Модни консултации (Юли, 2022) - 68

  • 31 726
  • 381
  •   1
Отговори
# 30
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 097
Аз пък съм предимно на памук, особено за долна част. Горе винаги спортен сутиен, бюстие - просто никой друг сутиен не ми е удобен.

# 31
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Коприната, колкото и да е красива е ужасно непрактична. Най- малкото изпотяване, или пипане с мокри пръсти и остават петна.
Не съм казала, че е практично, но от друга стана, защо пък да не е практично?
Не пипам бельото с мокри пръсти, не схващам идеята на подобно действие.
А и кой ли го прави?
До сега нямам нищо копринено  на петна.А не е като да нямам или да не нося коприна.Бельо, нощници, ризи, рокли, панталони,  тениски , пуловери и шалове.
Единствения недостатък за мен  , е че  "остарява" сравнително бързо.В смисъл след  известно време, колкото и внимателно да се пере ,  материята става  по различна, губи еластичност  и започва да се цепи, там, където минава шев.
Но това е добър повод за ново попълнение.

Последна редакция: пн, 04 юли 2022, 12:50 от sl

# 32
  • Мнения: 2 230
Как така остават петна? Имам копринени дрехи (не бельо), но на никоя нямам петна?

# 33
  • Мнения: 3 446
И аз имам други наблюдения върху коприната; нося много в жегата и не остават петна нито от пот, нито от вода, нито от одеколоните с които се обливам сутрин.

sl, ще има много по-дълъг живот ако в предпоследната вода сложиш малко натурален оцет.

Много нося чорапи със силикон, по-удобно ми е от чорапогащник, а и по-практично - купувам 10 опаковки един и същ цвят/дантела и нося докато се скъса. Плътни чорапогащници нося зимата в студа

# 34
  • Мнения: X
На мен пък чорапите със силикон все ми се свличат, спрях да купувам и от години не съм носила.

Аз нося през лятото основно сутиени без банели, от онея дантелените триъгълници. Предполагам обаче, че за по-голям бюст не са задължително практични, не знам. Нямам представа какви марки имам, не мога и да погледна понеже специално на бельото винаги режа етикетите.

# 35
  • София
  • Мнения: 38 476
Сутиени - задължително с банел, но без подплънки.
Бикини - напоследък с все повече дантела и цветове.
Чорапи - пробвах пролетта, носих 3-4 пъти, свличат ми се и не са за мен.

# 36
  • Мнения: 3 446
Как така ви се свличат бе мацки?? Май-май не ми се свличат, защото са ми по-широки бедрата.....

# 37
  • Мнения: 6 937
И аз ви се чудя. Аз имам брич и ако ще съм с нещо много тясно, дори взимам номер нагоре и пак не ми се свличат.

# 38
  • София
  • Мнения: 38 476
Ами след като ги изпрах, на третия път направо трябваше да си ги държа с ръка. 🤣 Влязох в една съблекалня и ги махнах!
Имам още 1-2 чифта, ще ги пробвам пак наесен, че едните си ги избирах с голям мерак, без дантела.

# 39
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Al Georgieva
Благодаря за идеята,  ще пробвам.
Силикона на чорапите се разширява , "остарява" и се цепи.
Преди доста години носех такива но и при мен се свличат неприятно.
Точно за по тази причина ги замених.
Освен това чорапи "кубанас" със силикон, поне аз не съм виждала.

В някои магазини за бельо  дори може да се изберат чорапи съссъщия модел и цвят дантела като и на комплекта бельо .

Последна редакция: пн, 04 юли 2022, 17:17 от sl

# 40
  • Мнения: 3 640
Аз много често нося чорапи със силикон, защото почти винаги съм с рокля или пола и установих, че най-често късам чорапогащника си, когато го свалям в тоалетната. А когато съм със силиконови чорапи само роклята или полата се вдига нагоре и чорапът остава здрав. 🙂🙂🙂🙂🙂

# 41
  • Мнения: 3 446
Anastasiya.glam, същата работа и при мен.

sl, Palmers пускат чорапи към някои серии, две години носих едни с розови дантели, но лека-полека изпокъсах всичко.
Пробвай с оцета и сподели после, мисля ще останеш доволна Sunglasses

Разхождам новите си сандали, много сполучлива покупка 💖
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 05 юли 2022, 09:33 от Al Georgieva

# 42
  • Мнения: 534
Чантичката от къде е, направо е страхотна! Останаха ми очите! Едва ли скоро ще поднося такава големина, понеже съм по майчинство и с двете деца и техния минимум артикули просто няма как. А за бельо, нося предимно памучни боксерки на hm и пак техни сутиени, но super push up, че след двукратно отслабване с по 35 кг, всяко нещата не са добре.

Последна редакция: пн, 04 юли 2022, 23:10 от Vanesa_bb

# 43
  • Мнения: 447
Мерси за новата тема Пинк.
Влизам с един въпрос,тази рокля с какво горно я виждате?И светъл или черен чорапогащник?

# 44
  • София
  • Мнения: 11 987
За сутиените най-важното е да са ми по мярка. Няма много производители, които произвеждат моя размер, затова се задоволявам основно с Panache.
За долната част залагам на памук - напоследък бикини и прашки от Лидл. Дори днес купих нови.

Общи условия

Активация на акаунт