90 Day Fiancé / 90 дни до сватбата Тема XV

  • 22 706
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 11 561
Снимката на Майша откъде е? Явно пак са в Европа. Април бяха в Прага и Германия, едната снимка и от Италия ми се стори.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 26 364
Не знам.
Днес я пусна Яра.

# 17
  • Мнения: 10 973
Явно следващата събота ще е "Двойките разказват", последният епизод на "Животът ни като необвързани"  от 21 до 23 ч, дадоха откъс, ще има караници в студиото. А Наталия пак реве нещо...

# 18
  • Мнения: 306
АниТо вече не прилича на себе си, добре, че е с/до Дейвид да разбера коя е, въпреки, че и той е пипнат...

# 19
  • Швейцария
  • Мнения: 1 809
В днешния епизод Таис много ме издразни. Новата къща е страхотна, а тя недоволства. Аз бих се радвала да имам такава къща. Много ми е неприятна.
Билал ми е забавен с неговата мания за подредено. И аз съм така. Ако видя вода на плота и неподредени вилици и лъжици, ще се ядосам. A ако видя фиба, забучена в хубавия ми диван, ще го приема за лична обида и ще откача.
Но най-противен ми е Мохамед на Ив. Тук има доста араби, но не съм виждала жените им да са под такъв контрол. Той е тиранин и то по най-гадния начин.

Последна редакция: нд, 10 юли 2022, 04:41 от JennyBG

# 20
  • Мнения: 1 711
Аз честно казано още имената им не мога да запомня на двойките, а какво остава да се включа в обсъждането им. Както някой назад писа гласувах за като че ли най-нормалните Ариел и Биниам.

# 21
  • Мнения: 3 975
Аз незнам с тази мания за чистота как се изтрайват деца наоколо като знам колко разхвърлят и колко цапат ..

# 22
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 073
За мен Билал има проблем с контрола и е мачист. Него не бих го изтърпяла и 2 часа. Мохамед и него.
Гласувах за Бини и Ари.

# 23
  • Мнения: 10 973
В днешния епизод Таис много ме издразни. Новата къща е страхотна, а тя недоволства. Аз бих се радвала да имам такава къща. Много ми е неприятна.
Билал ми е забавен с неговата мания за подредено. И аз съм така. Ако видя вода на плота и неподредени вилици и лъжици, ще се ядосам. A ако видя фиба, забучена в хубавия ми диван, ще го приема за лична обида и ще откача.
Но най-противен ми е Мохамед на Ив. Тук има доста араби, но не съм виждала жените им да са под такъв контрол. Той е тиранин и то по най-гадния начин.

Таис прекалява с капризите, Миона прекалява с капризите... да се връщат откъдето са дошли.

Билял е пълен отврат. С такъв човек не знам как се живее. Майната им на парите и на луксозния апартамент. По-добре по-скромно, ама да имаш свестен и разбран човек до себе си. То това не се търпи.

А Мохамед ще изхвърчи с шутове скоро, усещам. Той забравя, че не Ийв е на гости, а той. Ако тя е дошла в Египет, някакси по-върви да я кара да приема исляма, за да е "в крак с останалите" и да се вписва в обстановката, макар че не е длъжна по никакъв начин. В Египет има и голяма коптска християнска общност. И ако той е нормален, ще я остави да си ходи на църква. Даже мисля, че тя не е религиозна по принцип, едва ли ходи по църкви. Но не това е важно, той няма право да я учи тепърва на 48 г. как да живее, в какво да вярва, дали вечер да се вижда с приятелки или не. А за сменянето на религиите просто не е познал. И ако някой досега го е търпял, е било заради хубавата му визия. Иначе е кауза пердута... с тоя характер на тиранин. Отсега знам, горко й на бъдещата му жена (в родината му), ще е под чехъл и пълно подчинение, ще ражда деца едно след друго и това е.

# 24
  • Мнения: 36 460
Джибри е по-суетен от Миона - има нужда от един куфар слънчеви очила за няколко дневно пътуване Joy

Мохамед може би си играе с Ийв - вероятно е с нея само заради зелената карта и затова се прави на интересен.

# 25
  • Мнения: 10 973
Джибрито ме разби с тия пластмасови детски очила 20 броя ... и всичките ги взе!
За мен Билал има проблем с контрола и е мачист. Него не бих го изтърпяла и 2 часа. Мохамед и него.
Гласувах за Бини и Ари.
И двамата са еднакви, да. Но единият (Билал) си е вкъщи, тоест в родината и си е в собствения дом, постигнал е всичко сам. А Мохамед кой е? Дошъл от Африка без една стотинка, на гости... ама с претенции колкото искаш. Сутрин чака отиващата му на работа жена да му направи закуска и кафе, а вечер чака връщащата се от работа жена да му приготви вечеря. В петък да ходят заедно на намаз, при все, че тя не е мюсюлманка.  (Все още не разбирам защо в дублажа казват джУма, не джумА,  думата за "петък" на арабски и турски. Но в озвучаването на ТЛС кое ли е като хората).

Бини и Ари са ми скучни вече. А за сцената на ревност на Ариела в ММА залата нямам думи. Що за реакция, що са резил, що за сеир направи тази жена? Можеше насаме да трие сол на Бини, че тренира с жена, а не да го излага пред всички. Тази сцена беше голяма излагация. Ариела показа доста низки страсти, според мен.

# 26
  • София
  • Мнения: 11 561
Билал е ужасен, нетърпим. Не бих живяла с такъв човек. Шайда ми се струва малко скучна и че трудно ще се разбере с децата. Тя не е свикнала да се забавлява. За нея беше странно, че искат да играят заедно, тя не играела на игри, което е ок, но трудно ще стигне до децата така.

Таис може да изпусне така богатото гадже. Мисля, че той може да си намери жена, която да го обича повече и да не мрънка толкова. Той изглежда нормален, богат, мил, добро момче.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 15 551
(Все още не разбирам защо в дублажа казват джУма, не джумА,  думата за "петък" на арабски и турски. Но в озвучаването на ТЛС кое ли е като хората).

Ако не бъркам, самият Билал произнася думата с ударение на първата сричка. Гледам епизодите на английски – не съм обръщала специално внимание на това, но така ми се чу на няколко пъти.

# 28
  • Мнения: 10 973
А Pillow talk снощи беше велико. Коментарите бяха унищожителни, най-вече за Билял и за Емили.
Кенет пуска лафове нонстоп, направо ги разбива. А  Синтия (приятелката на Моли) каза "направо ме е страх да пръдна върху дивана на Билал"
Ако не бъркам, самият Билал произнася думата с ударение на първата сричка. Г
То си е с ударение на "а", това е във всички мюсюлмански държави. Може и с двойно ударение, но с удължено А накрая. Джумаа Wink

@Niya, Патрик богат ли е? Хмм... Не знам, останах с впечатление, че само Билял е богат от всички участници. И да, Патрик има скъпа кола, автоматик  Wink

Черните сърби Grinning

Последна редакция: нд, 10 юли 2022, 11:47 от diziler

# 29
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 073
Автоматикът сам по себе си не е скъп, но Патрик кара Тесла и то SUV, къшата му е хубава и очевидно има пари. Билал е абсолютен деспот в моите очи. Не смятам, че ще издържат дълго.

Общи условия

Активация на акаунт