Мляко “Kendamil”

  • 12 527
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11
Тези дни прочетох една статия , която сравнява Кендамил и Хип. Статията е в Американски сайт, защото там не се доставят тези марки и реално търсеха сходства с техните американски. Като сравняваха и помежду двете Кендамил или Хип е по-добра. Според това проучване и двете марки са еднакво добри и никоя не превъзхожда другата. Сравняваха ги по-доста показатели. И реално това което Кендамил изтъкват като предимство не е кой знае какво. Нищо по-специално.

Не знам каква статия сте прочели, но ще вметна, че продаваме продукти и в USA, както и в Чешка Република, Китай, някои мюсюлмански държави и др. В сайта им можете много да прочетете за марката. 🙂

# 16
  • Мнения: 975
А Вие работите в Хип или Кендамил, защото не разбрах? Чешка Република все пак е в ЕС. В Китай нямам планове да пътувам за да проверя. За Близкия Изток знам - и други ваши конкуренти продават там . А как пък съм изпуснала на рафтовете в  САЩ незнам. Кендамил твърдят, че кравите им са много специални и малко на брой и затова не могат да изнасят извън Великобритания (за справка пише го в техният официален сайт), значи най-вероятно работите в „любимият” Хип. За които е известно, че имат завод и в Румъния и правят мляко (суроватка) от Румънски крави, хе хе. Но след като използвате израза „продаваме” значи сте от мощната маркетинг машина на Хип, което потвърждава комерсиалността на тази марка.

Последна редакция: нд, 15 яну 2023, 08:58 от Felicity King

# 17
  • Мнения: 11
А Вие работите в Хип или Кендамил, защото не разбрах? Чешка Република все пак е в ЕС. В Китай нямам планове да пътувам за да проверя. За Близкия Изток знам - и други ваши конкуренти продават там . А как пък съм изпуснала на рафтовете в  САЩ незнам. Кендамил твърдят, че кравите им са много специални и малко на брой и затова не могат да изнасят извън Великобритания (за справка пише го в техният официален сайт), значи най-вероятно работите в „любимият” Хип. За които е известно, че имат завод и в Румъния и правят мляко (суроватка) от Румънски крави, хе хе. Но след като използвате израза „продаваме” значи сте от мощната маркетинг машина на Хип, което потвърждава комерсиалността на тази марка.

Не съм в Хип. За Кендамил имах предвид.

# 18
  • Мнения: 975
Във сайта на Кендамил пише, че не изнасят в чужбина, работят само за Великобритания. Никъде не изнасят!

# 19
  • Мнения: 21
Във сайта на Кендамил пише, че не изнасят в чужбина, работят само за Великобритания. Никъде не изнасят!
Мисля че след кризата в САЩ на бебешки храни и стоки изнасят и за там. Ни никъде другаде.

# 20
  • Мнения: 3
Тези дни прочетох една статия , която сравнява Кендамил и Хип. Статията е в Американски сайт, защото там не се доставят тези марки и реално търсеха сходства с техните американски. Като сравняваха и помежду двете Кендамил или Хип е по-добра. Според това проучване и двете марки са еднакво добри и никоя не превъзхожда другата. Сравняваха ги по-доста показатели. И реално това което Кендамил изтъкват като предимство не е кой знае какво. Нищо по-специално.

С кой от всички хип-ове? Съставът им е разшичен спрямо страната в която се предлага ( заради регулации и тн).Има разлика между този в Холандия,Германия… а за румънските партиди,които предлагат в БГ няма да коментирам..има тема тук, какви ужаси са намирали в млякото.Преди давах HIPP Combiotic,но го смених.Иначе да,принципно са хубава,балансирана формула според мен.
На опаковката на Хип в България пишеше,че е произведено в Австрия или Германя, не помня с точност. Сравних съставките с Хип купено от Boots, Лондон и са идентични. Млякото Хип комбиотик готово в бутилка и прах е много рядко и не е подходящо за бебета с рефлукс. Не съм пробвала сгъстеното Хип с нишесте от рожков, може да е по-добро.

# 21
  • Мнения: 3
Благодаря ви за споделеното! Кендамил не е някакво специално мляко, даже и незнам откъде тръгна популярността му във форума (не и в БГ ). Защо се върнахте към старото мляко?
Напротив много е специално, единственото адаптирани мляко, което съдържа пълномаслено мляко, а не обезмаслено, и единствено от масовите марки, което не съдържа рибено масло, а растителен DHA и 3GL. Има био и небио. Това е единственото мляко, което не е срещу рефлукс, от което бебето ми не повръща.
Ползвах 3 месеца Хип комбиотик готово с бутилка и на прах, за съжаление не мога да по препоръчам за бебета с рефлукс. Оказа се, че е много течно, в сравнение с всички други млека на пазара. При консумиране на адаптираното мляко на прах, бебето повръщаше вода. Не знам дали е нормално или не, но с другите млека повръща мляко. Исках да ползвам Хип, защото казват, че млякото им се добива от ливади, които не се пръскат с пестициди.

Последна редакция: ср, 01 мар 2023, 12:21 от Andm

# 22
  • Мнения: 42
Благодаря ви за споделеното! Кендамил не е някакво специално мляко, даже и незнам откъде тръгна популярността му във форума (не и в БГ ). Защо се върнахте към старото мляко?
Напротив много е специално, единственото адаптирани мляко, което съдържа пълномаслено мляко, а не обезмаслено, и единствено от масовите марки, което не съдържа рибено масло, а растителен DHA и 3GL. Има био и небио. Това е единственото мляко, което не е срещу рефлукс, от което бебето ми не повръща.
Ползвах 3 месеца Хип комбиотик готово с бутилка и на прах, за съжаление не мога да по препоръчам за бебета с рефлукс. Оказа се, че е много течно, в сравнение с всички други млека на пазара. При консумиране на адаптираното мляко на прах, бебето повръщаше вода. Не знам дали е нормално или не, но с другите млека повръща мляко. Исках да ползвам Хип, защото казват, че млякото им се добива от ливади, които не се пръскат с пестициди.

Точно така,определено се различава от останалите като технология и идея.Аз лично съм много доволна и не бих го сменила,въпреки цялата разправия с доставките.

# 23
  • Мнения: 3
Здравейте, мами, от къде купувате Кендамил?

# 24
  • Мнения: 42
Здравейте, мами, от къде купувате Кендамил?

Поръчвам го от Tesco или друга голяма верига до адрес на роднина,която живее в Англия или до бг превозвач ( ggbg и тн).От самия сайт на Kendamil не са ок да доставят до фирми превозвачи, тъй като не могат да гарантират как ще пристигне финално продукта и тн.

# 25
  • Мнения: 21
Здравейте, мами, от къде купувате Кендамил?
Можете да влезнете в сайта на габиели и да си поръчате по куриер до адрес. Човека отива купува ви млякото, пътува до българия и ви го доставя на адрес. Ако ви се плащат такива безумни пари… не си заслужава наистина повярвай ми. Доста е прехвалено това мляко.

# 26
  • Мнения: 42
Здравейте, мами, от къде купувате Кендамил?
Можете да влезнете в сайта на габиели и да си поръчате по куриер до адрес. Човека отива купува ви млякото, пътува до българия и ви го доставя на адрес. Ако ви се плащат такива безумни пари… не си заслужава наистина повярвай ми. Доста е прехвалено това мляко.

Защо? Лични наблюдения ли имате ? Стана ми интересно Simple Smile

# 27
  • Мнения: 975
Имате ли представа дали също е забранен за доставки адреса на Dostavki.co.uk? За GGBG разбрахме, че е забранен за ползване.Незнам какъв им е проблема с кед като от Кендамил ме посъветваха да използвам приятели но не и фирма за доставки.

# 28
  • Мнения: 3
Здравейте, мами, от къде купувате Кендамил?
Можете да влезнете в сайта на габиели и да си поръчате по куриер до адрес. Човека отива купува ви млякото, пътува до българия и ви го доставя на адрес. Ако ви се плащат такива безумни пари… не си заслужава наистина повярвай ми. Доста е прехвалено това мляко.

Защо? Лични наблюдения ли имате ? Стана ми интересно Simple Smile

И аз моля за повече информация. Можете ли да препоръчате друго адаптирано мляко, с plant-dha, което мога да закупя от БГ?

# 29
  • Мнения: 21
Защото не само аз съм го използвала, но и много други мои познати. При всяко дете  различно му понася. На моята не и понесе добре. Пък и не ви остава много много време, все пак идва един момент в който бебето не се храни само с мляко! Сега една кутия мляко която преди свършваше за седмица, сега свършва за 2 седмици плюс 2 три дена. Ние сме на Аптамил. При наличието на факта че моята дори понякога не иска да пие мляко. Понякога остава. Моята пие по 180 мл. А други пият дори 210 което е нормално. Има дори и случаи в които до годинката някои бебенца се отбиват сами от млякото. Вие си преценяте аз само изказвам мнение.

Общи условия

Активация на акаунт