Идва скоро люта зима, ЯНУАРИ бебчета във люлките ще има!!!

  • 9 365
  • 270
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 558
момичета,каква е тази обменна карта.Аз такова нещо нямам,пък и не съм го чувала даже Embarassed

# 76
  • Мнения: 333
За стерилните гащи само да кажа, че гледам, че и на Чико има, трябва да се проверява по магазините. Ох, като заговорихме за багажа направо се притесних.  byeАз мисля да поизчакам още малко, ако дойде момента мога да реагирам много бързо с опаковането на някой неща, а другите да се купят от аптека, но това си е паника, така че по-добре окапован на спокойствие.

# 77
  • Мнения: 1 217
Момичета,знаете ли колко време преди термина можеш да изискаш от личния лекар направление? newsm78Моя е малко смотан,беше ми дал един път направление номер 4,вместо 3,та сега ми се ще по-отрано да го подюркам,та ако пак се омота нещо да мога навреме да реагирам JoyОсвен направление,казали ли са ви и за други необходими документи,които тряба да носите?Освен личната карта естествено newsm78

# 78
  • София
  • Мнения: 6 803
Защо от личния лекар? Направлението за раждане го дава следящия гинеколог. Както и обменната карта. В болницата ще ти искат тях, личната карта, може да се заядат някое изследване да им покажеш, макар че на мен не ми искаха, само ме питаха какви са били резултати /за СПИН и Васерман? и ми приеха думите на доверие.... newsm78 #Crazy Може би защото бях с уговорка с лекар и то с шеф на отделение, та явно са решили, че не съм от "контингента"  Joy.
galina_dimova, сигурна съм, че и така ти отива, пусни снимка, ако не - ще те видим вторника.  Peace

# 79
  • София
  • Мнения: 3 099
...
ivonska, аз снощи допивах една бутилка маврудец четейки новия брой на "9 месеца", днес май ще начена сухиндолската гъмза докато чета сп. Мама Wink

Не те е срам!  Laughing А аз тамън заръчах на мъжлето да ми купи бира на прибиране от работа. Осени ме светлата мисъл, че проблеми с бъбреците имах, когато отказах пивото. Откакто пийвам по чаша вечер, докторът е доволен от резултата. Е, верно че и лекарства пийвам, ама те са билкови и миришат на бира на таблетки  Crazy


Ей, алоууу, Вие са да не оправдаете битовия алкохолизъм с моите медийни изяви, та някой от мъжете Ви да ми прати чеченци???...  bambam

# 80
  • Мнения: 1 289
Ним багажа и на мен ми е готов-подобен е на твоя списък,но в нашата болница не дават да си носиш нощници.. #Crazy  бррр,как да им облека техните...
А за бебо ми казаха-една позната,а не док.-и сапун,бебешко олио и щипка за пъпчето.

Гале,я пусни едно фото.Изобщо не мисля,че ще ти е зле с новата прическа,само дето не си свикнала още.

ivonska
все някой трябва да е виновен и май като ги гледам как са се подкарали ти ще си опереш пешкира Joy

# 81
  • София
  • Мнения: 6 803
Уф, подюрихте ме с този багаж, само малката да се оправи и хуквам да си накупя нещата, които липсват и го стягам.  Crossing Arms

# 82
  • Мнения: 1 217
Защо от личния лекар? Направлението за раждане го дава следящия гинеколог. Както и обменната карта. В болницата ще ти искат тях, личната карта, може да се заядат някое изследване да им покажеш, макар че на мен не ми искаха, само ме питаха какви са били резултати /за СПИН и Васерман? и ми приеха думите на доверие.... newsm78 #Crazy Може би защото бях с уговорка с лекар и то с шеф на отделение, та явно са решили, че не съм от "контингента"  Joy.
galina_dimova, сигурна съм, че и така ти отива, пусни снимка, ако не - ще те видим вторника.  Peace
ами защото още преди да се насоча към "Правителствена",такова инфо ми дадоха от "информация":"При нас изследванията са платени,защото лабораторията не е към здравна каса,а самото раждане-безплатно,само с направление от личния лекар" виж,това,което казваш за васерман и спин е любопитно,защото на една от консултациите една мед.сестра(не лекарката,а тя-забележете Joy) се разлая,че съм нямала документ за кръвна група,васерман и спин.Та ходих да се изследвам,но без спин,щото таи,която ми дава безплатни консултации ми каза,че не било по здравна каса и освен това не било задължително.Сега се чудя дали ще приемат факта,че съм се изследвала за спин още преди сватбата,или пак ще ме бодат #Cussing out

# 83
  • София
  • Мнения: 6 803
Виж сега, ако се разраждаш, никой няма да те върне, че нямаш изследване за СПИН. Най-много да помрънкат.  Peace

# 84
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Ееееее, ама вие направо сте се пооляли.......5 страници за един ден,ама хора,не мога да ви насмогна Joy Joy Joy Joy

Как мина днес курса. Rolling Eyes Аз не успях да дойда,че снимаха предаване  за фондацията ни  в Искрено и Лично,да ме гледате на 15 Декември Laughing

Да ви кажа ,аз от понеделника съм с контракции,при това много силни, а от снощи вече пия Магнерот и Нош Па,3 по 2,че положението стана нетърпимо.

Даже днес ми звъни Григорова/от 9 месеца/,по работа, и  ме пита да не раждам,че ме нямало на курса,не съм си вдигала тел/не съм го чула/, та тя решила,че раждам Crazy Crazy Crazy Crazy

Абе ,не ми се ражда още...раничко ми е  #Crazy Mr. Green

Да ви кажа,че и в списание Интро има голямо интервю с мен Mr. Green Mr. Green/ тази седмица ми е медийна Joy/

Още никакъв багаж не съм си приготвила за болницата...ама все си мисля,че ми е рано Rolling Eyes Rolling Eyes

Още не сме приключили с ремонта,предстои пренасяне,ох...вчера си мислих,че като родя,ще си почина малко,че сега по цял ден съм някъде по задачи....поизморих се много,ей ooooh! Crazy

Хапвахте ли днес някъде Laughing Laughing Laughing

Ей ,да ви кажа лекторката във вторник много ме изкефи - с тези полезни съветчета за коктейлчета,винце,водчица,шоколадчета...а Laughing фенка съм и вече голяма Mr. Green Mr. Green

# 85
  • Мнения: 16
Леле вие наистина сте страхотни колко изписано за 1 ден  newsm78
Благодаря на всички за милите пожелания Hug newsm51
Нещо с пиенето обаче малко ме притеснявате  Thinking Joy Joy Joy Joy
За багажа аз мисля че още е раничко поне за мен.
Днес даже бяхме на консултация добре че малкия върви да е в нормите що се отнася за теглото защото хич не ми се иска да има много мъки.
Обаче доки каза яко СЕКС  Hug Hug Hug това ме зарадва щото мъжо толкова се притеснява че съм на сух режим от доста време  Joy Joy Joy Joy Crazy Embarassed е сега ще го подхвана!!!!!
Подготвяте ли си вече гърдите днес ми обясниха как да масажирам и тн аз знаех само за кремче  newsm78, доки каза обаче чак след 15 Дек да почна??? Така че багажа ще почака и той.
Виждам никой не коментира запазването на стволовите клетки от пъпната връв явно не смятате за нужно, според вас само мода ли е или??  newsm78

# 86
  • Мнения: 276
Здравейте, момичета! Доби, темата е супер, просто е прекрасна! Поздравления!
Момичета, да ви се оплача, от 2 дни имам страхотни контракции и много силни болки, особено като ходя (а повярвайте ми, по цял ден съм седнала), и единственото ми движение е от спирката до работа и обратно (около 200м). И аз като елеонора_петрова съм със скъсена шийка на матката (но моята е скъсена 30-40%), а докторът не ми е казал да лежа или нещго подобно и вече сериозно започвам да се притеснявам дали ще устискам до понеделник (тогава съм си на ежемесечната консултация). Пък и утре от службата сме на банкет (по случай деня на банкера, ама ще го празнуваме по-рано, че нали съвпада с Никулден)....... та мислех да се поразмяткам по дансинга, ама май няма да стане.... Сериозно, доста силно ме боли, кажете, моля, мога ли да си позволя да пия Но-шпа, че не ми се иска да звъня на моя доктор да го притеснявам за глупости...
А по повод на нашия служебен купон, да ви се оплача, че вчера като тръгнах по магазините да си търся някоя дрешка (да се почувствам и аз жена, па макар и като параход), в повечето магазини, в които влизах, ме гледах горе-долу като изрод, че си "позволявам" да влизам в магазини за "нормални" жени..... Абе, почувствах се супер гадно!
Колкото до обменната карта, и аз нямам такава... Може би в Пловдив не дават такава? Колкото до документите за родилното, аз знам, че трябва да се носи и лична карта на таткото.

# 87
  • София
  • Мнения: 1 677
Здравейте,момичета!
Аз малко се позагубих,но си мисля за вас.

И аз имам контракции всеки ден по няколко пъти,но вчера доста се поуплаших.Три часа и половина доста силни контракции,ужас.Замалко да отида до болницата,но се размина.Днес докторката ми предписа Ношпа и Магнезий,дано да помогнат  Praynig Някоя от вас вземала ли е такива хапове?Никак не ми се искаше да пия каквото и да било,но няма как.  Sad

А,между другото,темата е страхотна.Браво на дамата,която я е открила smile3501 smile3501

А за пола на нашето бебе,казаха,че е момче.Е,малко повече ни се искаше да е момиченце,но това е положението,мъжете ще са мнозинство у дома  Wink Само да е живо и здраво  Praynig

Желая ви здраве,момичета! Laughing

# 88
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Сериозно, доста силно ме боли, кажете, моля, мога ли да си позволя да пия Но-шпа, че не ми се иска да звъня на моя доктор да го притеснявам за глупости...

Колкото до документите за родилното, аз знам, че трябва да се носи и лична карта на таткото.

[/quote]


Вземи си Нош па,вземи си и Магнерот - това се пие,когато имаш контракции по-рано/ аз в момента съм така,и пия точно това/. Но все пак,това не са глупости,така че,обади се все пак на доктора ти,той може да има друго виждане по въпроса.

Относно личната карта на таткото - при първото ми раждане нямаше такова изискване,единствено,когато след няколко дни се записва детето,тогава искат таткото/или личната му карта/. Не е добре да носиш каквито и да е документи в момента на приемането,всичко става няколко дни след раждането,та тогава ще ти донесат и твоята и неговата лична карта./ освен ако сега не са променили регламента newsm78/

# 89
  • София
  • Мнения: 541
Привет и от мен!
Аз днес му ударих страхотна разходка, а в магазините на Биг Шоп има намаления на дънки и панталони за бременни - та забърсах едни дънки/за 13,50/, а утре ще си потърся и блузка - направо си се готвя за коледни партита  newsm68 Wine Glass. И дали защото се поуморих сега имам едни болки....ама  ще пийна но-шпа и ще полежа.
Багажа и аз днес започнах полека-лека да го стягам.
Да ви кажа от опит - носете си и лигнин и превръзки - аз направих алергия към всяка материя, която не е памучна точно след раждането.
Със сигурност най-добрите памучни превръзки са на Либрес, но ако имате и други идеи  - споделете.
Лигнина не е  отчайващо неприятен, повярвайте ми. А и става за забърсване - нязависимо на какво Simple Smile. Първите дни дори се цедях на лигнина, защото нямах помпа или друго подръчно средство.
Поздрави

Общи условия

Активация на акаунт