Дете родено без анус?!

  • 152 271
  • 532
  •   1
Отговори
# 75
Zdraveite...prochetoh cqlata tema, mnogo mi se iska da moga da pomogna s neshto...no samata az daje i ne rabotq...ucha i sam izdarjana ot roditelite si...moga samo da stiskam palci na tia dechica koito s nikakva vina sa se rodili s problemi... i moga da vi dam edna ideia..

Sluchaino neska edin priatel mi pokaza edin sait - igra organizirana ot M-tel , kazva se "Mega jelanie" . Uchastnicite se registrirvat, izkazvat jelanie i chrez glasuvane na tova jelanie se reshava koi e pechelivshia uchastnik..jelanieto shte bade osashtestveno s pomoshta na 100 000lv ...ta ideiata mi e ...ako napravq registracia tam..izkaja s vasha pomosht jelanieto da pomognem na tia deca na koito im trqbvat pari za operaciata ...mojem da im pomognem mnogo! ...ostavat malko dni..po malko i ot dve sedmici do izbirane na pe4elivshia ... ako odobrite eideiata..trqbva da se organizirame za da napravq registraciata? ... shte sledq temata!

# 76
  • Мнения: 2 085
БРАВО, БРАВО!!!
 Д-Р ОГИ, радвам се, че те има!  bouquet

# 77
  • някъде
  • Мнения: 4 956
 smile3518 smile3518 smile3518 cry no как може да се случват такива неща просто не знам! Не е справедливо... Много, много тъжно ми стана и  Cry
Дано му помогнат на детенцето, никой не заслужава подобна участ Praynig Praynig Praynig

# 78
  • Мнения: 705
martisun, дръж ни в течение какво става с Методи.

тази тема със сигурност ще следя, но ме е страх да не пропусна другите, които евентуално ще се пуснат за набор на средства за операцията.

# 79
  • Мнения: 705

Sluchaino neska edin priatel mi pokaza edin sait - igra organizirana ot M-tel , kazva se "Mega jelanie" . Uchastnicite se registrirvat, izkazvat jelanie i chrez glasuvane na tova jelanie se reshava koi e pechelivshia uchastnik..jelanieto shte bade osashtestveno s pomoshta na 100 000lv ...ta ideiata mi e ...ako napravq registracia tam..izkaja s vasha pomosht jelanieto da pomognem na tia deca na koito im trqbvat pari za operaciata ...mojem da im pomognem mnogo! ...ostavat malko dni..po malko i ot dve sedmici do izbirane na pe4elivshia ... ako odobrite eideiata..trqbva da se organizirame za da napravq registraciata? ... shte sledq temata!

много си мила наистина, благодаря ти!   bouquet момичета тук, обаче, вече регистрираха такова желание за едно друго детенце - Дари и довечера доколкото знам, ще очакваме да видим дали е финалистка. Дано е така, дано, дано  Praynig Praynig просто не е реедно, според мен, да се раздвояваме!!! все пак идеята ти наистина е много  мила!

# 80
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Е имало още свясни хора !
Браво Doktor Ogi .

# 81
  • Мнения: 349
Доц.Бранков, Вие възвръщате вярата ми.Благодаря,че Ви има.След като прочетох цялата тема нямаше как да не БЛАГОДАРЯ,че Ви има.  bouquet

# 82
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Това е чудесна новина! Ще чакаме развитие да се включим с каквото можем!

Doktor Ogi страхотен сте! Връщате ми вярата, че има и ЧОВЕЧНИ лекари в България!  bouquet

# 83

Sluchaino neska edin priatel mi pokaza edin sait - igra organizirana ot M-tel , kazva se "Mega jelanie" . Uchastnicite se registrirvat, izkazvat jelanie i chrez glasuvane na tova jelanie se reshava koi e pechelivshia uchastnik..jelanieto shte bade osashtestveno s pomoshta na 100 000lv ...ta ideiata mi e ...ako napravq registracia tam..izkaja s vasha pomosht jelanieto da pomognem na tia deca na koito im trqbvat pari za operaciata ...mojem da im pomognem mnogo! ...ostavat malko dni..po malko i ot dve sedmici do izbirane na pe4elivshia ... ako odobrite eideiata..trqbva da se organizirame za da napravq registraciata? ... shte sledq temata!

много си мила наистина, благодаря ти!   bouquet момичета тук, обаче, вече регистрираха такова желание за едно друго детенце - Дари и довечера доколкото знам, ще очакваме да видим дали е финалистка. Дано е така, дано, дано  Praynig Praynig просто не е реедно, според мен, да се раздвояваме!!! все пак идеята ти наистина е много  мила!


..sajalqvam ..ne znaeh che ve4e e bilo pusnato... shtew stiskam palci i na drugoto momi4ence!

# 84
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Радвам се, че има развитие по темата. И разбира се, че го има д-р Оги Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 869
 newsm17Моля се за детенцето. newsm17

# 86
  • Мнения: 3 268
дано ,дано се оправи детенцето PraynigИ повече доктори като Оги да има!

# 87
Горкото детенце ...надявам се да се намери кадърен доктор който да оправи всичко!!! Praynig

# 88
  • Мнения: 1 417
Вчера прочетох темата и не спирам да мисля за това детенце Cry, ужасно е това което се е случило и не мога да си помисля от тук нататък още какво го очаква, ако не се променят нещата.
Видях, че се е намесил компетентен човек и явно има някакъв шанс .
Ако  пречката е финансова , сигурна съм че тук има достътъчно потребители, които макар и с минимални суми могат да му помогнат и да дадат шанс!
Ще следя темата и съм готова да помогна финансово!
Дано Коледа да донесе късмет и шанс за това дете! Praynig

# 89
  • София
  • Мнения: 3 205
Темата малко се позабрави, но аз продължавам да действувам. Вече имам съгласието на двама италиански професори и заедно ще организираме демонстративни операции за повече специалисти. В момента изработваме с конгресната фирма бюджета на начинанието и другата седмица ще публикуваме набирателната сметка. Нека всички с добро сърце допринесат за лечението на тези много проблемни деца Hug.

Още не съм получил известие от Перник. Майката на едно друго момиче вече ми се обади веднаж, но после замлъкна. Моля тези от вас, които ги знаят, да ми помогнат да се свържа с тях.

Благодаря за поздравленията. Желая на всички майки, татковци и дечица весели празници, здраве и щастие  bouquet!

Общи условия

Активация на акаунт