Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 6 тема

  • 23 880
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Аз чакам нови модели, те пускат стари. И то уж преиздадени, ама налични 13-19 юли Grinning

# 46
  • Мнения: 1 595
Аз се чудя да си оставя ли този бански, бях го поръчвала преди известно време и много си го харесах и сега мислех да си го разходя на морето, ама той като че ли е за закрити басейни, не става да се печеш с него, на гърба е много затворен....чудя се какво да правя, май има време да го заменя с нещо, докато идем на море. Не знам.

# 47
  • Бургас/София
  • Мнения: 410
Аз си получих белите Lovelink Ruffles панталонки от новата колекция. Харесват ми, мисля да ги запазя. Не ми приличат на пижама (но аз нямам проблем с пижаместо-изглеждащи дрехи) и материята ми се струва Ок на пръв поглед.

# 48
  • Мнения: 2 886
Дано да има нещо ново и тази седмица .

# 49
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Ами... и аз вече някоко пъти повдигах тука въпроса как го ползвате тоя модел. Той си е по-скоро топ или както на снимката - за някоя яхта да си пиеш коктейл на сянка. Аз съм морско чадо, често ходя на плаж и много бързо почернявам, със сигурност не бих искала да почернея на ръкави. А ако ще ходя със смъкнати ръкави за какво да си го купувам?

# 50
  • Мнения: 219
Според мен този модел е по-скоро да се носи като кроп-топ ( навремето имах подобен модел) отколкото като бански. Абсурдно е просто.... Не става за плаж.

# 51
  • Мнения: 829
Е то и с цял бански не можеш да се изпечеш добре и равномерно, ама хората си ходят и с цели бански. Всеки си има предпочитания. Аз бих ходила с такъв бански на плаж, не обичам да се пържа в последно време и предпочитам на сянка. Хубавото е, че може да се ползва и като кроп топ.

# 52
  • Мнения: 1 595
А преиздадоха това горнище, а изрязаното в същия принт-не. 😵

# 53
  • София
  • Мнения: 1 123
Море, имам този бански. Много е красив и ефектен на живо, но когато се намокри кроп-топът, къдричките “залепват”, а и много трудно съхне. Обличала съм го точно 2 пъти - първия път на басейн, а втория - на плаж. Не съм се пекла, за да не получа голяма разлика на гърба.

За белите панталонки. Вчера имаше отзив в групата, че платът много се мачкал. Като ги гледам на снимки си мисля, че няма как да не се мачкат при сядане.

Нали поръчах бялата рокля.
https://alessa.bg/love-is-the-answer-ruffles-roklya-byala?curren … _category=dresses
При поръчката пишеше, че е налична, с изпращане 1-3 работни дни. Вчера се обадих да питам какво става с нея и дали скоро ще я получа. Оказа се, че ще е налична след 22 юли…
Пак нещо не разбирам, нали уж беше налична. И защо са необходими 40 дни за изработка? Платовете сега ли ги поръчват или какво? 85% от колекцията ще е налична в края на юли.

# 54
  • Мнения: 219
Оф това с чакането наистина е доста несериозно и некоректно. Не може да пускаш колекция в средата на сезона, а нещата да са налични след 40 дни. И това е първата "порция".... 🤭 Представям си новите неща, колко по-късно ги пуснат, толкова по-късно ще бъдат налични.... тоес някъде към края на лятото 🤦‍♀️

На мен за щастие ми казаха да очаквам поръчката си първата седмица на Юли, което пак е нещо 🙄

# 55
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Ей го де якето. Абстрахирайте се, моля, от домашното ми облекло, ама хоум офисът е така 😀 ми какво да ви кажа, дънково яке като дънково яке, нищо особено няма в модела. Ще го оставя просто защото не ми се занимава, иначе спокойно можех да мина и с двойно по-евтино. Бтв какви са тия розови, пластмасови тагове, които са почнали да слагат? Каква им е идеята?

# 56
  • Мнения: 1 595
Ей го де якето. Абстрахирайте се, моля, от домашното ми облекло, ама хоум офисът е така 😀 ми какво да ви кажа, дънково яке като дънково яке, нищо особено няма в модела. Ще го оставя просто защото не ми се занимава, иначе спокойно можех да мина и с двойно по-евтино. Бтв какви са тия розови, пластмасови тагове, които са почнали да слагат? Каква им е идеята?
Диди, благодаря за снимката, според мен си вземи нещо друго, това яке е ужасно скъпо и наистина не е нещо впечатляващо. Мен даже ме хвана малко яд колко бързо свърши размерът ми, докато се чудя има ли смисъл да го поръчвам, защото вече имам яке, но на снимката това новото много ми хареса с новите дънкови панталонки. Но сега мога да кажа, че предишното, което пуснаха, синьото, по мое мнение е по-хубаво от това.

# 57
  • Мнения: 273
Toва го слагат с цел да не може якето да се носи и да се върне после, защото съм чувала , че някой девойки и8 това го правят.
Ей го де якето. Абстрахирайте се, моля, от домашното ми облекло, ама хоум офисът е така 😀 ми какво да ви кажа, дънково яке като дънково яке, нищо особено няма в модела. Ще го оставя просто защото не ми се занимава, иначе спокойно можех да мина и с двойно по-евтино. Бтв какви са тия розови, пластмасови тагове, които са почнали да слагат? Каква им е идеята?

# 58
  • Мнения: 1 595
На Алесите от вчера им звънях 3 пъти и нито ми вдигат телефона, нито връщат обаждане. Искам да връщам едни работи и имам излизане и направо щях да мина през офиса, ама те все не вдигат. Накрая ще изпратя просто нещата и това е. Като си ги получат ще си ги видят. 😅

# 59
  • Мнения: 3 376
Интересно Море.
Аз имах заявен куриер за този понеделник, но той не дойде.
Затова по-рано днес звъннах на Алеса да попитам какво се случва. Реагираха много бързо. Още на 10тата минута имаше куриер в офиса , където работя.
Сега чакам замяната. Дано се случат бързо нещата.

Общи условия

Активация на акаунт