Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 86

  • 39 262
  • 768
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 793
Според мен трябва да изчакаш хубаво да ти дойде и тогава брой... Сега си гледам календара, на мен си ми е дошло нормално.
Девилче може да избърза.Нали се слага прогестерон и като го спреш идва цикъл Simple Smile
Да,точно избързва,но е с ръждиво-кафяви съсиреци и то от вчера са общо 3-4 капки,та незнам и кой ден да го броя. Просто не тръгва чиста алена кръв…
Сега звъннах и запазих час за др.вторник пък дали ще е 8ми или 9ти ден незнам🙈 всичко е наопаки просто…

# 61
  • Мнения: 3 179
Ясна кръв чакай Simple Smile.Поне така знам аз...

# 62
  • Мнения: 4 097
Подкрепям, ясна кръв трябва да има, за да се запише час, поне на мен така ми бяха обяснили. Успех!

# 63
  • Мнения: 1 845
Благодаря ви,момичета,
но си тече почти черна и спокойно можех да мина цял ден само с 1 превръзка 🥺

# 64
  • Мнения: 1 505
Девилче, очакваше ли си цикъла тези дни или той избърза? Аз се чудя може ли след спиране на дуфастона, първо да си имам нормален цикъл, а после след две седмици започна едно цапане за три дни беше. Сега нищо. Дали ще си имам нормален цикъл?

# 65
  • Мнения: 465
Девилче, очакваше ли си цикъла тези дни или той избърза? Аз се чудя може ли след спиране на дуфастона, първо да си имам нормален цикъл, а после след две седмици започна едно цапане за три дни беше. Сега нищо. Дали ще си имам нормален цикъл?

На мен мин.година след прием на Дуфастон ми дойде МЦ, точно след 2 седмици започна едно зацапване, което при мен се оказа пак менструация, но ходих на преглед, защото ни ми се беше случвало и се притесних.

# 66
  • Мнения: 1 505


На мен мин.година след прием на Дуфастон ми дойде МЦ, точно след 2 седмици започна едно зацапване, което при мен се оказа пак менструация, но ходих на преглед, защото ни ми се беше случвало и се притесних.
[/quote]


Благодаря Бела, и аз не бях сигурна и си записах час Flowers Hibiscus

# 67
  • Мнения: 509
Момичета Надежда има нови цени

# 68
  • Мнения: 109
Къде могат да се видят цените ?

# 69
  • Мнения: 112
https://nadezhdahospital.com/polezna-informacia/cenorazpis/

Е пак ли?
Нали от 01.06 пак имаше нови цени..Или този път са надолу🙄😁
Момичета Надежда има нови цени

# 70
  • Мнения: 89
Здравейте, пациентка съм на д-р Стаменов. Аза ми,че най-вероятно неуспеха се дължи на аденомиоза. И да си запиша час на спешния за поставяне на лекарство. След това ще изчакам 1 месец и да си запиша час за ЕЦ + 1 снежинка. Питането ми е, някой знае ли какво е лекарството? Забравих да питам доктора,а и той на листчето не ми го е записал. И още 1 въпрос- кой казва какво оплождане да се приложи ИМСИ,ИКСИ и дали да се приложи зона селекция? До сега никога не са питали  мъжът ми или пък да ни е казал нещо доктора да акцентираме.

# 71
  • Мнения: 1 845
Фрида,дойде си навреме…днес е мн силно,но с ужасни дребни и много съсиреци 🙈 незнам какво става..
Крисито,на мен април ми инжектираха в матката депакин за аденомиозата, по време на пункция,но знам,че правят и промивка само с него. Незнам още дали има изобщо ефект от него.

# 72
  • Мнения: 509
Нагоре са .... Sad ужасно е
https://nadezhdahospital.com/polezna-informacia/cenorazpis/

Е пак ли?
Нали от 01.06 пак имаше нови цени..Или този път са надолу🙄😁
Момичета Надежда има нови цени

# 73
  • Мнения: 3 179
Сякаш няма промяна в пункция,трансфер,оплождане,хистероскопия,на съхранението са вдигнали сроковете/но то 6 м и година е все една цената/..или бъркам..в донорските май има.. в посока нагоре...Чак много не можах да видя и сравня..
Редактирам ..за 6 м.беше 450 сега е 300 съхранение ембриони/яйцеклетки

# 74
  • Мнения: 218
И аз не намерих промяна, специално за раждане и съхранение на ембриони гледах. Но на документа пише, че са валидни от 1.06,  та подозирам, че е стария ценоразпис. Дано да греша, че започва да ми омръзна това извиване на пръсти.....

Общи условия

Активация на акаунт