Подготовка за малкия човек - тема 19

  • 29 680
  • 766
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 504
Момичета, виждали ли сте в някой физически магазин тази кошара, защото съм я харесала, но искам да я видя наживо, понеже днес се разочаровах доста от някои неща, които бях харесала онлайн и видях в магазина … не беше както си ги представях. А днес ходихме и във Вис Виталис и в Рая тойс и я нямаха.
Имаше я налична в Хиполенд в България мол и аз се бях спряла на нея. Там попаднах и на много отзивчива консултантка и ми обясни, че матраците в кошарата са много тънки и е редно да се вземе стандартен по висок матрак. Но днес по-рано видяхме тези сгъваемите, понеже ще ни се налага да пътуваме мислим да вземем един такъв само като сме извън вкъщи.

# 736
  • Мнения: 422
Ние купихме същата от Хиполенд младост. Материята й е от плат, а не от тези шумящите. В склада имаха само цвят мента.

Момичета, виждали ли сте в някой физически магазин тази кошара, защото съм я харесала, но искам да я видя наживо, понеже днес се разочаровах доста от някои неща, които бях харесала онлайн и видях в магазина … не беше както си ги представях. А днес ходихме и във Вис Виталис и в Рая тойс и я нямаха.

# 737
  • БГ
  • Мнения: 1 284
Здравейте, срещали ли сте някъде из дрогериите бебешка козметика с подарък чанта подходяща за количка?

# 738
  • Мнения: 1 825
Аз бях взела такава на Биодерма вътре с подложка за преобуване, ползвах я в началото преди да си поръчам за погачата по подходяща. Но върши работа и тя.

# 739
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
А има ли някаква разлика за постоянна кошара между такива сгъваеми и дървени?
Някой, който е гледал деца и в двата вида. Не мога да реша.

# 740
  • Мнения: 481
Момичета, някой случайно да има код за отстъпка в емаг?

# 741
  • Мнения: 445
Аз съм гледала и в двете. Хубавото на дървените е, че повечето сега се превръщат в обикновено легълце като порасне детенцето, Има и вграден повивалник, както и люлеещ механизъм и чекмеджета за съхранение /има подобни и преносими/. Моето ще си има собствена стая и за там съм взела комплект с дървена кошара, гардероб и скрин, които стават после на легло, бюро, нощно шкафче и т.н. Сгъваема кошара ще ползвам в хола, за да наглеждам детето през деня като започне да си играе и изправя, за път също. Реално, ако нямате много място и кошарата ще бъде до вас на спалнята, а не в отделна стая, в повечето случаи взимат гнезда или преносими кошари.

# 742
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
Много благодаря за коментара. Ще е до нас в спалнята. Мислех за тези легна до леглото, които се допират, но са само за няколко месеца в началото и се отказах.

# 743
  • Мнения: 302
И ние сме на същия вариант - за стаята трансформиращо легло, скрин и гардероб, а за в нашата спалня, понеже не разполагаме с много място, кошарка на Лорели некст ту ми, която след шестия месец може да се ползва за игра. Гнездата категорично не се препоръчват да спи бебето нощем в тях.

# 744
  • Мнения: 1 466
И при нас ще бъде така, сега покрай намаленията купих една от тези мини-кошарки на Kickaboo за спалнята ни, а след 6-ти месец ще го преместя в дървено легло в неговата стая.

И понеже стана дума за сгъваемите матраци, моята кошарка е толкова малка, че имаше само сгъваеми матрачета в този размер. Обаче пробвах да набутам матрачето в калъфа от подложката, която си върви с кошарката, и ми хареса как стана, държи го достатъчно стегнато да не се криви на сгъвката. Става за първите няколко месеца.

Но също чакаме да стане готово новото ни жилище и ако преместим там по-рано ще мога да събера леглото в нашата спалня, да си спи там.

Последна редакция: пт, 19 авг 2022, 22:00 от Tessaria

# 745
  • Мнения: 5 203
Ние ще го играем обратното (по план Grinning)
Директно дървено в детската, да свиква с обстановката, ще сложим още едно легло за нас и после ще се изнесем ние Grinning Ако видим зор ще взимаме и подвижно.

# 746
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
A през деня в гнездо може ли да си спинка? За нощно време и аз съм чела, че не е хубаво.

# 747
  • Мнения: 5 203
Ако го гледаш непрекъснато, за да не си лепне лицето в страницата - да. Аз подозирам че ще се опитвам също да дремвам Grinning

# 748
  • Мнения: 1 466
Ние ще го играем обратното (по план Grinning)
Директно дървено в детската, да свиква с обстановката, ще сложим още едно легло за нас и после ще се изнесем ние Grinning Ако видим зор ще взимаме и подвижно.

И това е вариант, наши приятели направиха така и направо купиха комплакт обзавеждане за детска стая с легло приста, което ще остане за детето. Но при нас няма смисъл, защото ще се изнасяме и после ще даваме жилището под наем, та ще оставим бъдещите наематели да кажат как искат да се обзаведе стаята.

# 749
  • Мнения: 302
Имаме готовност и за този вариант - поръчахме легло персон и половина за детската, уж да има бабите къде да спят като идват да помагат, но и аз през деня да полягвам, а той в леглото си. Пък може да обмислим и за през нощта вариант...

Ние ще го играем обратното (по план Grinning)
Директно дървено в детската, да свиква с обстановката, ще сложим още едно легло за нас и после ще се изнесем ние Grinning Ако видим зор ще взимаме и подвижно.

Общи условия

Активация на акаунт