Жена ми влюбена в колега

  • 7 768
  • 203
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 4 829
Аз пък съвсем се обърках в историята,  защо да я дебне и следи?  Нали уж  говорил с нея и то два пъти , ама не отговори какво е питал , а тя какво отговорила ...или аз не разбрах ?

# 166
  • Мнения: 574
Колко тийм билдинга може да понесе бракът ти? Легитимен въпрос, Уолстрийт джърнъл го зададе преди пет-шест години и все повече хора си го задават.

# 167
  • Мнения: 7 558
Значи, на мъжете може да им се полагат изаконно по няколко любовници в живота, за поддържане на егото, ма недай боже жената да залитне някъде, дори и изневяра да не е имало ,трябва да се убие с камъни ,щото по право не й се полага.

# 168
  • Мнения: 380
Така твърдят мачовците с главно М, които обичайно са такива само в собствените си очи и които не могат да задържат не няколко, а една жена до себе си за повече време, отколкото е нужно тя да ги опознае какви са

# 169
  • Мнения: 1 520
Значи, на мъжете може да им се полагат изаконно по няколко любовници в живота, за поддържане на егото, ма недай боже жената да залитне някъде, дори и изневяра да не е имало ,трябва да се убие с камъни ,щото по право не й се полага.

Разбирам, че си тригърната, ама къде го прочете това? Да не съм пак аз го написал.

# 170
  • Мнения: 8 037
той автора намекна, че изневяра би простил, но няма да прости евентуално, ако тя реши да е без него и вземе че се оправя лесно.. трябва поне да ѝ е трудно..

# 171
  • София
  • Мнения: 13 121
Значи, на мъжете може да им се полагат изаконно по няколко любовници в живота, за поддържане на егото, ма недай боже жената да залитне някъде, дори и изневяра да не е имало ,трябва да се убие с камъни ,щото по право не й се полага.

На никого не му се полагат изневери. И всеки има право да реши дали иска изневеряващ партньор.

# 172
  • София
  • Мнения: 629
той автора намекна, че изневяра би простил, но няма да прости евентуално, ако тя реши да е без него и вземе че се оправя лесно.. трябва поне да ѝ е трудно..

Освен това авторът не включва разходите по себе си като перо от семейния бюджет. По мъжете има големи разходи - ядат много, държат на висок клас жилище, заемат място, та и жилището трябва да е голямо, обикновено имат скъпи хобита. Та една жена, макар и с по-ниска заплата, може да се грижи сама за себе си и децата си съвсем не зле и дори лайфстайлът им да не се влоши.

# 173
  • Варна
  • Мнения: 1 793
Леле, изплиска кофата. Дори и майтап да е, много е тъпо.

# 174
  • Мнения: X
И всеки има право да реши дали иска изневеряващ партньор.

Така, ама на  изневеряващите рядко им стиска да кажат: "Да, изневерих ти"/ "Да, от известно време ти изневерявам", или пък "Имам намерение да ти изневеря, ти си реши дали да останеш с мен."

# 175
  • София
  • Мнения: 13 121
Така е, и затова, ако човекът не е спокоен да го играе приятно разсеян, да провери и да разбере за него ли е тая работа, или не. Максимата "да не се гоним, че ще се хванем", ми е ясна, но никой не е длъжен да участва в нея, ако не му харесва. А че тези, които се блажат с тръпки, винаги ще търсят начин да си подкрепят поведението, се знае, но това не го прави честно спрямо партньора. Вече ако има взаимно съгласие по въпроса, няма лошо.

# 176
  • Мнения: 17
той автора намекна, че изневяра би простил, но няма да прости евентуално, ако тя реши да е без него и вземе че се оправя лесно.. трябва поне да ѝ е трудно..
Може ли да цитирате точните ми думи, с които не приемам тя да се оправя лесно?

А освен това за количество разходи въобще не става въпрос !!!
Става въпрос за искреност!!!
Лелеееее

Последна редакция: чт, 07 юли 2022, 17:00 от VelinNi

# 177
  • Мнения: 12 950
Велине, говорили сте, тя е отрекла. Ти смяташ, че те лъже. Нямаш доказателство, само (за мен необосновано) съмнение.
Как тя да представи доказателство, че не изневерява? Девствен пояс ли ще й сложиш?
Питам се, до сега 18 години не си се съмнявал. При все, че нищо съмнително не се е случило, откъде изведнъж тези терзания!
Човек, ти си я осъдил. Без нищо, ей така, заради търсачката на гугъл. Поне да беше чат... Защо? Аз не разбирам.

# 178
  • София
  • Мнения: 629
Каква искреност търсиш? "Жена, спала ли си с друг? Не. Защо си различна? Защото си фантазирам за колега." Единственият отговор, който ще те задоволи, ти е даден двукратно ти не го приемаш. Вече си във филма. Дано времето те грабне и те изкара от него.
А за разходите ти сам повдигна въпроса с грозния по мое мнение намек, че жена ти стои с теб заради финансовия комфорт. Не, парите са последното, заради което една жена ще седи с теб. Защото тя ще се оправи дори и да те няма.

# 179
  • Мнения: 12 468
Добре де, щом искаш честност, защо не си честен с нея? Отиваш и ѝ казваш - миличко, аз ти рових в телефона, видях какво си търсила в гугъл, подозирам, че имаш нещо общо с колегата Х. Ти ми каза, че нямаш, аз не ти вярвам. Какво правим?
Аз изобщо не съм за това да си затваряш очите. Напротив, ако в едни отношения няма честност, доверие и уважение, не виждам как те могат да са стабилни. Но в думите ти виждам липса на доверие (защото не приемаш какво ти е казала) и липса на уважение (защото ѝ ровиш в личните неща). Ти мислил ли си какво точно очакваш да направи тя, за да се върнат тези неща?

Общи условия

Активация на акаунт