Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 6 тема

  • 23 955
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 595
И аз съм като Теди, от моловете спрях да си пазарувам, защото са им мноог уголемени нещата. Пробвах няколко поли-панталони от Зара, включително дънковата, която коментирахме и в ХС размер ми стояха една идея по-широки, отколкото ми харесва, а много модели направо са ми като торби. Алеса в кройките се справят добре. Ама и аз вече понякога страня от гадните материи, преди не обръщах внимание, гледах да са готини, свежи дрешките, ама сега усещам разликата в жегата с дрехи от хубава материя. Изключение правя за вталените потничета и топчета от Алесата, от Зара са същата материя, тези с дебелите презрамки и леко квадратно деколте, които от няколко години са тотален хит, 100% се сещате за кои говоря. И имам 2 рокли от Алеса от същата материя. Ама като е късо и без ръкави се ядва. Даже намерих и снимка, ето ги на Зара, имам 5-6 броя в различни цветове, имам и на Алеса, ама на Зара бяха 15.95, сега с 2лв нагоре, на Алеса 40-50лв с Мораното, а са еднакви, и материя и всичко, от Зара си имат пак подплата, както си трябва. Но на Алеса гърбът е доста по-отворен, на Зара целия гръб е покрит, и на Алеса презрамките са малко по-тънки, ама деколтето пак така си е квадратно, което много ми харесва. Само за разни такива неща е ок изкуствената материя.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 3 254
Аз не съм си го купила, защото не харесвам като цяло такива модели. И на Алеса не ми харесва този модел. Манго като цяло преди ми бяха винаги големи, сега гледам че са пуснали и 2XS, възможно е вече да ми стават, но не съм пробвала нищо там сигурно от 10 години и не мога да кажа. И на Алеса съм си поръчвала панталонки, които С са ми малки, М са ми големи. Не беше това смисъла на поста ми, а на това, че качествените платове правят една дреха скъпа. Не може цяла колекция полиестер да изкараш и да се биеш по гърдите какво невероятно качество предлагаш.

# 17
  • Мнения: 391
Аз също имам нужда от къси панталони и май май ще се ориентирам към някой мол като гледам разликите в цените. Тази сутрин гледах на алеса панталонките с принта и с ластик на талията, ама наистина много претенциозни тези панталонки с тези принтове и трудно ще се комбинират. След обяд ще дойде единия топ от стара колекция. Аз чак днес го видях че е с подплата - дано не е дебел като предишния, че директно им го връщам хем някой лев ще спестя за новите... Simple Smile

# 18
  • Мнения: 391
Момичета, този топ ту мъч ли е за ежедневен? Имам предвид с тези перли и падащите презрамки? Не за офиса, а за навън просто (мисля да го комбинирам с бежовия яхт принт панталон). Супер много ми харесва, женствен е, но се чудя дали не е твърде за събития и коктейли или аз само така го виждам?


https://alessa.bg/walk-of-fame-top-s-perli

Продължавам да преоткривам стари колекции. От новите голяма греда.. от съвсем новата Долче и Габана колекция продължавам да чакам дългата рокля, иначе друго нищо не ме грабва и мен.

# 19
  • Мнения: 1 104
Аз съм абсолютно съгласна с Диди - не може да пуснеш колекция, пълна с дрехи от най-евтиния и спарващ плат за лятото, и после да казваш какво качество предлагаш... Просто е нелепо. Аз няма да купя нищо от тази колекция (поне засега, освен ако не качат нещо уау). Стоките са с много висока надценка, моделите - никаква креативност, а пък да не говорим, че два от принтовете са абсолютен копи-пейст от старите им колекции.. Ами в този случай не знам наистина защо си мислят, че предлагат някаква "уникална" колекция.. А другото - някакъв червен цвят, който, каквото и да си говорим, изобщо не е в никакви тенденции за летния сезон... И то е абсолютно нелепо, че като говорим за "летен сезон", дрехите ще са налични след месец и половина.. Просто се излагат.

Не знам, мен ме разочароваха и го казвам като Морано клиент, похарчил много пари по Алесите..........

Теди, според мен става и за кецове, някакви бели и изчистени..специално с Yacht панталона - изчистен бежов топ би отивал повече..според мен.

# 20
  • Мнения: 831
Както нищо нямаше да поръчвам, поръчах дънковата рокля, бежовата чанта с яхтения принт и зеления сатенен сет. Ще покажа снимки, като пристигнат, и ще преценявам дали да връщам нещо или да си ги запазвам.

# 21
  • Мнения: 1 595
Както нищо нямаше да поръчвам, поръчах дънковата рокля, бежовата чанта с яхтения принт и зеления сатенен сет. Ще покажа снимки, като пристигнат, и ще преценявам дали да връщам нещо или да си ги запазвам.
И аз същите неща загледах, полата е интересна с ципа и е на по-ориемлива цена, не е 150лв. И сатенения сет, още първата вечер го забелязах. Ще чакам снимки, и чантата разбира се 😊

# 22
  • Варна
  • Мнения: 3 254
Момичета, този топ ту мъч ли е за ежедневен? Имам предвид с тези перли и падащите презрамки? Не за офиса, а за навън просто (мисля да го комбинирам с бежовия яхт принт панталон). Супер много ми харесва, женствен е, но се чудя дали не е твърде за събития и коктейли или аз само така го виждам?


Според мен не е too much и можеш да го носиш с всичко - с поли, с панталони, с къси панталонки, с бели кецки, с нисък, висок сандал, с ток.. освен това и цветово се връзва с доста неща.
Както нищо нямаше да поръчвам, поръчах дънковата рокля, бежовата чанта с яхтения принт и зеления сатенен сет. Ще покажа снимки, като пристигнат, и ще преценявам дали да връщам нещо или да си ги запазвам.
Дънковата рокля и аз я бях набелязала, ама нещо скъпа ми се стори. Ще видим...ако нищо не харесам от предстоящите модели може и да я видя.

# 23
  • Мнения: 2 908

Как ви се вижда ?

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 923
Не е ли като пижама малко?

# 25
  • Мнения: 2 908
Може би , на мен ми харесва как седи , но се чудя дали да го оставя .

# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 254
И аз с такива спя. Но обуй ги, може пък да ти стоят добре. Пробвай поне спарват ли.

# 27
# 28
  • Мнения: 1 595
Ами на пръв поглед не ми харесва, даже хич, ама аз имам навика да се изразявам много остро и пак бих казала, че е като от сергията от махалата с тия картинки (като качество не знам как е), ама същото го казах и за червената им чанта, а сега свикнах с нея и си я нося, вече не ме дразни емблемата, която е в леко по-различен нюанс на червеното от самата кожа. И все пак не ми е най-любимата чанта, която не бих заменила. Аз искам да пуснат такава чанта, ама с изчистен дизайн, бих си взела. Тези принтове са много ангажиращи. Имам 5 бански, за всеки трябва да си поръчам различна чанта от Алесите, за да си пасва. Демек трябва да им купя и 5те модела кажи речи. 😃 Иначе предполагам ще е добре изпълнена, ако се абстрахираме от картинките.

# 29
  • Мнения: 391
Панталонките са ми като пижама ( да не се обиждат тези, които ги харесват) - бих ги върнала. Чантата ми харесва - хубав ли е плата, дали ще издържа тежко?

Общи условия

Активация на акаунт