Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме...през юли

  • 67 519
  • 2 129
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 236
Не видях изгрева, но пък се любувах на залеза. Кофти снимка, но да добиете бегла представа
Скрит текст:
Разположили сме се на терасата, вече подухва, малко се поразхлади. Пия розАв джин и реанимирам. Наспорт!

# 46
  • Мнения: X
Кло, влез в темата за ИР и кето храненето. Елора я поддържа и има много добри идеи там. Аз имах отлични резултати в продължение на около 5 години. Сега, уви, резултатите ми се дължат на добрата доза Л-тироксин. Но всъщност, краен режим с изключване на цели групи може да има добър ефект само за ограничен период.

# 47
  • Мнения: 12 123
Темата за нвмх (което) я наглеждам от няколко месеца, но сега ще задълбая ИР. Въпреки, че там съмнения нямам. Още не съм проверила щитовидната, но ударих на камък с един ваучер в лаборатории Кандиларов и отложих в крайна сметка с няколко седмици изследването ѝ. Поне си смених статичната парола на картата, щото като ми е давало момичето в банката плика с пин кода, ми е казала, че вътре е и паролата, ама в момента, в който смених пин-а и пликът отлетя към коша. Толкова добре ми беше на сметката, без подхлъзвания из дебрите на интернет. Ама свърши.
Аз съм до тук, отлитам в страната на сънищата.

# 48
  • Мнения: 15 356
Започнах да чета 'Новата прическа на Вики",изповед на жена жертва на домашно насилие.Не е за мен,не мога да я прочета.Ще пробвам "Кървавият портокал".

# 49
  • Мнения: X
Изтрих. Simple Smile

Последна редакция: пт, 01 юли 2022, 23:51 от Анонимен

# 50
  • Мнения: 5 701

Добро утро! Дребната ме събуди още в 5 и половина! Сега е кисела та се не трае 🤕

# 51
  • Мнения: 2 778
Добро утро!
Пия кафе и хап за тиквата пих, че много ме боли. Последните дни тичах като муха без глава да уредя 100 неща, че съм отпускарска от понеделник. Днес багаж ще стягам, че отпрашваме с тийна при моите родители. Той ще е там за лятото. Вчера се нервих със стажанти ученици, от три броя сал едно дойде в уречения час, второто закъсня с 40 минути, а третото с над час. Мен ме чахаха заплати, други спешни задачи преди отпуска, другата седмица ще ги поеме колежката, но като се върна ще са ми пак на главата.
Поне през седмицата оплакнах очото, ходихме с колежка да купуваме камъни от една фирма (правим ателиета по проект и в едното деца ще рисуват върху камъни, пък аз нали съм с мултифукционални работни задължения - отговарям за закупуването на всичко необходимо), та един прекрасен строен мускулест младеж ни срещна с една чаровна усмивка, чак да забравиш за къде си тръгнал. Дори ни подари камъните, като чу, че деца ще рисуват върху тях. Та си тръгнахме с 20 камъка щастливи и доволни. Сега само да ме отпусне тиквата и ще подхвана ОИ, багаж и утре дим да ме няма....

# 52
  • София
  • Мнения: 18 699
Добро утро.

# 53
  • sf
  • Мнения: 10 144
Добро утро! Станах с грандиозни идеи за чистене и пазаруване, ама седнах да пия кафе и дотам. 😆

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 40 764
Добро...жежко ми е и се чудя що къмто сутринта спрях климатика?
И мен ме боли глава Head Band
Моите отидоха за риба, аз ще отскоча за пазар.
Снощи бяхме с кумците на бира, та уж разхлаждахме Simple Smile

Хубав ден! Kissing Heart

# 55
  • Мнения: 12 123
Мисти, как е кумеца?

Аз тъкмо се връщам от пазар, с МН пихме едно кафе, преди да отпраши по задачи за двата дни. Поставих му бойна задача да купи нов нагревател за кухненската мивка. Този издържа три години, да видим следващият колко ще го бъде.

След обяда ще слизам с голямата до града, от сега се потрисам, като знам каква жега ме очаква там. А тя и ще поработи тази вечер, та и нея ще я мисля.

# 56
  • Мнения: 497
 Добро утро! Вчера пак разправии с Амазон - получих нов имейл ,че Киндъла днес щял да бъде доставен ,ако не днес утре .Ама ако не е днес щели да ми платят нещо си. Другите поръчани неща дойдоха в т.ч. и калъфа му както си вчера както и трябваше . Ей главата ме заболя хапове пих .Бе що ми трябваше .

# 57
  • Мнения: 10 884
Привет в новата тема и месец Simple Smile
Чудех се де сте докато не се сетих, че сменихме месеца.

Прочетох ви, посмях се с височината по лична карта, там нали сам си пишеш колко си висок, никой не се мери Grinning

Не обичам токчета, за мен са мъчение за краката ми високи обувки по всички параграфи.

Вяра, много странно с амазон и то точно с киндъла, защо така се мотат.

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 40 764
Кло, тоя снощи е официалния кумец Grinning а мин.уикенд бяхме с другите, дето мъжът беше в болница. Неофициални са те щот нямат брак Simple Smile Добре е, даже по-добре от това дето очаквах...изморява се, но видимо си е ок. Дано всичко е зад гърба им.

# 59
  • Мнения: 7 236
Вече е 30 градуса Scream Парцал съм, главата ми се върти, едва се влача. Поне прането ми ще изсъхне бързо.
Аз съм на плодов ден, но МУ все пак трябва да яде, затова се наложи да се повъртя малко в кухнята. Пооправих това-онова и то станало обяд. Чудим се дали да не избягаме някъде нагоре на хлад, но имам много работа. Довечера сме на опера.
Нощем почти не спя, много трудно заспивам и сънят ми е много лек. Снощи някакъв, хм, господин ме събуди в 1 часа. Предполагам, че говореше по телефона, защото не се чуваше някой да му отговаря, а той се обясняваше много пространно. Какво по-удобно място да говориш по телефона в един след полунощ, от тераса. Хората тотално изтрещяват.

Общи условия

Активация на акаунт