90 Day Fiancé / 90 дни до сватбата Тема XV

  • 22 699
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 934
Искам да видя как ще се търпят една седмица Билал и Емили например, хахаха. И двамата обичат забележките и контролирането. Ще се изядат за няма и 24 часа.
Емили е ужасно същество, не спря да дудне на Коби как да рие конската тор, "Не така, а така. Не загребвай отвисоко...", ейй... не спря да каканиже. Аз не бих я изтърпял и седмица. Ако не беше детето, Коби щеше отдавна да е отпрашил за Камерун. То това не се търпи, егаси. Ама с дете... не знам как ще я карат.

Айде поздрав с песничка на Джибри.


Е това, ако е музика...

# 31
  • Мнения: 1 488
Благодаря за новата тема! Гледам предаването и чета тук отдавна, но не съм коментирала!
 
И Миона, и Таис са с големи и ненужни претенции! Не се спряха! Таис не е и красива. Поне според мен.

Билал е с деспотичен характер. Не мисля, че ще издържат дълго заедно.

Емили ми е много неприятна! Все недоволна, все дудне. Не знам как я трае Коби. Не трябваше да я нагрубява, ама тя не се усеща, че го провокира и сама си го изпроси. Иначе той ми изглежда свестен. Ще чакам с интерес развръзката при тях.

# 32
  • Мнения: 10 934
Ооо, ами пиши по-често. Колкото повече мнения, по-добре Wink Реакцията на Коби беше повече от мека. Аз бих казал не само shut the fuck up. Ама той няма много избор с това дете. Трябва да се научат да мелят заедно с Емили. Ако не беше детето, веднага бих си взел чукалата, на негово място и ... кой откъде е.
Скрит текст:
Баба ми има малко нейния характер, на Емили и Билал взети заедно. Иска да откачиш пердетата, за да ги пере.. и те гледа в ръцете, нонстоп дудне "Не така, не така.. аа така, така. Не така.. Оттам дръпни, ааа така", викам "охххх... иди в другата стая, че откачам вече". Отговор: "ами уча те". Кво ме учиш, да не съм на 12 години? Отговор: "Човек, цял живот се учи". Отделно, че живее сама от години и не дава и един предмет в къщата да се премести. А пък ако забравиш светната лампа за малко или капнеш и една капка вода на паркета... Билял репи да яде
Та интересно ми е дали биха се погаждали дори и за седмица Емили и Билал заедно, хахаха.

# 33
  • Мнения: 1 327
Гласувах за Бини и Ари, макар че тя ме дразни. И за Миона и Джибри. По нашия край джибри се казва на това от  което се прави ракията Simple Smile
Жените в този сезон са дразнещи до една. При мъжете поне има и някои с по-приятен характер, ама жените една за цвят няма.

# 34
  • Мнения: 36 428
Имам една позната, която слушаше техно навремето, тя сигурно ще хареса Черните сърби Relieved
Това май го записваха, когато се сбиха и извънземния ги разтърва:

# 35
  • София
  • Мнения: 11 538
А те всъщност какво общо имат със Сърбия, как са избрали Сърбия, някой от групата има ли сръбски корени?

Според мен е интересен стил и би се харесал на много хора, които слушат такава музика. Само, че не са избрали правилната държава.

Гледах интервю на Джибри, който обясняваше за Сърбия, че била втората му родина, в САЩ се държали като боклук с него заради цвета на кожата му, докато в Сърбия, те възприемали за човек и там расисти нямало никакви.

# 36
  • Мнения: 10 934
А те всъщност какво общо имат със Сърбия, как са избрали Сърбия, някой от групата има ли сръбски корени?.
Е нали фронтменът е сърбин и се казва Давид. Джибри разказа, че в началото имал много лош акцент на английски (говорел със сръбски акцент) и Джибри му се подиграл затова. В резултат Давид толкова го ритал по главата, че го е пратил в кома. Бил е в болница няколко дни. И след това станали най-добри приятели, вече 10 години. И както видяхме от последния епизод, се сбиха за няма нищо. Снощи в Пилоу толк бяха потресени от тази история и коментираха как ставаш "най-добър приятел" с човек, който те е пратил в кома.

Последна редакция: нд, 10 юли 2022, 22:01 от diziler

# 37
  • Мнения: 36 428
Освен това, Джибри е излизал със сестра му, ходили са многократно в Сърбия (с групата) и той говори сръбски. Simple Smile
Хубаво е, че в този сезон имаме американци, които говорят повече от един език.
Това се отнася и за Кара, както и Патрик.

# 38
  • Мнения: 10 934
Да, Джибри каза, че след случая с комата, се е гаджосал с някаква сръбкиня и тя се оказала (случайно) сестра-близначка на Давид. Иначе преди това не е знаел, хахаха.
Мисля, че и жената в групата също е сръбкиня.
В началото на това видео и Джибри говори малко на сръбски (Ми треба твоя помоч), това е интервю за сръбска медия след началото на пандемията

# 39
  • Мнения: 36 428
Забавно е как се наслаждава на сръбската реч - когато Миона каза, че иска шоколад, й каза да повтори на сръбски Joy

# 40
  • Мнения: 10 934
Аз недоумявам как... ако си американец и се кефиш супер много на някоя европейска страна, ще се вманиачиш точно по Сърбия. От 51 страни в Европа... точно па Сърбия Grinning

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 26 340
Последната им песен ми допадна 😏🤣
Миона дали ще се включи в някой клип 🤔

# 42
  • Мнения: 36 428
Ако се разбере с Давид, може, но той я смята за кифла и не я харесва.

# 43
  • Мнения: 306
Давид не е ли "американският вариант" на името му? В епизода Джибри май каза, че всъщност е Данчо.

# 44
  • Мнения: 921
Патрик ми е идеала за мъж. Гледам основно заради него. Чудя се как я търпи тая бразилка, големи претенции, голямо нещо. Изпитва откровена неприязън към брат му, което ще ѝ изиграе лоша шега. Не е и толкова красива, има телце, ама в лице е като някоя индианка.
Другите мъже са ми много странни, особено този Билал, струва ми се деспот.

Общи условия

Активация на акаунт