Жена ми влюбена в колега

  • 7 769
  • 203
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 17
Мисля, че темата е изчерпана!
Благодаря за всички коментари, отивам да си сипя пепел по главата.
Бъдете здрави и добри !

# 181
  • София
  • Мнения: 629
Не забравяй в откровения разговор да дадеш статистика на мненията от тази тема.

# 182
  • Мнения: 1 732
Аз не мога да разбера как се побирате в кожата с такива съмнения- без значение дали са основателни или не. Не мога и секунда да живея така, като нещо ме тормози веднага го обсъждам с отсрещния човек. Не става въпрос само за половинката, а и за приятели и близки. Просто не мога да живея в напрежение.

# 183
  • Мнения: X
Благодаря за всички коментари, отивам да си сипя пепел по главата.

Няма нужда, просто седни и спокойно говори с жена си. Още в самото начало на темата ти казах, че ние тук няма как да знаем какво става в нейната глава.

# 184
  • Мнения: 6 308
Пич, тук е така. Не очаквай от кръшкащи жени съчувствие. Просто намери начин да набавиш още информация. На твое място също бих се усъмнил, ако до сега не е проявявала интерес към такива истории, изведнъж да тръгне да търси упорито, не е просто така.

# 185
  • Мнения: 856
Пич, тук е така. Не очаквай от кръшкащи жени съчувствие. Просто намери начин да набавиш още информация. На твое място също бих се усъмнил, ако до сега не е проявявала интерес към такива истории, изведнъж да тръгне да търси упорито, не е просто така.
И аз това написах няколко пъти, но повечето жени, които коментираха тази тема, това не го приемат като нещо съмнително, а то си е, както и останалите неща.
Освен това не знам къде авторът на темата е написал или намекнал, че жена му стои с него заради финансовия комфорт. Аз разбрах какво има предвид с това, че ако се разделят, на нея ще й е трудно да се справи сама. Не знам как вие не можете да разберете и защо го нападате така яростно.. Човекът съжали, че изобщо е пуснал тая тема в бг мама..

# 186
  • Мнения: X
Не, човекът иска да знае със сигурност дали жена му му изневерява (или му е изневерила еднократно),макар няколко пъти да каза, че ще прости, ако го е направила. Просто не иска да изглежда като глупакът, който не е забелязал, че нещо се случва, и който последен научава, че си има баджанак.
Но от друга страна, не вярва на жена си, която му е казала, че не го е направила.

# 187
  • Мнения: 2 337
...Човекът съжали, че изобщо е пуснал тая тема в бг мама..
Сефте...

# 188
  • Great Britain
  • Мнения: 2 213
Авторе, първо виж има ли основателна причина за съмнение, после разговори чик- ачик и тогава ще решаваш.
Сега се самонавиваш, тук ти мятат и захранка и до довечера ще я мразиш.

Няма как да я намразя, обичам я, а и тя е майка на децата ми.
За да видя дали има основателна причина да се притеснявам обаче трябва да я следя. Това е неприятно и низко, но явно необходимо - искам да разсея/потвърдя съмненията си.
Може би съм се вкарал във филм, а и доста хора тук вкарах в него май, не очаквах толкова много коментари.
Що да е неприятно следенето.Има детективи за целта.На тях им е професия.

# 189
  • Мнения: 15 294
Айде сега, като не се харесват мненията, ще се обвиняваме на кръшкащи гарвани, дето не си вадят очите.
Аз не кръшкам, а директно зарязвам. Убедена съм,че лирическата героиня не е кръшкала. Също съм убедена и че бракът на лирическите герои не е образцов и балансиран. Убедена съм и други неща за героите, ама ще ги спестя, само ще кажа, че не са в полза на 'силната' половинка.

# 190
  • София
  • Мнения: 35 332
Много ясно. Ако кръшкам с колега няма да питам Гугъл какво следва, що за нисък интелект.

# 191
  • Мнения: 2 239
За мен жена му или му е изневерила или си мисли какво би станало ако му изневери, и не че пита гугъл какво да прави. Пише в гугъл за да прочете други такива истории. Аз също пиша я гугъл някакви “житейски” теми често и то, защото ме вълнуват.

Последна редакция: чт, 07 юли 2022, 22:02 от toni1189

# 192
  • София
  • Мнения: 35 332
Прочете ли, че живееш с насилник нарцисист, защото няма как иначе?

# 193
  • Мнения: 7 558
А пък аз много държа на личното си пространство и така мъж да ми следи телефона, излизанията и ходенията на работа, няма как да живее в мир с мен. Направо е обидно това.
Напук бих му изневерила,  ако започне да се съмнява и да ми натяква.

# 194
  • Мнения: 15 294
Не виждам смисъл от правенето напук. Не че не ми се иска, ама на такъв мъж така или иначе ще му бия шута от воле, а пък той така или иначе ще е убеден, че съм изневерила. В някакъв момент вече няма абсолютно никакво значение.

Общи условия

Активация на акаунт