Модни консултации (Юли, 2022) - 68

  • 31 695
  • 381
  •   1
Отговори
# 375
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 003
Шареният панталон е точно в мой стил.Даже да прилича на пижама ми изглежда перфектен.Откакто почна пандемията почти никъде не излизам,та за у дома ще ми е идеален.
И ленени си взех тамън три през последните 2 месеца-черен,бял и шарен,че ми омръзна да ходя с тези за бременни.Явно е,че едва ли скоро ще стана пак като преди(след първото раждане след 4-5 години почнах да се харесвам и стигнах желаните килограми) ,ама поне бременелските дрехи да сменя с нормални...

# 376
  • Мнения: 293
Здравейте, видях по-назад, че е имало покупки на тази рокля от Дика.  Дали може да дадете мнение, как и добре ли стои и отговаря ли си на номерата.

# 377
  • Мнения: 3 507
Август е вече и призовавам Агента да си пусне обичайната модна тема, след като се разсъблякохте в тази.
Чакам с нетърпение.
Виждам сега, че съм объркала вчера публикациите дори

# 378
  • Мнения: 6 930
Какво значи отговарят ли си на размера, много е субективно това. Гледайте им таблицата с размерите, която удобно са предоставили, най-добра представа дава

# 379
  • Мнения: 534
Здравейте, къде (освен в h&m) продават горнища на бански с дебели подплънки, тип super push-up?

# 380
  • FRANCE
  • Мнения: 2 221
Здравейте, къде (освен в h&m) продават горнища на бански с дебели подплънки, тип super push-up?
За за

# 381
  • Бостън
  • Мнения: 13 470
Август е вече и призовавам Агента да си пусне обичайната модна тема, след като се разсъблякохте в тази.
Чакам с нетърпение.
Нека си направя 2-рото кафе, да си допиша 2 имейла и ще пусна едно търсене за трендовете на Лято'22, че да мога да я направя прилично шарена и актуална Simple Smile


НОВАТА ТЕМА

Последна редакция: вт, 02 авг 2022, 18:21 от Agent Provocateur

Общи условия

Активация на акаунт