11 клас - годината приключваме и в лятото се впускаме

  • 36 130
  • 760
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: X
ЗПУО Чл. 128. (1) На учениците, завършили обучението си в I, II и III клас, се издава удостоверение за завършен клас.
(2) Извън случаите по ал. 1 завършено обучение в определен клас се удостоверява с ученическа книжка.
Естествено изключваме документите, които се издават на учениците при завършени етап или степен на образование.

# 676
  • Мнения: 1 696
Дидева, благодаря за бързия отговор!
И аз се учудих какво е това удостоверение

# 677
  • София
  • Мнения: 3 092
Похвалвам набора - взел си е предварителния изпит по тоя прословут Pyton със 100%, пристигна сертификат с отл.6. Нямало нужда да се явява на редовния другата събота, обаче...той искал, защото така щял още някакви задачи да реши и да види дали се справя и с тях. ЖДНБ.
Това, което не ми харесва е, че смята да продължи със следващото ниво, започвало на 12.септември, три месеца, през седмицата ще е. После има следващи нива и прави тук едни планове как догодина по това време можел да е покрил всички. То хубаво, ама все пак 12 клас не изисква ли някакъв напън поне втория срок - матури, едно-друго? А, нямало проблем, по БЕЛ му стигало 3, а това при всички положения го покривал, дори и да не отвори учебник целия 12 клас. По мат имало време, щяло да стане ясно колко "си дава", рано било да се каже, следователно рано да започвам да опявам. Демек засега само мога да задавам въпроси и "да не се кахъря", щом той не се впряга.
И тая година ще наблягам на ферментирал гроздов сок, явно. Дано сте на линия, да не ме изоставите тук сама да си туша мъката в чашката Wine Glass

# 678
  • София
  • Мнения: 7 088
И аз спрях да се напрягам за БЕЛ. Повече от един дерт не мога да нося на крехките си плещи. 😂
Днес е кормувал за пръв път. Ама съвсем пръв път. След паленето и гасенето на колата на един паркинг, трябвало да закара инструктора до офиса, който е на отсрещната страна на булеварда. Питам го дали му е харесало. Не знае, било стресово, почти като на НВО.
Математиката... абе, да сме живи и здрави, лято е! 😁

# 679
  • 1st floor
  • Мнения: 9 157
Аз онзи ден записах синковеца на уроци по БЕЛ, остана Историята....За шофьорски курс се правя, че не чувам. Толкова е самонадеян, че ще отлагам, докато мога.
Мандаринка,  браво на младежа за изпита. Само не разбрах по какво е, нали се включих по никое време в темата.

# 680
  • София
  • Мнения: 12 389

И тая година ще наблягам на ферментирал гроздов сок, явно. Дано сте на линия, да не ме изоставите тук сама да си туша мъката в чашката Wine Glass
Ама как?! На линия сме, много ясно! За какво са приятелите, все пак.

# 681
  • Мнения: 9 913
Аз вече СЪМ на линия с чаша, само ще усилвам градусите. Пратила съм го на някакъв префърцунен лагер за дебати на английски. Първата вечер каза, че му харесва! Което е суперстранно, и оттогава не се е обаждал.
Бях му харесала техническия университет в Карлсруе, но той май си държи на Холандията - не че е наясно дори за кой град говорим. Много алкохол ще се излее дотогава (добре че брат му ще е 9 клас и няма да има нещо ново, освен немски 🙄)
 За шофьорски курсове не говорим. Добре, че му харесва да се мята от метро на метро. Очаквам да ме обвини, че съм го пратила на училище на 6 и сега нищо не му се полага.

# 682
  • София
  • Мнения: 7 088
Санака, ти кога имаш седмокласник? 😂

# 683
  • Мнения: X
Като й се поизноси лисичата яка. Joy

# 684
  • София
  • Мнения: 12 389
Санака, ти кога имаш седмокласник? 😂

Ох, след една година/6-ти клас ще е сега младежът./ И този седми клас няма да е лежерен като предишните. Само да сте посмели да не пиете с мен!!!

Това Карлсруе трябваше да го проверявам в нета.😏

# 685
  • Мнения: X
Даже мога да порешавам задачи от движение с приближения на Торбалан. Много вървят със Сувла.
Да се допълня, че явно с Гугъл имаме различни виждания по въпроса за сувлата. Не гръцка манджа. Турско вино. Joy

# 686
  • София
  • Мнения: 12 389
Ти се шегуваш, но тази година може и да те потърся за някой онлайн урок. Всичко разбира, бързо схваща, но блее зверски в час. Ако са дали 16 задачи за упражнение в часа, той ше реши максимум две. През останалото време ще съзерцава птичките през прозореца и ще мисли какъв подарък да купи на гаджето по случай Х месеца откакто са се запознали. 😏

# 687
  • София
  • Мнения: 7 088
Санака, твоето има някаква роднинска връзка с моето.
Не знам обаче, аз гинеколози не познавам в онзи смисъл. 😂
Изобщо, в този форум открих няколко подозрителни роднински връзки. 😁

# 688
  • София
  • Мнения: 12 389
Чакай сега! Дай да уточним за кой смисъл става дума.

ОФ, Дидева, кажи сувлаки, че да те разберем всички. Ква е тая Сувла сега? 😂

# 689
  • София
  • Мнения: 7 088
Да, то за тази професия... Щях да кажа интимно, ама не върви. 😂
В библейския смисъл. 😂

Общи условия

Активация на акаунт