Звездни компромати - Юли'22

  • 311 904
  • 3 417
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 315
Симона Загорова е 4 години по-малка от мен, а до нея бих изглеждала като третокласничка. Не знам защо си го причиняват тези момичета...
Скрит текст:

# 46
  • Мнения: 269
Не мисля, че това е цепка, по-скоро акцент с друго парче бял плат, кройката на долната част въобще не предполага цепка.

Това за Лена е прекалено. Цялата нагласа, че млада и хубава жена непременно спи с някого, защото е някъде като позиция, е изключително ограничена. Да си наметне освен едно було и да гледа в земята.

# 47
  • Мнения: 1 981
Брей, хубавка е на тази снимка от сватбата, да.
Но на роклята това ми прилича на шарка, не на цепка. Малко странно място за цепка.

# 48
  • Мнения: 39 356
Това за Лена е прекалено. Цялата нагласа, че млада и хубава жена непременно спи с някого, защото е някъде като позиция, е изключително ограничена. Да си наметне освен едно було и да гледа в земята.
Ние не казваме, че е заради позицията. Може и по любов да е.

# 49
  • Мнения: 4 133
На мен ми прилича на цепка. Роклята е до земята дълга и абсолютно й върви да има цепка. А и къде трябва да е мястото на цепката? На точното място си е според мен.

Мирослав Иванов на мен грам не ми харесва. Кирил Петков е по-хубав мъж. Между другото Лека и Кирил Петков влизат заедно в залата. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 50
  • Мнения: 12 993
Роматичните моменти на семейство Гущерови( видео)

https://www.instagram.com/reel/CfcfI_IoW_VwEZc7ro_dXJspyBBn--F6s … shid=YmMyMTA2M2Y=

Кактусче, за темата 🌸❤😻

# 51
  • Мнения: 7 710
Мария Бакалова
Скрит текст:



# 52
  • Мнения: 716
Следите ли Бачорски и жена му втората Атанасия или Атанаска ? Мислите ли,че много го обича наистина, че на мен малко ми изглежда все едно ня сила е с него..отегчена ми е на моменти

# 53
  • Мнения: 10 265
Къде виждате сексапил и перверзия в това Ленче? Гледам, гледам смотано ми е и това е. За акъл не говорим. Гледам тоалети, търся цепки, и ми е все по-далеко от сексапил.  Еле пък къде се беше докарала с правата пола и платненки ли, кецки ли беше…

# 54
  • Мнения: 7 214
Някой може ли да постне снимка на Бионсето на кон, че не мога да отворя ИГ? А ме заинтригувахте с коментарите си...

# 55
  • София
  • Мнения: 1 128
Следите ли Бачорски и жена му втората Атанасия или Атанаска ? Мислите ли,че много го обича наистина, че на мен малко ми изглежда все едно ня сила е с него..отегчена ми е на моменти




Аз ги следя и да доста отегчена.Не е когато е само в самолета за някъде си..😁

# 56
  • Мнения: 9 725
Някой може ли да постне снимка на Бионсето на кон, че не мога да отворя ИГ? А ме заинтригувахте с коментарите си...
Скрит текст:

# 57
  • София
  • Мнения: 2 576
Къде виждате сексапил и перверзия в това Ленче? Гледам, гледам смотано ми е и това е. За акъл не говорим. Гледам тоалети, търся цепки, и ми е все по-далеко от сексапил.  Еле пък къде се беше докарала с правата пола и платненки ли, кецки ли беше…
В байрак бг Joy
Дейзи цитира най-достоверните източници, не знаете ли.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 203
Благодаря за новата тема. Gift Heart
Пит-Синита е много изненадваща двойка.
Лена е хубаво момиче.

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Благодаря за темата.И аз много харесвам Билалов.

Общи условия

Активация на акаунт