Магазини Pepco 10

  • 68 672
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 7 361
За кафевите които знам аз седят до щанда за ученици,деца ако мога така да кажа 😃всякакви оцветявки,моливи,тефтери,игри,пъзели канцеларски неща

# 721
  • София
  • Мнения: 23 129
Днес си купих ето тази чаша за чай:



Оказа се, че дръжката на капачето, т. е. рогата са от.... силикон, а не са порцеланови.

# 722
  • Мнения: 4 697
Току що идвам от Пепко в Мола- Люлин и картичките ги няма.Разочаровах се, явно бързо са свършили.Някой ако ги види някъде в Люлин, нека ми пише.Взех си една сладурска червена пижама от плюш, че моите са тънки.
Е как да ги няма, точно снощи след 18 ч ги гледах в мега мол наредени на стелажа с опаковки, панделки, кутии за подарък с коледни мотиви.

# 723
  • София
  • Мнения: 8 729
Вероятно са от силикон, за да не се чупят или да се набодеш.

Иначе, картички имаше в Пепко в Изток(София), но аз имам все още от кафявите, от миналата година.

# 724
  • Мнения: 190
Здравейте,
Издирвам лъжичките от брошурата:



В The mall ги няма.

# 725
  • София
  • Мнения: 8 729
Имаше ги в Изток преди 2 дни.

# 726
  • Мнения: 190
Имаше ги в Изток преди 2 дни.

Благодаря! Ще се разходя днес.

# 727
  • Мнения: 752
Ами аз не ги видях.Според мен в Пепко, ако харесаш нещо, трябва веднага да си го купиш.Така бях видяла един гном, отивам на другата сутрин и беше свършил.Реших и без това да купя по- големи картички и да надписвам.

# 728
  • София
  • Мнения: 23 162
Абсолютно съм съгласна с адашката, хареса ли ти нещо, грабвай го веднага. 🤣

# 729
  • Мнения: 7 361
Купуваш или го няма вече!😃
Вече търся вс на тема Еднорог за рд,досега се оглеждах за Мини маус,но това си беше моя тема,детето вече си има предпочитания 3г 🌞💸🎂
Взех картонени чинийки и тефтерче по тази тема,имаше комплекти играчки,но ще отида сама да има поне нещо за изненада😃
Взех една играчка-топка за оцветяване с бои вътре вс необходимо с баба си мн обичат да творят.
Дребни подаръчета тефтерче и свещ коледна тема,ще видя да ги подаря на близки нщ символично неангажиращо❄️






# 730
  • Мнения: 190
Имаше ги в Изток преди 2 дни.

Благодаря! Ще се разходя днес.
Ей сега се връщам. Изчерпани са 😀. Или зареждат малко количество, или са разграбени супер бързо.

# 731
  • София
  • Мнения: 23 129
През обедната почивка ходих до Пепко в Люлин 6, София. Има много картички, има и едни, като етикети със звънче, за надписване за кого е подаръка.
Имаше няколко броя 3-4 от тези:



Нямаше феи. Продавачките дори не се сетиха за какво точно ги питам.

Комплектът с лъжички не са ги получили. Имали са комплекта с вилиците. Много малко получили от тях и веднага свършили.
Продавачките казаха, че сигурно ще ги заредят отново, защото каталога е до Коледа.

# 732
  • Мнения: 1 141
През обедната почивка ходих до Пепко в Люлин 6, София. Има много картички, има и едни, като етикети със звънче, за надписване за кого е подаръка.
Имаше няколко броя 3-4 от тези:



Нямаше феи. Продавачките дори не се сетиха за какво точно ги питам.

Комплектът с лъжички не са ги получили. Имали са комплекта с вилиците. Много малко получили от тях и веднага свършили.
Продавачките казаха, че сигурно ще ги заредят отново, защото каталога е до Коледа.
Не може ли да ни купите по някое еленче и да пратите по Еконт 😁

# 733
  • София
  • Мнения: 23 129
До края на тази седмица няма да мога. Няма да съм в този район.

# 734
  • Мнения: 27 952
Със сигурност еленските рога на капачетата на чашите са силиконови и за да не се чупят, и за да няма наранявания.😃 Аз още като ги видях на снимка, веднага помислих, че ако са порцеланови, яко ще се очукват/чупят, а и ми се сториха опасни (ако тези рога са достатъчно остри и от порцелан и особено ако са с отчупени крайчета). Който се е порязвал на счупен порцелан, ще ме разбере (аз преди няколко години се порязах в основата на единия палец почти до кокал, та си знам урока).

Последна редакция: чт, 10 ное 2022, 17:57 от dolce miele

Общи условия

Активация на акаунт