Имате ли "идеал" за мъжка фигура?

  • 3 645
  • 71
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 283
Тялото е много важно за сексапила.
За мен излъчването (енергията).
И за жените ми е същото.
Точно, и мен по-скоро другите неща ме привличат, но нали темата е за фигурата.

# 46
  • Мнения: 12 473
Темата е какъв идеал за м фигура имаме, а аз се опитвам да кажа, че това изобщо не ми е било важно.

# 47
  • Мнения: 3 325
И аз това искам да кажа Grinning
Давам пример- един от най- привлекателните за мен мъже е Себастиан Стан, а нямам абсолютно никаква идея каква му е фигурата, изобщо не съм се заглеждала, по спомен мога да кажа че е в здравословно тегло, но дотам. Никаква идея колко е висок, какви са му раменете, има ли плочки...
Харесва ми излъчването му.

# 48
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Падам си по нормални до кльощави романтици

Дамиано от Манескин ми е срашно секси




и МГК



Така като глдам все си падам по мъже с грим Simple Smile
макар че точно тук са без, по принцип винаги са гримирани

Иначе, никога не ми е била важна фигурата, макар че това какъв човек си ,
много се отразява на начина, по който изглеждаш, не бих отрязала някой само защото е дебел Simple Smile

Последна редакция: нд, 03 юли 2022, 13:19 от Роузи

# 49
  • Мнения: 5 283
Темата е какъв идеал за м фигура имаме, а аз се опитвам да кажа, че това изобщо не ми е било важно.
Разбирам, и за мен не това е определящо. Нещата във външния вид, които могат да ме привлекат, са лицето, гласът, стойката, походката... Но най-точно казано, излъчването, което има съответният човек.

На въпроса какво означава дебел, мисля, че всички знаем какво е наднормено тегло. И все пак, въпреки този, да го наречем недостатък, човек може да си има чар и да привлича околните.

# 50
  • София
  • Мнения: 12 807
Намерих таблица и за мъжките проценти мазнини:



По моя критерий, 10-12% е добре, 15% изглежда най-добре, нагоре всички ми дебелеят Sweat Smile

# 51
  • Мнения: 1 613
Намерих таблица и за мъжките проценти мазнини:



По моя критерий, 10-12% е добре, 15% изглежда най-добре, нагоре всички ми дебелеят Sweat Smile
Немалко мъже посещаващи често фитнеса ще кажат същото. При жените е подобна ситуацията. При 18 процента е идеално, около 20 става, а от 25 нагоре работата става страшна.

# 52
  • Мнения: 3 589
При мъжете 30% защо изглежда по-зле от 35% 😏
под 10% са ми гнусни, както и тоя от 30% и нагоре. С 15-25% съм fine
То и аз съм 25% кат гледам женските, и по изследване съм толко,така че са точни картинчиците 😃

Все пак коментирам от камбанарията на моята възраст. За хора под 40 години не бих била толкова толерантна - по скоро 20% ми е приемливо.

# 53
  • София
  • Мнения: 12 807
Мъфин, избра тази таблица, дето най не съответства Joy На показаното да, 18% изглежда най-добре, но това е много нисък % за жена, и вероятно просто таблицата не е коректна. Пускам друга:



Реално пак същия тип тяло изглежда най-добре, но процентът е друг. Да не подведем някоя жена, че е дебела на 25%, че тези неща са си опасни, с прекалено ниски мазнини, спира цикъл.

Може да я пуснеш в другата тема, тук все пак обсъждаме мъжките тела Wink Чудесен повод да си покажеш ти твоя идеал за мъжко тяло!

# 54
  • Мнения: 1 613
По времето когато излезе този клип го бях докарал до такова тяло. Както и при този не можах да наредя много плочки, но и така се харесвах много. Това разбира се продължи само година-две. Лично на мен хич не ми беше лесно да го поддържам. Сега определено съм далеч от заветните 15 процента.

# 55
  • Мнения: 3 589
От 25% жената не е дебела, тя била направо страшна, пише 😄😄😄

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 15 560
Аз явно съм доста толерантна – всичко, до 35% (и при мъжете, и при жените), намирам за приемливо. Blush

# 57
  • София
  • Мнения: 12 807

Ауу, Мъфине, да, този и аз го взимам Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 14 808
Намерих таблица и за мъжките проценти мазнини:



По моя критерий, 10-12% е добре, 15% изглежда най-добре, нагоре всички ми дебелеят Sweat Smile
Абсолютно съм съгласна! И аз съм ок с тези в диапазон от 10 до 19%. 😁

# 59
  • Мнения: 36 601
Тези проценти са все с мускулести срещу дебели. И при мъжете, и при жените няма слаби.

Общи условия

Активация на акаунт