Модни консултации (Юли, 2022) - 68

  • 31 735
  • 381
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: X
Polinaaa, панталонът е много готин. Бих го носила във свободното време, но и зависи какво работиш и какъв е дрескода в работата-  може и там. На мен не ми е пижамен. И за комбинация не е труден. Но пък ако нещо те притеснява, предавай нататък 😉

# 361
  • Мнения: 2 340
И аз бих носила панталона. За плаж, у дома и до магазина, на работа, ако е позволено - малко ли е?

# 362
  • Бостън
  • Мнения: 13 524
Аз преди се смях тука на анцузите дето коментирахте, но набарах в амазон едни много тънки свободно падащи и с висока талия, които уж взех за работа, но така хубаво стоят с къс топ и кецове, че започнах да ги нося и навън. Скриват идеално корема, без да крият д-то, не знам защо така ги бях отсвирила преди.
^^^ Това звучи като много подходящо за моята тийнка. Моля, би ли споделила линка? Tя корем няма, всъщност започва доста да прилича на мен като фигура. Скоро ми се жалваше, че "girly" топовете и полички на приятелките и на нея изобщо не и стоят, та обяснявах защо е така.

Показният панталон аз лично не бих носила, защото този принт не е моето нещо, но го виждам като подходящ за много жени - и по-женствени от мен, и с по-момчешки фигури от мен. Това, че на мен не ми отива и не се вписва в моя стил не означава, че на друга не би се вписъл! Но само за свободното време го виждам.

# 363
  • Мнения: 7 898
Едва ли някоя си мисли, че шарения панталон може да го носи като официален Simple Smile.

# 364
  • Пловдив
  • Мнения: 185

Бежови или черни обувки?
Отворени или затворени ?
😊

# 365
  • Мнения: 481
Роклята е страхотна! Heart Eyes
Бих съчетала с тези обувки


Но напоследък забелязвам, че и PVC прозрачните обувки на ток много се носят https://giastudio.eu/product/pvc-prozrachni-obuvki-na-tok-kim-nude .

# 366
  • Мнения: 3 529
За тази рокля бежови отворени на висок ток, може и златисти сандали на висок ток

# 367
  • Мнения: 1 612
Би стояло добре и с бежови или златисти сандали според мен.

Нещо такова





П.с. Ал, докато си пиша мнението ме изпревари Simple Smile

# 368
  • Мнения: 3 529
Simple Smile
ами тя роклята си показва какво иска

а за шарените панталони - стават чудесно и за работа Simple Smile
Да не забравяме че работа не е равно на консервативен офис Simple Smile

# 369
  • Мнения: 3 314
Agent Provocateur, има доста варианти, но аз си поръчах тези двата.
Първия само черния е анцунг, другите цветове са клинове. От втория вече има повече избор за цветовете, аз си взех тъмно син от тях, сега заглеждам и други. И от двата поръчах Л за да по- широки, като втория е по- уголемен.
Понеже работя в склад, след всяка смяна е пране и сушилня, до сега нищо не е мръднало по тях, което е направо невероятно за тази цена.
https://www.amazon.com/JGAX128-BLACK-2XL-Solid-Jogger-Track-Pock … mp;th=1&psc=1

https://www.amazon.com/FULLSOFT-Sweatpants-Women-Womens-Joggers- … Mb2dDbGljaz10cnVl

# 370
  • Мнения: 3 511
Не бих носила шалвари или нещо, с което да приличам на типичен индиец.

# 371
  • Мнения: 3 314
Шалвари? Grinning Изобщо не стоят като шалвари, освен ако някой не ги носи с ниска талия, както биха изглеждали всякакви гащи, които са с висока талия.

# 372
  • Мнения: 39 404
Аз не бих обула черни обувки на тази рокля.

# 373
  • Мнения: 3 511
На помощ винаги идва речник, ако човек не знае значението на думите:
Шалвари (на персийски: شلوار – шалвар, означаващо „панталон“) са широки, подобни на пижама панталони, носени както от мъже, така и от жени.

# 374
  • Мнения: 2 659
Спортните долнища са супер, имам няколко в нюд и сиво, за бързо отскачане до магазин ги ползвам.
Нищо общо с шалвари, Малък Мук и прочие измишльотини. Шалварът е широк и долу и е стеснен чрез ластик/ имала съм на Бенетон дънкови/, това тук е спортна дреха.
Роклята е невероятна, само нюд обувки за такава нежна дреха.

Общи условия

Активация на акаунт