Магазин Sinsay - тема 5

  • 39 722
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 150
Нещо Кроп-а не ме иска. С 300 зора и скандал си взех поръчката, която уж пътуваше, но всъщност е отлежавала в магазина. Обаче, един панталон ми сложили 32 размер с етикет 40. Естествено не влизам в тази 40-ка, а уж трябва да ми е въз голямо. Другото са кецове за мен (стават), може и да ги върна, и шорти за ММ (идеални са, май само те ще останат).
Само се изнервих, те оставили едно само момиче бедства в Ринг мола, как да стане. Тя сигурно на касата не смогва, пратки ще приема и предава. Повече такива експерименти няма да си правя - без БД и наложен платеж да си държат стоката.

# 46
  • Мнения: 960
Не намерих подобна тема и затова питам тук, някой да си е поръчвал от Gate?

# 47
  • Пазарджик
  • Мнения: 717
Не намерих подобна тема и затова питам тук, някой да си е поръчвал от Gate?
Малко бавно идват нещата,но иначе са ок.

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 013
В друга тема съм писала за gate.

# 49
  • Мнения: 1 600
И аз имам две големи поръчки от Gate,  доволна съм, някои работи върнах, но да знаете, че връщането се плаща.

Дойдоха днес чашите ми, много съм доволна, хубавки изглеждат, не са счупени, добре бяха опаковани Heart Eyes


И една метална кутийка, че ми трябва да сложа изсушени шипки, а в Пепко в момента са по-скъпи.

# 50
  • Мнения: 10 583
Това Gate и то ли е на ЛПП?

На Кроп дрешките и на мен ми се струват умалени, като за младежка мода. Аз в панталони 42 размер от там не се побирам (а е максималния размер). Яке Л също ми е малко, ХЛ са ми придобивките от там.

# 51
  • Мнения: 1 600
Не, Gate не е на ЛПП, поръчките знам, че идват от Чехия, поне двата пъти на етикети по кашона така пишеше.

Мисля да пусна от Хаус поръчка, в темата за Мохито и Ризървъд имаше положителен коментар за ватирани джогъри, пък аз се оглеждах за някакви за студеното.

Ако честно, не знам, къде да пускам коментарите относно поръчките House/Cropp, че няма отделна тема, не знам, дали и има нужда от такава, защото не ми изглежда, че от там често се поръчва. Пък обратната връзка е много ценна, аз например, подминах ги тези джогъри, защото не пише никъде, че са ватирани, а от състав на дрехата как да го разбереш. Много са куци с коментарите относно стоката по теци сайтове. Но коментарът беше ми много полезен. Пък и аз споделям винаги впечатления, защото може да са полезни на някой.

# 52
  • Мнения: 57
Моята последна поръчка дойде преди 3 дни и отново съм супер доволна. Няма нещо, което да върна. Поръчах дрехи за мен и за ММ. Размерите си отговарят. Наистина идват малко бавно може би 10на дни, но пък си заслужава.

Не намерих подобна тема и затова питам тук, някой да си е поръчвал от Gate?

# 53
  • Мнения: 960
Благодаря! И на мен ми харесаха няколко неща от Gate, но ми изписа 10 лв за доставка, та се разколебах...

# 54
  • Пазарджик
  • Мнения: 717
Благодаря! И на мен ми харесаха няколко неща от Gate, но ми изписа 10 лв за доставка, та се разколебах...
Над 79лв е безплатна доставката.

# 55
  • Мнения: 10 583
Сега ще ви покажа нещо... Sweat Smile

1. От Answeаr:

2. Oт Синсей:

3. От House:

Мога да ви направя и други подобни комбинации, включвайки и HM. Smile

# 56
  • Мнения: 36 428
Да, и това от Answeаr сигурно струва минимум 50 лв, а качеството е като в останалите магазини Wink

# 57
  • Мнения: 10 583
35 дадох за него. Sweat Smile Не мога да  намеря памучни къси клинове от никъде! Сега съм поръчала 2 неонови от Кроп, да видим какво ще дойде... В Answear абсолютно същите неонови клинове видях, по 10 левчета (намалени), като в Кроп, ама останали само С-ки.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Гледам за Cropp пишете,  макар темата да е за Синсей, ама и аз да кажа  😄
Поръчка от 9 юли ще дойде на 18 юли. Днес поръчах бански, дано не дойде в края на лятото. Ноу комент 🤪

# 59
  • Мнения: 27 442
Днес си взех йога блокчето за 2,90 лв и този масажор. Харесва ми, тежи малко повече от очакваното, двулицев е (с власинки от едната страна). Мисля да го използвам с антицелулитни гелове, под душа или като охлаждащ масажор (предполагам, че не е проблем да се поставя в хладилника или да се мокри, дано не ръждясва😁):

Общи условия

Активация на акаунт