Имате ли "идеал" за мъжка фигура?

  • 3 633
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 35 961
такъв тип мъжко тяло харесвам - едро и масивно, адекватно мускулесто и необезкосмено

# 61
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 861
И аз така - по-натурални...
Над 185 по възможност.
И по-възрастни, все пак съм възрастна Joy

Нещо примерно това







И шкембе да имат, и без коса... Ма въобще няма да ги върна... Grinning

# 62
  • Мнения: 19 848
Нямам идеал за мъжка фигура. Имам определени предпочитания по-скоро. Плочки-млочки, гърбове, бицепси не ме впечатляват. Мъжки задници пък хептен. Всичко е химия, ако някой не ми въздейства цялостно с поглед, излъчване, реч, присъствие, ако ще и мистър Олимпия да е, се тая.
..
От картинките с процентите – не са много релевантни, предвид че всеки е с различна костна структура, а и височината има значение.
Самата аз съм вдигнала процентите до към 22-23 според картинката, но май ми е по-добре, преди бях 20-ка.

Да не съм офтопик
Скрит текст:

# 63
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 861
Да, и Джан Яман няма да го върна.... Макар и младичък Grin

# 64
  • Мнения: 19 848
Леле, даже не знаех кой е, мерси. Попаднах на реклама на парфюм и ме накефи. Хич не ми е младичък, тамън ми е. Laughing

# 65
  • Мнения: 2 579
Конструкция обърнат триъгълник ми е идеалът. Пък останалото търпи вариации.

# 66
  • Мнения: X
Не, нямам идеал.
Никога не съм ги избирала по фигура, само да не са дебели..)
Дебел/а явно е доста разтегливо понятие. Съдейки по другата тема не би било лошо да се пускат снимки. Защото дебел за една може да значи нормален, че даже слабичък за друга.

Не знам за коя друга тема говориш.
Под дебел - имам предвид явно дебел -  кореми, сланини, не кг.

И въпреки, че не харесвам, баш в дебелак се влюбих..)
За това съвсем вече не смея да имам идеали..)

Хаха аз това с влюбването в точната противоположност на това, което си обяснявал, че харесваш, съм го виждала доста пъти при разни приятелки.
Май ми се промени няколко пъти вкуса за мъж през годините. Остана непроменено само това, че им гледам винаги структурата, ръцете и дупетата... Да са ми в мъжка пропорция - по-широки рамене и по-малки дупета. Плочките и бицепсите не са ми толкова важни, имала съм такова, нищо кой знае какво не е. Особено, ако се съчетае с кофти характер, напълно отпада. Май за ръст по-скоро около 175-180. Не харесвам ниски мъже, въпреки че в тийн годините си съм имала такова гадже, ама той компенсираше с идеални пропорции и готин характер. Simple Smile
Гледам лицето, че фигурата няма да има значение, ако не ми хареса лицето. Мъжът ми е със страхотни сини очи и черна чуплива коса. Това, което обяснявах като тийн, че ми е идеал за мъж Wink.
Обаче понякога като те тресне "сляпата неделя", май и нищо не гледаш Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 67
  • Мнения: 12 473
Абе не гледам..излъчването, само то ми беше основата. И не ме подведе, за което съм безкрайно благодарна. А кг се стопиха за по-малко от година..)

# 68
  • Мнения: 6 550
Аз ги обичам окръглени, като мечоци. 🤣
Ако отида при д-р Емилова сигурно ще съм като султан в харем😂

# 69
  • Мнения: 116
Умирам си за мъже над 200 см. с широки рамене,  дълги крака , стегнати тела . Може да е европеец,  африканец или арабин..  Другите раси не ги харесвам  . 



За такива  гларуси американките  ходят на почивка в Коста Рика.
Те самите си търсят " лятна любов".

Имаше и  френски документални филми по  темата, но не помня имената.

# 70
  • Мнения: 32
Моят минимум е да не е кльощав, изгърбен и/ или с шкембе. Комбинацията от трите пък директно може да ме накара да спра да се занимавам с мъже и да обмисля да си взема котка.

Иначе нямам някакъв определен фетиш към плочки, бицепси и подобни. Но и не мога да си изкривя душата и да кажа, че единствено химията е важна и не гледам никакви размери и пропорции.


# 71
  • Мнения: 1 908
Висок, атлетичен с мускули. Освен това трябва да е мъжествен, харизматичен и секси Grinning
Крис Хемсуърт идеялно ми се вписва, но сега, не когато е бил на младини.

Общи условия

Активация на акаунт