Жена ми влюбена в колега

  • 7 767
  • 203
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 19 485
Първо прецени своите чувства към нея и дали би се разделил.
Не е непременно вярно, че щом е кръшнала веднъж, ще го направи отново.

# 151
  • Мнения: 380
По-скоро бих ти предложил третият ъгъл много-много да не го гледаш какво ще или какво би направил. Гелдай себе си. Помисли обичаш ли жена си, всичко ли си ѝ давал досега или си я приемал като част от пейзажа и ако не искаш да я губиш - бори се. Всичко друго са излишни емоции, които само комплицират нещата и по-важно - водят до грешни решения.

# 152
  • Мнения: 12 467
Аз пак ще си повторя твърдението, че имате много по-голям проблем. Ти ѝ нямаш доверие, следиш я, разпитваш я, когато тя ти отговаря, не ѝ вярваш. Присъдата, че ти изневерява, като че ли вече е издадена. От последния ти пост дори става ясно, че ти не я познаваш достатъчно добре, за да знаеш дали тя се чувства добре или е с теб по задължение. 18 години заедно и не знаеш жената до теб как се чувства, лоша работа. Подозирам, че и тя няма никаква идея как се чувства.
Опитай се да помислиш по въпроса какво не е наред между вас, поговорете с нея двамата, потърсете какво ви е отчуждило.
Иначе тя може и да ти е изневерила, може и да не ти е, намерените неща не са доказателство за това.

# 153
  • Мнения: 15 292
Абе, жена може да е гузна и само за добре прекарано време с някой друг -  в смисъл на разговори, че се е почувствала желана, че е провокирала интерес.
В семейства, където мъжът само помага, жената се чувства гузна, когато го остави два дни да върши нейната работа.
А ако бяха само колежки, какво - мъжете ще го бъзикат дали има хубави да си спретне тройка ли?
Смешно е.

# 154
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 262
Господин Boyan Chipanov,
Въпросът ми касаеше женското достойнство...
Но правилно съм разбрала, да, жените да бъдат оплюти за валидация на мъжкото достойнство.

# 155
  • Варна
  • Мнения: 1 793
Ох, винаги се стига до частта с пейзажа, пък че не сме психолози да знаем ка се чувства другия... Ок, рутината често спохожда дългогодишните бракове и тогава неудовлетворения ще трябва да инициира сериозния разговор. Но трябва да е наясно какви стъпки ще предприеме, ако не последва жадуваната промяна и да ги направи.
Едва след това е свободен да се търкаля тук и там, всичко друго е прехвърляне от болната към здравата глава. Коментарът е по принцип, не за конкретния казус. Продължавам да твърдя, че тук авторът се вкарва във филма (дано съм права, че счупено не се лепи)

# 156
  • София
  • Мнения: 19 485
Помисли обичаш ли жена си, всичко ли си ѝ давал досега или си я приемал като част от пейзажа и ако не искаш да я губиш - бори се.
Тези борби невинаги са добра идея, освен ако борещият се същевременно не си отваря очите на четири.

# 157
  • Мнения: 25 895
От темата разбрах, че ако семейният секс нещо не върви, в никакъв случай не трябва да се възражда. Дори на цената на двудневна почивка от семейните битовизми и ревнивия досадник вкъщи.
Ако една жена е позагубила интерес към мъжа си, в никакъв случай не трябва отново да проявява ентусиазъм в леглото. Да му пуска там по график за триминутно изпълнение и толкова.
Че иначе почват едни съмнения, едни подозрения...
Записах си.

# 158
  • Мнения: 380
Помисли обичаш ли жена си, всичко ли си ѝ давал досега или си я приемал като част от пейзажа и ако не искаш да я губиш - бори се.
Тези борби невинаги са добра идея, освен ако борещият се същевременно не си отваря очите на четири.

Ако при тази борба всички сетива не са отворени, то тя е обречена. Това имах предвид, рутината няма как да не се отрази, но ако имаш нужда от човека, стреми се, бори се да бъдеш с него, сякаш отново го правиш за първи път.

# 159
  • София
  • Мнения: 35 332
Авторе, първо виж има ли основателна причина за съмнение, после разговори чик- ачик и тогава ще решаваш.
Сега се самонавиваш, тук ти мятат и захранка и до довечера ще я мразиш.

# 160
  • София
  • Мнения: 19 485
За основателна причина вероятно ще трябва да я проследи някак...

# 161
  • София
  • Мнения: 35 332
По търсене в нета щото много е основателно.
Да мисли как да оправя тая близост и интимност, че шест месеца за сексуално активни хора е меко казано смущаващо.

# 162
  • Мнения: 17
Авторе, първо виж има ли основателна причина за съмнение, после разговори чик- ачик и тогава ще решаваш.
Сега се самонавиваш, тук ти мятат и захранка и до довечера ще я мразиш.

Няма как да я намразя, обичам я, а и тя е майка на децата ми.
За да видя дали има основателна причина да се притеснявам обаче трябва да я следя. Това е неприятно и низко, но явно необходимо - искам да разсея/потвърдя съмненията си.
Може би съм се вкарал във филм, а и доста хора тук вкарах в него май, не очаквах толкова много коментари.

# 163
  • София
  • Мнения: 13 119
Ама много го газлайвате човека... Усетил е нещо, усъмни ли са го и търсенията в Гугъл, нормално е човек да си хвърли в чуденка. А тук, пък лош излезе, че жената не искала секс, пък страшна драма, че й видял Гугъла, пък изкривяване как не я познавал за толкова години, пък виновен, че не се зарадвал на внезапния подновен от нищото интерес към секса с него... не знам съзнателни ли са тея манипулации, но не са добре. Не мисля, че трябва да се прави услуга на залитнала "колежка" по пол, за сметка на мъжа й. Всеки има право сам да реши как да действа в такава ситуация и дали е ок да съществува във връзка, ако нещо се случва зад гърба му.

Последна редакция: чт, 07 юли 2022, 14:32 от Лъвица

# 164
  • Мнения: 8 037
да наема детектив и да се свършва с драмата.. Joy

Общи условия

Активация на акаунт