Магазини Pepco 10

  • 68 550
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 155
Момичета, помагайте! Във вторник вечерта случайно с детето попитахме за елените и служителката влезе да извади. Детето обикаля из магазина и докато се обърна, едно момиче на около 12 г грабна двата елена, които бяха за нас. Майката не отстъпи и ги взеха. Малката се разплака, извадиха едно мъжко. Нямало други врче. Купихме го , но два дена не спира да плаче за еленче- момиче. Тази сутрин сама стана в 7:30 и искаше да ходи в магазина. Моля, ако има някъде елен- момиче, купете един. Не издържам.

# 736
  • Димитровград
  • Мнения: 1 745
Аз бих отстъпила,ако съм с 12 годишно. Поне единия.
Утре ще видя в Димитровград имаме ли такива прословути елени и ще пиша.
Пепко е магазин франчайз. Навсякъде има стока, която са си заредили, да, има и еднакви неща, но може и съвсем друго да имат.
При нас например няма никога разпродажби. Само едни клинове пуснаха по 3.50 детски и толкоз.

# 737
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 670
Още коледни чаши има купих 2 още 3 4 харесах....

# 738
  • Мнения: 4 273
Някой купи ли от тези с крачетата? Остават ли стабилни, ако чашата е пълна ?
Аз още не съм взела и изведнъж се сетих затова

# 739
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 670
Аз не  и не мисля тя голяма.

# 740
  • Мнения: 939
Аз бих отстъпила,ако съм с 12 годишно. Поне единия.
Утре ще видя в Димитровград имаме ли такива прословути елени и ще пиша.
Пепко е магазин франчайз. Навсякъде има стока, която са си заредили, да, има и еднакви неща, но може и съвсем друго да имат.
При нас например няма никога разпродажби. Само едни клинове пуснаха по 3.50 детски и толкоз.
До месец щял да отвори втори магазин в Димитровград, остава да се надяваме да е на друг собственик за да има повече разнообразие.

# 741
  • Мнения: 35 153
Струват ми се нестабилни тия чаши с краката. Аз си взех една чиния джудже.

# 742
  • Мнения: 2 255
Струват ми се нестабилни тия чаши с краката. Аз си взех една чиния джудже.
Преди години си бях взела такава чаша, много хубава беше, но естествено нестабилна. Не става да си сипеш нещо вътре, защото всеки момент ще се излее и всъщност я ползвахме за украса. Simple Smile

# 743
  • Мнения: 60
През обедната почивка ходих до Пепко в Люлин 6, София. Има много картички, има и едни, като етикети със звънче, за надписване за кого е подаръка.
Имаше няколко броя 3-4 от тези:



Нямаше феи. Продавачките дори не се сетиха за какво точно ги питам.

Комплектът с лъжички не са ги получили. Имали са комплекта с вилиците. Много малко получили от тях и веднага свършили.
Продавачките казаха, че сигурно ще ги заредят отново, защото каталога е до Коледа.
Искам и аз елени. Поемам всякакви разходи.

# 744
  • Мнения: 1 128
През обедната почивка ходих до Пепко в Люлин 6, София. Има много картички, има и едни, като етикети със звънче, за надписване за кого е подаръка.
Имаше няколко броя 3-4 от тези:



Нямаше феи. Продавачките дори не се сетиха за какво точно ги питам.

Комплектът с лъжички не са ги получили. Имали са комплекта с вилиците. Много малко получили от тях и веднага свършили.
Продавачките казаха, че сигурно ще ги заредят отново, защото каталога е до Коледа.
Искам и аз елени. Поемам всякакви разходи.
Бяха свършили жената като се върна да провери.. ще чакаме някой друг ако ги мерне .. 😁

# 745
  • Мнения: 2 004
Момичета, проверих и аз днес в наше село за мечтаните елени - нямаше Confused. Нямаше и комплекта за уиски. Жената на касата каза, че елени изобщо не са идвали в нашия град за момента, но днес са получили стока и ще вадят по-късно. Поемам отговорност - ако видя елени ще купя и ще ви пиша. Най-много искам да зарадваме момиченцето, чиято майка се оплака, че са им ги отмъкнали под носа Simple Smile

# 746
  • Мнения: 155
Момичета, проверих и аз днес в наше село за мечтаните елени - нямаше Confused. Нямаше и комплекта за уиски. Жената на касата каза, че елени изобщо не са идвали в нашия град за момента, но днес са получили стока и ще вадят по-късно. Поемам отговорност - ако видя елени ще купя и ще ви пиша. Най-много искам да зарадваме момиченцето, чиято майка се оплака, че са им ги отмъкнали под носа Simple Smile

Ще бъда безкрайно благодарна ! Днес ми излезе реклама, че са отворили нов магазин в Пловдив. На една от снимките имаше елени, имаше и момиченцето.

# 747
  • Мнения: 27 728
Къде е новият магазин в Пловдив?

# 748
  • Мнения: 2 004
svetulka11, a еленчето момиче ли трябваше да бъде?

# 749
  • София
  • Мнения: 23 060
Днес бях в Пепко на Женския пазар и в мол България. Какви ти елени, то почти нищо нямаше от каталога с коледните подаръци. 🙄
Взех си това иначе от Мол България:

Общи условия

Активация на акаунт