Счупена термоглава на парно - смяна

  • 930
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 318
Здравейте,
Счупи ми се кранчето на парното, от което намествам на каква степен да работи. Обадих се във фирмата за топлинно счетоводство(Техем), като мислих че предлагат услуги по смяна, но жената ми каза "ами госопожо то е елементарно, развивате един винт и сменяте главата". Въпросът ми е след като си намеря нова глава, същата, към кого трябва да се обърна за подмяната или какъвто майстор на случаен принцип намеря?

# 1
  • Мнения: 375
Може да попитате в самия магазин, от който ще закупите термоглавата, за указания, наистина никак не е сложно.

# 2
  • Мнения: X
При мен са нужни само едни клещи, след като се захване кранчето за резбата. Даже стрелки съм нарисувала, защото във всяка стая е различна посоката на завиване. 😆

# 3
  • София
  • Мнения: 318
Благодаря за мненията!

# 4
  • Мнения: X
Ако не се справите, качете снимка .🙂

# 5
  • София
  • Мнения: 318
Наистина се оказа съвсем елементарно, главата си има резба, която без проблем се развива, за да се смъкне и постави новата. Още веднъж благодаря за отговорите!

# 6
  • Мнения: 375
Наистина се оказа съвсем елементарно, главата си има резба, която без проблем се развива, за да се смъкне и постави новата. Още веднъж благодаря за отговорите!

Супер! Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 001
Аз имам подобен проблем или не съвсем - синът ми е счупил пластмасовата част на главата - там където са написани цифрите, той нещо ми обясняваше, че е отбелязал къде е "3", т.е. когато и можело да се върти /главата с остатъка от пластмасовата част, поне така разбрах/. Трябва да погледна по-детайлно какво е положението, но ако се наложи смяна на цялата глава тя откъде се купува? И тази самостоятелна смяна /ако не е от технически грамотен човек/ ще бъде ли правилно /или ще показва ли правилно/  показателите - т.е. аз да си мисля, че съм го сложила на 2-3, а всъщност да е на 5?

# 8
  • Мнения: 375
Трябва доста да се помъчиш да го монтираш грешно Simple Smile
Елементарно е, щом аз успях Simple Smile

# 9
  • Мнения: X
И аз два пъти. 🙃

Общи условия

Активация на акаунт