Дас ЗЕКСТЕ дойче ТЕМА

  • 13 716
  • 283
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 768
Я да попитам zа едни странни болки..Да не да са подготвителни контракции..Та боли ме ниско долу,като пред менструация и отЗад по средата,някъде дето е опа6ката..Дано да наближава 6ъркел4ето.. Praynig
Весе
стягай багажа  Party
Утре да ни зарадваш с хубава новина! Леко раждане, стискаме палци Wink
Ели,ти в Берлин ли си? newsm78

# 76
  • Мнения: 638
Здравейте  Grinning
diangeli ,аз съм съгласна на срещичка,много ще се радвам.Ние с Тати и Бебко след нова година се прибираме,само да ни бият последната ваксина Пентаксим,4е т я така ни обърка плновете,ама нищо.
Vessito,при мен тази болка запо4на 6 дни преди да родя,падна ми и тапата/намалява6е и на 7-я ден запо4наха да ми изти4ат водите/това на 3-ти/,ноща запо4наха истинските болки/а ве4е бях в болницата / На 4-ти сутрината след прегледа доки се засмя и каза "Е,това 4аках",имах разкритие 7,8 см,спука ми водите и само 4акаха Бебо да слезе/о4аквах а до 1 4ас да стане/Оба4е Дидо не слиза.....и накрая като за капак от силните напъни си врътнал главата,а бе6е тогава в малкия таз и доки свика набзрзо екипа за секцио.
Та така,разказах набързо как се е появил бебе Димитър в 14.47ч на 04..09   Grinning newsm44
Vessito,4акаме хубавата новина  ylinfant newsm10
Ние днес сме на консултация с бебо да видим ,колко е пораснал малкия мъж  Grinning
Усмиханат ден на вси4ки желая.
 

# 77
  • Мнения: 6 390
...............
Ели,ти в Берлин ли си? newsm78
Весе
аз съм в Прага Wink - CZ - Czech Republic

Ама с тези болки, няма дълго да чакаш - да знаеш  Wink Grinning

# 78
  • Мнения: 1 768
...............
Ели,ти в Берлин ли си? newsm78
Весе
аз съм в Прага Wink - CZ - Czech Republic

Ама с тези болки, няма дълго да чакаш - да знаеш  Wink Grinning
Ахам.Не спира долу да ме боли ве4е втори ден.. Naughty

# 79
  • Мнения: 592
Веси, така както описваШ май няма дълго да 4акаШ. Главата на беб4о в малкия таz ли е? До сега май не си спменавала.
Но има май оЩе време до истинските родилни контракции, които веднага Ше ги раzпоzнаеШ.
Стискам ти палци мила и леко раждане.  Peace
Аz до сега я карах много спокойно, но неЩо напоследък ме хваЩа Шубето. Матката  ме наболява, а таzи сутрин се събудих с такива болки в кръста на ниво таz и талия ( последната вее отдавна я няма де  Joy). И си мислих 4е Ще се оправи като се раzдвижа, то не става по_лоШо. Не мога да се наведа, а после не мога да се иzправя. НеЩо подобно на ЛумбоиШалгия или дископатия, но не мога да сравня, 4е никога не сам имала едното от двете.
Някой може ли да даде пример или съвет по слу4ая.

# 80
  • Мнения: 1 768
Веси, така както описваШ май няма дълго да 4акаШ. Главата на беб4о в малкия таz ли е? До сега май не си спменавала.
Но има май оЩе време до истинските родилни контракции, които веднага Ше ги раzпоzнаеШ.
Стискам ти палци мила и леко раждане.  Peace
Аz до сега я карах много спокойно, но неЩо напоследък ме хваЩа Шубето. Матката  ме наболява, а таzи сутрин се събудих с такива болки в кръста на ниво таz и талия ( последната вее отдавна я няма де  Joy). И си мислих 4е Ще се оправи като се раzдвижа, то не става по_лоШо. Не мога да се наведа, а после не мога да се иzправя. НеЩо подобно на ЛумбоиШалгия или дископатия, но не мога да сравня, 4е никога не сам имала едното от двете.
Някой може ли да даде пример или съвет по слу4ая.
До преди 2 седмици не бе6е сляЗло в таЗа ниско,а бе6е по горе.Във вторник съм на преглед и дано е ве4е в малкия таЗ плътно..6е видим.. Praynig
А относно теЗи болки като дископатия аЗ си ги имам отдавна,поне от 3/4 месеца..Добре,4е имаме вана да ме облек4ава,4е ина4е няма иЗдържане..особено когато съм пове4е на крак,тогава се появяват теЗи болки..

# 81
  • Мнения: 1 610
Vessi, ти ме убиваш бе жена? Ве4е очаквам поредния постинг да е : Аууу, много боли момичета,прочитам тази тема и отивам да раждам! Joy Joy Joy hahaha
Хайде,леко раждане и чакаме да се похвалиш!

# 82
  • Мнения: 1 768
Vessi, ти ме убиваш бе жена? Ве4е очаквам поредния постинг да е : Аууу, много боли момичета,прочитам тази тема и отивам да раждам! Joy Joy Joy hahaha
Хайде,леко раждане и чакаме да се похвалиш!
Ами боли си кръста де..А и менструалните не са zа подценяване.. Sad

# 83
  • Мнения: 1 100
Hallo!
Wie geht es ihr?
Ich bin keine Mutti, sondern eine Schülerin, die Deutsch lernt. Wie erfolgreich lerne ich diese Sprache? Das kann ich nicht gut sagen.  Laughing
Würden Sie mir einen jügendlichen deutschen Forum empfehlen?
Ich habe Lust die Sprache zu üben.

Danke!  Peace

# 84
 Embarassed малко глупав въпрос от бременна в 9 мес., ама какво означава да ти падне тапата? Blasensprung?

# 85
  • Мнения: 1 768
Embarassed малко глупав въпрос от бременна в 9 мес., ама какво означава да ти падне тапата? Blasensprung?
Blasensprung иzти4ане на водите
падане на тапата е падане на не6о си гъсто,жълтеникаво,примесено с кървави ни6ки.. ooooh!

# 86
  • Мнения: 1 768
4естит първи Адвент.Да не zабравите да zапалите едната све6и4ка от адвентсвен4ето. Peace

# 87
  • Мнения: 418
Привет Мами:)

Имам ? - къде мога да намерia тази играчка тук в DЕ ... Castle Bouncer (vidajh vav temata na arabskite mami:http://www.walmart.com/catalog/product.do?product_id=3168464  ... Тъй като немскияt ми е на "0" си я преводох с altavista.com , но не сма сигурна дали това е точното име :   Schloßprahler  . Проверих на walmart.de , но нищо ... моля ви дайте съвет от къде да го куПя тyй или подобно чудо. Аз съм във Weil Am Rhein .

Мерси Simple Smile    

# 88
  • Мнения: 3 880
Привет Мами:)

Имам ? - къде мога да намерia тази играчка тук в DЕ ... Castle Bouncer (vidajh vav temata na arabskite mami:http://www.walmart.com/catalog/product.do?product_id=3168464  ... Тъй като немскияt ми е на "0" си я преводох с altavista.com , но не сма сигурна дали това е точното име :   Schloßprahler  . Проверих на walmart.de , но нищо ... моля ви дайте съвет от къде да го куПя тyй или подобно чудо. Аз съм във Weil Am Rhein .

Мерси Simple Smile    

Hüpfburg "Schloßburg" се каzва точно това (или Jump-O-Lene Castle)...
Ето тук например http://cgi.ebay.de/intex-Mega-Huepfburg-Schlossburg-Jump-o-Lene- … dZ1QQcmdZViewItem

Ще потърся и други линкове...

# 89
  • Мнения: 1 610
добре дошла на bz и 4естит рожден ден на дъщери4ката!

Общи условия

Активация на акаунт