Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 124 - юли 2022)

  • 90 319
  • 1 426
  •   1
Отговори
# 1 410
  • Мнения: 132
Здравейте,има ли някой който няма да играе за наградите на швепс,а има капачки?Попадам само на такива без код.

# 1 411
  • Мнения: 1 963
След десетки регистрации - бармански сет от Швепс. Току що, 20.15 ч., ако има значение.

# 1 412
  • Мнения: 14 170
Чудя се швепс не са ли за КЗП? Играта е с покупка, а не е обозначено кои продукти участват. И те прекарват да си купуваш, пък кога с код, кога без код... Ако го купуваш заради играта и се окаже без код, си изигран.

# 1 413
  • София
  • Мнения: 583
Има известие от Спиди за утре, за раницата от Нестле

# 1 414
  • Мнения: 404
Някой получи ли награда от Споко? Нямаше ме тази седмица, без телефонна връзка, и не знам дали са звъняли. Кой ги носи?

# 1 415
  • Мнения: 14 840
Мине се някой и друг ден и някой се изказва неподготвен. Разбира се,че ще се пуснат за размяна или продажба ненужните вещи! И ако са спечелени честно и коректно,не виждам повод за възмущение. Както знаете,щом играете от години,има игри,в които не си избираш ти наградата,а е каквото ти се падне. И стига гледахте в чуждите панички. Доста хора се светнаха за игрите и започнаха да се включват,за това и стана трудно да се печели.
ММ днес пак взел два шоколада-една Милка и един Лакми! Ей ще го смажа,казвам ви. 😂 Иначе ми взел бележката,ама за какво...
Ализе,бързо оздравяване на детенцето!

# 1 416
  • Мнения: 1 055
И аз имам известие от Спиди за раницата утре!
Спечелих и награда в ИГ, благодаря на emli, че ми писа. Още не съм сигурна какво точно е, но е или кафеварка или шейкър.

# 1 417
  • Мнения: 3 164
Фибела Wave - Награди 🎁

Скрит текст:
Дневна награда (с инфлуенсър Изи): Наградата ваучер за дрехи от Fashion days на стойност 150 лв. може да бъде спечелена при регистрация на 1 уникален код, след отбелязване на поне 3 точки в играта Фибела Flappy heads .

Дневна награда ( с инфлуенсър Анди): Наградата гейминг мишка Razer Basilisk v3 може да бъде спечелена при регистрация на 1 уникален код, след отбелязване на поне 3 точки в играта Фибела Flappy heads.

 Дневна награда (с инфлуенсър Дани): Наградата безжични слушалки Jabra - Elite може да бъде спечелена при регистрация на 1 уникален код, след отбелязване на поне 3 точки в играта Фибела Flappy heads .

 Дневна награда (с инфлуенсър Дани): Наградата гейминг слушалки Razer Kraken Multi-Platform може да бъде спечелена при регистрация на 1 уникален код, след отбелязване на поне 3 точки в играта Фибела Flappy heads .

Седмична награда : Преносима тонколона JBL Flip 6, Bluetooth, PartyBoost, IP67, USB C, 12h изисква регистрацията на минимум 2 уникални кода, след отбелязване на поне 6 точки в играта Фибела Flappy heads

Седмична награда Наградата ваучер за дрехи от Fashion days на стойност 300 лв изисква регистрацията на минимум 2 уникални кода, след отбелязване на поне 6 точки в играта Фибела Flappy heads

Седмична награда Наградата моментален фотоапарат Fujifilm - instax mini 11 изисква регистрацията на минимум 2 уникални кода, след отбелязване на поне 6 точки в играта Фибела Flappy heads

Седмична награда Наградата контролер за телефон Razer - Kishi, за Android изисква регистрацията на минимум 2 уникални кода, след отбелязване на поне 6 точки в играта Фибела Flappy heads

Мега награда : Наградата гейминг конзола PlayStation 5 изисква регистрацията на минимум 10 уникални кода, след отбелязване на поне 30 точки в играта Фибела Flappy heads,Брой награди:

Общ брой дневни награди – 112 бр.

· JBL Flip 6, Bluetooth, PartyBoost, IP67, USB C, 12h– 8 бр.

· Ваучер за дрехи от Fashion days на стойност 280 лв- 8 бр.

· Kонтролер за телефон Razer - Kishi, за Android – 8 бр.

· Преносима тонколона JBL Flip 6, Bluetooth, PartyBoost, IP67, USB C, 12h – 8 бр.

PlayStation 5. – 5 бр.

Последна редакция: нд, 31 юли 2022, 23:17 от Станимир Иванов 641942

# 1 418
  • Мнения: 1 355
Чудя се швепс не са ли за КЗП? Играта е с покупка, а не е обозначено кои продукти участват. И те прекарват да си купуваш, пък кога с код, кога без код... Ако го купуваш заради играта и се окаже без код, си изигран.
В правилата ясно пише кой продукти участват. Това е от там. Мисля,че е 0.500 частват.

# 1 419
  • Мнения: 7 328
То е ясно, кои продукти участват, но няма разлика в тези с код и без такъв. От 20тина шишета на вид еднакви поне 10-12 бяха без код.

# 1 420
  • Б
  • Мнения: 601
Някой получи ли нещо от Heineken?
Обаждане,имейл? Бавят се стабилно ми се струва.....
не , нищо още. Незнам къде да следя?

# 1 421
  • Мнения: 2 582
То е ясно, кои продукти участват, но няма разлика в тези с код и без такъв. От 20тина шишета на вид еднакви поне 10-12 бяха без код.
На тези с код доколкото виждам на етикета трябва да пише "ОТКРИЙ ТАЙНАТА НА ИЗИСКАНИЯ КОКТЕЙЛ" . Така че търсете такъв етикет.

# 1 422
  • Мнения: 394
Ами не е гаранция
Взех от Лидъл Мандарина и розов тоник уж с обозначен надпис и на двете и познай. Едната бутилка с код другата без код... После викам чакай да проверя има ли изобщо разлика между 2те бутилки..Ами не 1:1 си бяха двете бутилки.
То е ясно, кои продукти участват, но няма разлика в тези с код и без такъв. От 20тина шишета на вид еднакви поне 10-12 бяха без код.
На тези с код доколкото виждам на етикета трябва да пише "ОТКРИЙ ТАЙНАТА НА ИЗИСКАНИЯ КОКТЕЙЛ" . Така че търсете такъв етикет.

# 1 423
  • София
  • Мнения: 665
Чудя се швепс не са ли за КЗП? Играта е с покупка, а не е обозначено кои продукти участват. И те прекарват да си купуваш, пък кога с код, кога без код... Ако го купуваш заради играта и се окаже без код, си изигран.
Досега съм купила двайсетина бутилки от 0.500, като гледам да пише "Открий тайната на изисквания коктейл" и всичките имаха код. Иначе в хладилника имаше и от старите без надписа.

# 1 424
  • Мнения: 1 075
В миналата им игра след теглене,чаках около седмица или две да се свържат.Споко ще се обадят,но са доста бавни.Наградата ще ви дойде след месец.
Някой получи ли нещо от Heineken?
Обаждане,имейл? Бавят се стабилно ми се струва.....
не , нищо още. Незнам къде да следя?

Общи условия

Активация на акаунт