Спечели ваучер за безплатна кутия изненада от Foodobox!

  • 4 787
  • 169
  •   1
Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 437
Поздравления за страхотната идея и реализация! Със сигурност бих се възползвала, за съжаление в Стара Загора все още не е налично, но бих го пробвала в друг град като начало.

# 61
  • Мнения: 1 557
И на мен ми допада доста идеята и си дръпнах приложението.

# 62
  • Мнения: 3 252
Идеята ми харесва. И друг път съм попадала на реклама за нея. Бих се възползвала.

# 63
  • Мнения: 505
Приложението ми харесва. И да бих се възползвала от възможността да купувам храна с поне 40%намаление.Жалко,че за гр. Русе почти няма оферти.

# 64
  • София
  • Мнения: 574
Да с удоволствие бих се възползвала,много често поръчвам за в къщи и работата:)

# 65
  • Г. О.
  • Мнения: 1 724
Да, много ми допада приложението и цялата идея. Браво! С удоволствие бих поръчвала. Дано все повече бизнеси се включат, за да обхване всички градове в България. Успех!

# 66
  • Мнения: 5 251
Интересно, ще си изтегля приложението да го разгледам и евентуално да се възползвам. Не обичам да хвърлям храна, кощунство е за мен това.

# 67
  • Мнения: 262
Mного ми допада идеята. Още повече, че аз храна не хвърлям. Ще си изтегля приложението.

# 68
  • Мнения: 591
Приложението е чудесно и бих се възползвала. Противник съм на разхищението на храна и всячески се опитвам да оползотворявам изостанала такава, на това уча и децата си. Надявам се приложението да добие популярност и повече обекти да се включат в  инициативата.

# 69
  • Мнения: 1 090
Страхотна идея за намаляване на разхищението на храна.  Бих се възползвала от приложението.

# 70
  • Мнения: 2 666
Да, бих използвала приложението, стига да има достатъчно разнообразие. Идеята за "спасяване" на храна ми е изключително на сърце

# 71
  • Мнения: 313
Чудесно приложение. Възползвам се!

# 72
  • Мнения: 753
Страхотна идея! Бих се възползвала.

# 73
  • Мнения: 718
Идеята е супер и най-вече има смисъл в нея. Определено бих се възползвала, защото е икономически изгодно и е с мисъл за намаляване на разхищението.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 522
Приложението е супер, имам го и се възползвах от кутия, и днес пак ще си купя.
Обаче доста малко да обектите във Варна, съответно и в близост до мен.( За това пък има една супер сладкарница, за която нямам търпение отново да опитам)

Общи условия

Активация на акаунт