Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 124 - юли 2022)

  • 90 243
  • 1 426
  •   1
Отговори
# 1 425
  • Sofia
  • Мнения: 801
Честит нов месец, нова седмица пожелавам да е изпълнена с късмет за всички.
А аз не виждам защо трябва да се анализира кой подготвен и кой не, в тема свободна за изказване на лично мнение. В същото време не виждам нищо честно и почтено в това да се играе с 15 профила да се печелят наред награди от превръзки до телевизори и да се продават и разменят в група за целта с цел бизнес и пазарлък. Да всеки си преценява, обсъдих конкретна ситуация, не гледам в чуждата паничка, печелила съм хубави и желани награди с един профил не с 10!
Мине се някой и друг ден и някой се изказва неподготвен. Разбира се,че ще се пуснат за размяна или продажба ненужните вещи! И ако са спечелени честно и коректно,не виждам повод за възмущение. Както знаете,щом играете от години,има игри,в които не си избираш ти наградата,а е каквото ти се падне. И стига гледахте в чуждите панички. Доста хора се светнаха за игрите и започнаха да се включват,за това и стана трудно да се печели.
ММ днес пак взел два шоколада-една Милка и един Лакми! Ей ще го смажа,казвам ви. 😂 Иначе ми взел бележката,ама за какво...
Ализе,бързо оздравяване на детенцето!

# 1 426
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 682

Общи условия

Активация на акаунт