Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 6 тема

  • 23 856
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 885
Само чантата ми хареса , хубава е , но не знам дали става за всеки ден , а не само за плаж .

# 31
  • София
  • Мнения: 1 123
Според мен чантата е само за плаж.
Панталонките изглеждат като пижама, а  и най-вероятно много ще се мачкат.

# 32
  • Мнения: 828
Добре изглеждат и чантата , и панталонките. Вероятно като се изгладят и се облекат, ще стоят добре.  
Има и едноцветни чанти в зелено, розово и жълто. Вярно, че имат и надписи, ама все пак са по-изчистени.

Последна редакция: вт, 21 юни 2022, 16:57 от kalina_pehlivanova

# 33
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Чантата сигурно може и за еженевието да се съчетае с някаква супер изчистена визия - тъмно сини панталонки и бял топ или нещо такова, но едва ли ще е практична поне за мен. Изглежда ми огромна, не обичам да мъкна такива неща, ама то с дете съм се отказала от всякакви ръчни чанти като цяло. Панталонките колкото повече ги гледам, толкова повече съм "не", но все пак чакам снимка обути Simple Smile
Аз вероятно утре ще показвам яке. Мислех че ще е днес, ама засега няма никой.

# 34
  • Мнения: 391

Да кача и аз какво получих днес. Знам че е старо и най-вероятно няма да вълнува никой,но все пак го качвам 😁 Хареса ми много, странно, но се облича лесно и ме прави да изглеждам по-слаба ( а аз не съм)
Мисля че ще спарва обаче. Днес бях с релиджън топа и усещах капките пот как се стичат под потника...и хем някой от тук ме беше предупредил, ама като съм вита глава ..
Утре ще дойде ръфълс топа с от миналото лято в бежово. Ще кача и него. Надявам се само да не е прекалено къс..
Не обръщайте внимание на презрамките - навлякох го само за снимката 😁

# 35
  • Мнения: 1 595

Да кача и аз какво получих днес. Знам че е старо и най-вероятно няма да вълнува никой,но все пак го качвам 😁 Хареса ми много, странно, но се облича лесно и ме прави да изглеждам по-слаба ( а аз не съм)
Мисля че ще спарва обаче. Днес бях с релиджън топа и усещах капките пот как се стичат под потника...и хем някой от тук ме беше предупредил, ама като съм вита глава ..
Утре ще дойде ръфълс топа с от миналото лято в бежово. Ще кача и него. Надявам се само да не е прекалено къс..
Не обръщайте внимание на презрамките - навлякох го само за снимката 😁
Да, сивото визуално смалява талията. Не е лош, и аз съм го заглеждала. А стегнат ли е? Става ли за без сутиен? Защото имах топ Take your crown или както там се казваше, жълтото със синьото 😁 и той беше много стегнат и не ми прозираше нищо, аз съм с доста малък бюст и най-големия проблем при мен е, че ми прозират зърната, а лятото не обичам да нося сутиен, ако дрехите го позволяват.

# 36
  • Мнения: 477

Да кача и аз какво получих днес. Знам че е старо и най-вероятно няма да вълнува никой,но все пак го качвам 😁 Хареса ми много, странно, но се облича лесно и ме прави да изглеждам по-слаба ( а аз не съм)
Мисля че ще спарва обаче. Днес бях с релиджън топа и усещах капките пот как се стичат под потника...и хем някой от тук ме беше предупредил, ама като съм вита глава ..
Утре ще дойде ръфълс топа с от миналото лято в бежово. Ще кача и него. Надявам се само да не е прекалено къс..
Не обръщайте внимание на презрамките - навлякох го само за снимката 😁

Много добре ти стои! Аз също му бях хвърлила око, но в крайна сметка реших да е червеният топ с белият надпис
https://alessa.bg/steal-my-style-top-cherven?current_category=tops

Лека материя е, мен лично не ме спарва.

# 37
  • Мнения: 124
Аз пък се учудвам как толкова потребителки в тази тема са осведомени какво се носи в махалата. Аз идея си нямам, честно. От HM имам хубави попадения, но материите са отврат...две пранета и стават на парцал, да не кажа и едно пране. Зара май по-добре, но там обикновено всичко ми е голямо или не ми стои добре. Относно червения принт, Ами защо не...на мен лично взе да ми писва от фукции, зелении и тн. Аз бях този уикенд на южното черноморие с червената рокличка с буболечките , еми всички ме взеха за рускиня и мъжа ми се спука да се надува хаха.

# 38
  • Мнения: 1 595
Оле, и червения е хубав. Момичета, стига де! Тамън се радвах, че няма да харча вече пари и вие само пращате тука потничета, аз не им бях обръщала много внимание, ама ми харесват! 😃 Аз сега се чудя дали да си взема черна тениска с мече. Мисля, че ще е много удобна, и не е така като поло, както другите и ще е много удобна за ежедневието. И мечето до колкото видях, не е само щампа и няма да се напука. Ама не знам дали не изглежда много инфантилно. И аз като ученичка си пазарувах от НМ, Уайкики и подобни, буквално за едно пране се съсипват дрехите...А иначе от къде знам какво се носи в махалата-ами 18 години живях почти в махалата, която се разширяваше, и накрая погълна и нашата улица. 😂 Pavlina83, не се засягай, ние така си говорим, виж че редовно клепем колко е грозно и циганско това и онова и накрая си го купуваме, хаха! Най-вече аз. 😜

# 39
  • Мнения: 3 376
Панталонките и на мен ми изглеждат досущ като пижама. Даже бих казала , че са същите като моите розови панталонки от сатен, които са си пижама и то пак на Алеса.

Чантата с този принт въобще не ми харесва, но ми се струва , че е от картон и плат, демек може би е здрава?

А за потник бароко стил, много добре ти стои. Бих те посъветвала да си го задържиш.

# 40
  • Мнения: 2 885
Здрава е , има и допълнение , твърда част която да се сложи на дъното . Аз обичам големи чанти .

# 41
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Аз сега се чудя дали да си взема черна тениска с мече. Мисля, че ще е много удобна, и не е така като поло, както другите и ще е много удобна за ежедневието. И мечето до колкото видях, не е само щампа и няма да се напука. Ама не знам дали не изглежда много инфантилно.
Да, не е щампа, апликация си е. Ми на мен ми харесва, инфантилно, неинфантилно. Сега ако прехвърля 40-45 сигурно вече ще ми пука, ама засега не. И без друго все ми се учудват като кажа, че съм на 35, мислят ме за 27-28. Обаче самата материя на тениската не е това, с което съм свикнала. Ето да я видиш, тъкмо я свалих от простира

# 42
  • Мнения: 391
Море, стегнат е потника, но не съм сигурна че ще прикрива каквото ти искаш. Иначе си има подплата и не прозира. За слаби момичета е супер. А аз все трябва да гълтам корема като седна някъде 😁😁😁

# 43
  • Мнения: 179
Чантата е хубава. Сега като я видях на снимките още повече ми хареса. Точно в този принт мислих да си поръчам, ама 200лв. не ми се дават поради същите съображения на дамите в предишните постове... Иначе честно казано не мисля, че става за ежедневието. Поне за мен е прекалено голяма, а и плата си е като за плажна чанта. 🙂

# 44
  • Мнения: 241
Съжалявам, но моето мнение за чантата ще е леко рязко за някои, но ми изглежда точно на пазарска торба. Буквално имам същата форма и големина чанта с цип, с подобни принтове, от подобен материал за 20 лева, която ползвам за пазаруване в супермаркетите, защото не искам да ползвам найлонови. Това си е мое мнение, разбира се, никой не е длъжен да се съобразява с него 🤷🏽♀ Simple Smile Аз се радвам, че не поръчах, защото им се чудих за плаж да ги ползвам, но сега като ги гледам, съм не.

Общи условия

Активация на акаунт