята не съм ги виждала в Бг)

# 205
  • Мнения: 1 467
Да, мисля, че съм ги виждала, ето и количката, тази е, нали?

# 206
Добро утро на всички!

Да ви почерпя виртуално - днес имаме годишнина от сватбата, правим една година.



Лека и хубава седмица! Hug

# 207
  • Мнения: 1 232
Инди,желая ви дълъг семен живот,много щастие,разбирателство и весел детски смах!!!!

# 208
  • Мнения: 299
Честита годишнина Indi ! С най-добри пожелания за многооооооооооооо дълъг, щастлив и изпълнен с любов семеен живот!  bouquet

# 209
  • Мнения: 750
Честито Indi!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт