Имате ли "идеал" за мъжка фигура?

  • 3 639
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 36 627
Ей на този не бих му простила, ако ми падне. Даже не ми дреме, че е мърляв и брадясал.

# 16
  • Мнения: 12 473
Не, нямам идеал.
Никога не съм ги избирала по фигура, само да не са дебели..)

# 17
  • Мнения: 3 589
едри над 185
и да нямат много мускули, за да не ме комплексират на тяло 😃

# 18
  • Мнения: 5 258
Не, нямам идеал.
Никога не съм ги избирала по фигура, само да не са дебели..)
Аз също. Държа да е по-висок от мен, по възможност да не е с наднормено тегло. Това е по отношение на фигурата, по-важни са ми други неща.

# 19
  • Мнения: 1 613
Не, нямам идеал.
Никога не съм ги избирала по фигура, само да не са дебели..)
Дебел/а явно е доста разтегливо понятие. Съдейки по другата тема не би било лошо да се пускат снимки. Защото дебел за една може да значи нормален, че даже слабичък за друга.

# 20
  • Мнения: 7 318
Идеал нямам, през годините съм харесвала различни типове мъже. Дебели не харесвам. Друго ми е било важно в мъжа.

# 21
  • Мнения: 1 585
Винаги съм си падала по спортисти. В началото за моя мъж не знаех и си мислех, че е тренирал гребане, оказа се хандбал 15 години.
Ако му изтипосам снимката - ще се разведем😂

# 22
  • Мнения: X
Висок над 187см, светлооки, светъл, красиви ръце с дълги пръсти, бели зъби, гъста дълга коса, атлетичен и амбициозен.

# 23
  • Мнения: 10 712
Интересни изисквания.... някой от които няма как да се покрият.
На господина с времето челото завзема нови територии, а дамата го искала с дълга и гъста коса ....
Каква е корелацията на амбиция, цвят на очи и форма на ръце ???
Дефиниция за дебел ?
Също така мъжките тела са с различна структура. Има такива които са склонни на наддаване на задник и такива, с малки дупета но наддаващи на корем. Така че, един мъж може да не е шкембелия, но с голям задник ...
Формата на ръцете е в зависимост от работата. При човек с тежък физически труд от млада възраст пръстите на ръцете се деформират.
И все пак говорим за нормални мъже, които се поддържат ( до колкото имат време, защото работата и семейството си искат своето ). Няма как да си като киноактьор , когато не печелиш като него и нямаш толкова свободно време и разбира се не си вадиш хляба с тялото си .... но това не го коментираме Simple Smile

 

# 24
  • София
  • Мнения: 12 700
Абе темата е за идеал, а не за какво може да предложи средностатистическия мъж Joy А и не видях някакви кой знае какви изисквания.

# 25
  • Мнения: 10 712
Идеала е хубаво нещо .... докато не се сблъскаш фронтално с реалността и не се наложи да си коригираш възприятията. А не ги ли коригираш оставаш с един идеал и заобиколен от илюзии  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 14 493
Косми трябва да има, в нормално количество. Че като видя едни епилирани крака и ръце и ми се повдига.

# 27
  • Мнения: 4 751
За мен Бен Афлек,благодаря! Да спортува задължително и да му личи,но не да е с минимум подкожни мазнини и да брои макроси и калории. Демек като слезем от ските в кръчмата да шибнем по една 🍺 и да не е на броколи и пилешко 👌
Малко коремче трябва да има- сикс пака ми е символ на пропилян живот ...
Над 180 ще е гуд ....ама Мин над 175

Последна редакция: нд, 03 юли 2022, 09:49 от No_frame bitch

# 28
  • Мнения: 12 473
Не, нямам идеал.
Никога не съм ги избирала по фигура, само да не са дебели..)
Дебел/а явно е доста разтегливо понятие. Съдейки по другата тема не би било лошо да се пускат снимки. Защото дебел за една може да значи нормален, че даже слабичък за друга.

Не знам за коя друга тема говориш.
Под дебел - имам предвид явно дебел -  кореми, сланини, не кг.

И въпреки, че не харесвам, баш в дебелак се влюбих..)
За това съвсем вече не смея да имам идеали..)

# 29
  • Мнения: 10 012
Идеал за мъжка фигура:

Не е културист гротеска.
Задължително неокосмени. От космати рунтавелници ми става физически зле.

Харесвам мъже занимаващи се с интелектуален труд, но спортуват като хоби.
Плосък корем, добра мускулатура, изразени рамене и предлактия Heart Eyes
Като ги гледам, доста такива тичат в предните редици ( и след елита) по половин маратони.

Фигурата и външният вид обаче нищо не означават, ако не са придружени от други неща. Ако всичко отиде по дяволите след като си отвори устата, голият външен вид не го спасява.
Докато на празноглавата хубавица може и да и мине номера, глупавият мъж изгаря като бенгалски огън.

Общи условия

Активация на акаунт