Модни консултации - 73

  • 70 320
  • 725
  •   1
Отговори
  • Бостън
  • Мнения: 13 498


КАКВО ОБСЪЖДАМЕ ТУК
Скрит текст:
Колко пъти сте имали нужда някой да ви каже откровено дали дадена дреха ви стои добре?

Колко пъти сте си купували импулсивно дреха или аксесоар (ей така за спорта, от моментна еуфория, защото някой ви е вбесил и искате да си оправите настроението...), които после се чудите защо сте купили и само събират прах из гардеробите, чакайки реда си да бъдат съчетани и разходени подобаващо?

Качвайте изображения, за да е нагледно и да може да се реагира по-лесно. Само с примерно описание "имам една лилава блузка..." става сложно, предвид нюансите на лилаво, които съществуват.  newsm47 Едва ли има някой с гадателски способности, който да предвиди кое би стояло най-добре на вашето тяло или да знае кои цветове харесвате...
НАКРАТКО - колкото повече информация има в запитването, толкова по-подробни ще са и отговорите.

ПОЛЕЗНИ БЛОГОВЕ













Въпрос на Темата

Кoй от актуалните трендове сте обичали и скъсвали от носене преди?





Скрит текст:


Последна редакция: сб, 17 юни 2023, 17:17 от Agent Provocateur

# 1
  • Мнения: 275
Благодаря за новата тема, агент.

Относно дрехите вече спрях да се консултирам с "приятелки", стигнах до извода, че познатите ми рядко биха дали честно и реално мнение за дрехите ми. За сметка на това с половинката ми имаме много сходни предпочитания и вкусуве и затова дрехи пазарувам само с него.

Вече не пазарувам импулсивно. Всички такива дрехи ги махнах от гардероба си и съм много доволна от което. Сега при покупка гледам цена, материя, качество и дали имам с какво да го съчетая.

Последна редакция: сб, 17 юни 2023, 23:15 от LesMacarons

# 2
  • Мнения: 2 570
За едновремешен тренд, който обожавах и скъсвах през 90-те, това е pallazo pants. Какъв кеф, че пак се върнаха крачолите Grinning
Пак ще се позагубят де, след време.

# 3
  • Мнения: 7 735
Благодаря за темата, дарлинг! Hug
За конкретни трендове ми е трудно да пиша, т.к. никога не съм се спирала на един конкретен, без значение колко актуален е в момента и като по чудо ми е харесал и съм залитнала по него.
Винаги съм миксирала, импровизирала, водейки се единствено от собственото светоусещане за това дали аз се чувствам ок с дадена комбинация.
Скъсвала сам от носене "скъсани" дънки, кожени якета тип рокерия, кожени сака, биркита, лоуфъри, ботуши тип "офицерски", стилето, макси рокли ( и поли), класически сака и палта с изчистена кройка, овърсайз жилетки, малки черни рокли (и не само черни), норвежки тип пуловери, поло- та, пухени елеци, кубинки и ботуши Вермахт, поли тип прегърни ме и още, и още неща, които са ми импонирали на усещането за мене си в съответния период и настроение.

# 4
  • Мнения: 35 967
втора поредна година по това време нося кецове
ежедневието ми го позволява, удобни са ми, лесно съчетаеми с гардероба, които предпочитам
имам 6-7 чифта в различни цветове, търся само лилави, които да купя от физически магазин

# 5
  • Мнения: 1 122

Може ли мнение за тази рокличка, впредвид, че не съм тийнерджърка вече…. Но съм 155 см и на мен ми стои до коленете. Много е свежа на живо, пробвах я с кецки, това ми е стила. Но се колебая да не е твърде шарена вече за възрастта ми, пък и модела… Облякох я с кеф, харесвам се, но се чудя дали не е за тийнерджърки 🤷🏻♀
Приемам всякакви мнения, както беше за сандалите и накрая купих едни на Liu jo, но с тези дъждове още седят не обувани 😁

# 6
  • Мнения: 1 604
Агент, благодаря за новата тема! 🌸

И на мен ми е трудно да пиша за конкретни трендове, може би много се радвам, че се завръща денима. С радост бих облякла една дънкова рокля

Показаната рокля на мен не ми харесва изобщо шарката.

# 7
  • Мнения: 986
Pollinaa роклята ми харесва, за жена до 35г мисля, че ще стои перфектно, само да не е много широка 🤔

# 8
  • Мнения: 2 435
Агент, благодаря за новата тема! Flowers Hibiscus

От трендовете носех много деним, готик, мини и  макси рокли/поли, овързайз чанти и по-небрежни прически.
За последната тенденция много се радвам и ще дам няколко месеца почивка на косата си.

Последна редакция: пн, 19 юни 2023, 07:37 от goddess-outnocontact

# 9
  • Мнения: 986
Категорично не за тези чехли. Измества се целия фокус от хубавата рокля и се губи елегантността на визията. Пробвай с други обувки. Чантичката мисля, че се връзва

# 10
  • Мнения: 39 347
Чехлите не са ок. Не само ярки, но и някак стилово не са подходящи за този тоалет и събитие. Какви са другите варианти?

# 11
  • Мнения: 2 435
Чехлите не са ок. Не само ярки, но и някак стилово не са подходящи за този тоалет и събитие. Какви са другите варианти?
Това и с него ми се изчерват възможностите за чехли с тънък ток. Laughing

Последна редакция: пн, 19 юни 2023, 08:42 от goddess-outnocontact

# 12
  • Мнения: 39 347
Тези са много по- добър вариант. А държиш ли да са чехли?

# 13
  • Мнения: 2 435
Да. Държа да са чехли, че като знам компанията, партито ще продължи до разсъмване. Пък и всичките ми по-елегантни сандали са на дебел ток и никак не си ги представям с тази рокля. А да купувам нови, нито имам желание, нито ще намеря удобни, като си знам краката.

# 14
  • Мнения: 3 509
Чехлите не стават и педикюрът трябва да се пипне. Роклята, въпреки мястото, не е подходяща за повода - доста е casual и е малко като нощница.
Ако смениш роклята и сложиш сандали на ток (дори и дебел) вероятно ще е по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт