Бременост киста

  • 511
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Здравейте дами днес бях на преглед за ми се потвърди бременоста откриха ми бременост и Киста Бебето е в 5 гестанциона седмица без ембрион моля имам нужда да чуя мнението ви претиснявам се докторската спомена , че не знае дали ще оживее

# 1
  • Мнения: 147
Живка, колкото и да не ти се иска да го чуеш, ще ти кажа, че в 5-та седмица бебе няма, съмнява ме даже сак да има. Ако бременността се развие, през следващата седмица, най-много две, трябва да се види ембрион, като дори тогава е рано да говориш, че е "бебе". Предполагам, че лекарката е щяла да ти каже, ако кистата би могла по някакъв начин да пречи на бременността (не уточняваш къде е, каква е).
Остава ти единствено търпеливо и с надежда да изчакаш следващите си прегледи. Успех!

Последна редакция: пн, 04 юли 2022, 19:55 от penny_

# 2
  • Мнения: 17
Аз го наричам бебче😁 искам да разбера дали всичко ще е наред докторката ми отговори , че е нормално половината жени също са били така но нали както споменах имам киста 40/39 мм така пише на листа немога да разчита листа Претиснявам се наистина изписана ми куп лекарства след 2 седмици пак му вика но ми каза бременост без емрион какво ще рече това нормално ли е

Последна редакция: пн, 04 юли 2022, 17:51 от Zhivka21

# 3
  • Мнения: 147
Точно това писах, че е нормално да няма ембрион в тази седмица, отишла си много рано на преглед. Изписала ти е прогестерон за подкрепа на ранна бременност, но-шпа против спазми и биозин като имунопротективно средство. Не се притеснявай излишно. Освен да изчакаш следващия преглед, друго не можеш да направиш.

# 4
  • Мнения: 2 883
Може да си изтрие снимката с личната карта 😅

# 5
  • Мнения: 562
Аз съм с две кисти ,за разкош Sunglasses . Не казваш къде са тези кисти ?! Моите са една на левия и една на десния яйчник . В 13г.с ги имаше още ,но доста по-малки вече . Сега бях на преглед ,вече ги няма .Спокойно ,случва се ,не е нещо притеснително ,освен ако лекар не ти каже изрично ,че има проблем . При мен нямаше . Те си изчезват сами след 14г.с. За “бебето” също . Просто е рано според мен . До 2 -3 седмици трябва да чуете пулс ,още се вижда само сак ,няма как да видят ембрион толкова рано . Сега се успокой, пии си лекарствата . Успех ти пожелавам Hug

# 6
  • Мнения: 202
По време на секциото ми отстраниха и 6 см киста, която е била “ скрита” зад матката и никой не я беше видял при безбройните прегледи. Лекарят ми изобщо не беше впечатлен - срещало се често.

# 7
  • Мнения: 5 272
И аз бях бременна с киста от задържан фоликул. Бях на прогестерон до 4 м. Следихме я, в един момент започна да се свива и изчезна.
Зависи каква е кистата но в масовия случай не е проблем.
Успешна бременност.

# 8
  • Мнения: 17
НЕ ЗНАМ ОТ ПРЕТИСНЯНИЕ ДАЖЕ НЕ ЧУХ ДОБРЕ сега в момента ме боли в дясно на не знам наистина много се притисних но защо доктора спомена , че може и да не оцеле не знам

# 9
  • Мнения: 17
Здравейте дами Вече 5 ден от както лекарствата ми са изписани за киста не с м си ги приемала Искам да попитам имам позната жена която ми сподели , че когато е била бремена с киста на нея също са и изписали рекарства но не ги е приемала и сега си има живо и здраво бебе

# 10
  • Мнения: 147
Здравейте дами Вече 5 ден от както лекарствата ми са изписани за киста не с м си ги приемала Искам да попитам имам позната жена която ми сподели , че когато е била бремена с киста на нея също са и изписали рекарства но не ги е приемала и сега си има живо и здраво бебе

Изписаните ти лекарства не са за кистата, а за запазване на евентуалната бременност. Иначе има много жени с кисти, които си раждат без проблем, това е така. Хайде, успокой се вече и си спазвай назначенията от лекаря Simple Smile

# 11
  • Мнения: 17
Здравейте днес си взех лекарствата които ми 0яха предписани още в понеделник но поради някои причини днес успях да ги взема лекарствата са дуфастон и Biozin/mama

Общи условия

Активация на акаунт