МАРТенските мами хубавеят, слънчеви усмивки по лицата греят!

  • 12 088
  • 299
  •   1
Отговори
# 210
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Честито и от мен, Инди, да е безоблачен семейния живот и уютно семейното огнище.

# 211
  • София
  • Мнения: 8 286
Честита годишнина Indi! Много любов Simple Smile


morgause, да точно тези ..... пак бих я предпочела пред Кортината.

# 212
  • Мнения: 1 117
Честита годишнина на Инди и от мен HugМного любов, уважение и разбирателство Simple Smile
Тази година ,ние правим 5 години брак Wink

# 213
  • Мнения: 1 004
Честито на Инди и от мен! Много любов, разбирателство и топлота! Grinning
Днес трябва да подариш на твоят мъж една кърпичка  Simple Smile Води се платнена/бархетна сватба май.../Ситцевая (Марлевая) свадьба/
  bouquet

# 214
  • Мнения: 140
Indi,Честита първа годишнина!!!
Пожелавам ти много семейно щастие,любов и едно сладко бебче в ръце март месец!
zayo е права.На първа годишнина се подарява кърпичка.Тъй че-дерзай!

# 215
  • Мнения: 337
зравейте и от мен Simple Smile
честита годишнина Indi да отпразнувате и златна и платинена сватба  bouquet
и да първата годишнина е памучна свтба,подаряват се памучни изделия
поздрави на всички тумбаци Hug

# 216
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Днес нещо никакви ни няма. аз обикалях в обедната почивка по магазините и се сдобих с една блузка, че то вече нямам свястна дреха. Grinning А идват празници .

# 217
Много ви благодаря на всички! Да сте живи и здрави всички, за да ни честитите и следващите годишнини!   bouquetHug

# 218
  • Мнения: 319
Аз си харесах онзи ден една количка Graco, но преди да я купя ми се иска да чуя и вашето мнение. Ето снимки на количката, коша, и двете сглобени:

http://toyca.fusionapps.net/TRUCA/images/common/prod/1FEF4249_1d.jpg
http://toyca.fusionapps.net/TRUCA/images/common/prod/1FEF4249_2d.jpg
http://toyca.fusionapps.net/TRUCA/images/common/prod/1FEF4249_3d.jpg

Това ми се стори най-леката количка, от всички които пробвах. Но за съжаление никъде не намерих какво е теглото й (на ръка не мога да преценя все пак). Дават само че ако се доставя на адрес, пакета тежи 17кг. Но това включва количката, коша, както и стойката, която се слага в колата, а тя не е никак лека. Аз вдигах само количката, за да видя как е. Все пак ако с коша ми тежи, винаги мога да го махна, за да я привлача по стълбите. Ще се радвам, ако някой може да сподели впечатления newsm78

# 219
  • Мнения: 1 004
Количката изглежда готина, кошчето още повече. Но нямам реални наблюдения, така че не мога да помогна. Simple Smile

# 220
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Честита годишнина на Indi - дълги години щастие, любов, доверие, разбирателство и много щастливи мигове и много детски смях.

Момичета, да си призная и аз съм една от шпиониращите в чуждите теми и вече почвам да хвърлям око и в Януарки. Все едно вчера беше като почнах да шпионирам ноемврийки, сега декемврий как лети времето. То не остана да почна да тръпна за мартенки, че аз нали съм към края, ако устискам до към термин ще съм една от последните  Hug

# 221
  • Мнения: 750
Момичета, само аз ли виждам "Бремеността по седмици" в началото на темата само до 27 седмица?

# 222
  • Мнения: 454
Indi, честита годишнина и от мен. Много щастие и любов ви пожелавам и здраво и сладко бебче през март.Deina и аз виждам само до 27 седмица newsm78

# 223
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Та послучай върнатия архив се оказвам, аз тази която мога да променям началната тема. Така че огледайте си нещата или Мини, ако помни за някакви промяни за периода от 4-ти декември. А относно предложените от мен две заглавия, кое повече ви харесва "Овенче или рибка, МАРТенчето чакаме с усмивка" или "Овенче или рибка, МАРТенчето вече доста/много ритка"?! за да го добавя в чакащите имена на темички.

Deina, и аз така го виждам, до 27-ма седмица  newsm78

# 224
  • Мнения: 319
Качих още 2 снимки на дрешки за бебката ни. Тук обаче за момиченца дрешките които се предлагат са предимно розови, а за момченца, сини. Няма много жълтички, зеленички и други цветове. Така като гледам на мен все розовите ми хващат окото и ми изпразват портомонето Money

Общи условия

Активация на акаунт