КАУФЛАНД - тема 59

  • 53 399
  • 897
  •   1
Отговори
# 840
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 546
Ваучер за чакане не дават, именно с аргумента че има каси на самообслужване.

# 841
  • Мнения: 4 834
Някой беше писал, че  се измъквали с обяснението , че се броят минутите след поставяне на продуктите на лентата .

# 842
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 843
Ошушкани бяха срадоледите Дион. Обаче, бъркам ли, или ги няма в брошурата? В понеделник като бях не видях сякаш да са на прИмоция

# 843
  • Мнения: 1 586
Със задраскан баркод са. Вероятно чистят количествата.

# 844
  • Русе
  • Мнения: 7 092
Ваучер за чакане не дават, именно с аргумента че има каси на самообслужване.
А ако си с два стека бира в кенчета от по 24 бр. например. Колко време ще ги маркираш на каса на самообслужване?
Всеки си преценявана на коя каса ще отиде. Понякога на каса на самообслужване дори става по-бавно. Снощи в 18 ч. бях с един пакет дамски превръзки и пишман станах, че не отидох на нормална каса. Със сигурност чаках повече. Едната каса не работеше, на другите хората постоянно викаха служител нещо да им показва..

# 845
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 546
Алкохол от Кауфланд не купувам, но и касите на самообслужване не ползвам. По друг повод си говорихме с информация, та ме уведомиха и че вече няма талон за чакане на каса.

# 846
  • Мнения: 19 064
На сайта стои все още, че дават
Аз много рядко ходя откакто спряха да зареждат някои промо продукти още от понеделник.

# 847
  • Русе
  • Мнения: 7 092
Алкохол от Кауфланд не купувам, но и касите на самообслужване не ползвам. По друг повод си говорихме с информация, та ме уведомиха и че вече няма талон за чакане на каса.
И аз не купувам. Дадох пример просто. Масово вечер на тези каси хората са с препълнени колички. Докато маркират всичко... Така, че касите на самообслужване въобще не са гаранция за бързо обслужване.

# 848
  • София
  • Мнения: 16 234
Някой обърнал ли е внимание къде стои машинката за домати?
Два пъти обиколих нехранителните вчера, така и не я видях.
   
Моя К. е от по-малките. Машинката за домати и разни други работи са сложени на стелажи по средата на пътеката. При влизане в ляво е плод зеленчука, след него олиа и оцети, след тях са нехранителните. От дясно срещу тях са разни козметики. А по средата на пътеката - тенджери, машинки за мелене, буркани и подобни.
Аз като не намирам нещо и питам на информация.

# 849
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 843
Защо не купувате алкохол?

# 850
  • Мнения: 55 065
Въздържатели са сигурно Simple Smile

# 851
  • Мнения: 1 586
По тоя повод дядо ми винаги казваше - има нещо гнило в хората, които не могат да си позволят да изпият по чашка алкохол в компания Stuck Out Tongue Winking Eye
Пюрета на Гербер има ли или пак са ги скрили?
И това десертче има ли го при вас или сами при нас няма зареждане

# 852
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 843
Въздържатели са сигурно Simple Smile
Останах с впечатление, че от К не купуват, а не по принцип.

# 853
  • Мнения: 28 057
Обиковената моцарела К-класик вече е 2,99 лв...🤔🤔 Нискомаслената беше май 2,49 лв все още...
Някой купувал ли е от тази закваска за кисело мляко? За 100 л е една опаковка:

Тази вечер заредих с айсберг по 46 ст., копф по 23 ст., целина глави по 38 ст., люти чушки. Взех ножче за белене на домати (да си имам😄) и още няколко дребни хранителни.

# 854
  • Мнения: 2 141
Долче,кога пазаруваш? Аз май и вечер като съм ходила никога не съм виждала такава цени и всеки път се оцъклям като напишете такива стотинки Joy

Общи условия

Активация на акаунт