Велико Търново-тема 47

  • 51 037
  • 764
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 179
Здравейте, момичета, някъде в Търново правят ли маникюр с продуктите на CND, искам гел лак, но държа да е Shellac. Видях препоръките за фризьор в началото на темата, можете ли да ме ориентирате за цени на омбре/балеаж на средно дълга коса? Благодаря. 🌹
Галина и момичето работещо при нея в Бюти студио Нова работят с CND

# 46
  • Мнения: 1 778
Здравейте, може ли препоръки за подходящо място за рожден ден на 10-годишни. Предпочитам да има възможност кухнята да е от обекта. В смисъл да не е на беседката на Ксилифор. Дали има аниматори в града с програма, която да е интересна на деца на тази възраст?

# 47
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Рая Гардън е чудно място, има къде да бягат или ако имате аниматор да ги забавлява.То зависи от децата и техните интереси, моите доста преди 10 им рожден ден не искаха да видят и чуят за аниматори, но те са все пак пораснаха в Смехоландия.

От кой ресторант има добра гледка за "Звук и светлина", че едни познати ме питат, а освен от Янтра за друг не се сещам.

# 48
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 014
Звук и светлина съм го гледала от един ресторант точно на входа на Царевец,ама не му знам името,при все че съм ходила много пъти там.И разбира се от горе от баира на общежитията се виждаше доста добре.
А едно време пак до общежитията горе имаше един не лош басейн?Той работи ли още?Как е водата?Подходящ ли е за деца?

# 49
  • Мнения: 2 848
Звук и светлина съм го гледала от един ресторант точно на входа на Царевец,ама не му знам името,при все че съм ходила много пъти там.
Имаше едно време там ресторант, казваше се"Иван Асен", но не знам дали още работи.

# 50
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Здравейте, може ли препоръки за подходящо място за рожден ден на 10-годишни. Предпочитам да има възможност кухнята да е от обекта. В смисъл да не е на беседката на Ксилифор. Дали има аниматори в града с програма, която да е интересна на деца на тази възраст?
В Алегро, имат конферентна зала, която отдават под наем и е климатизирана. Поръчвате храна от заведението. Там сме правили РД, с аниматор Вихрен Недялков.

# 51
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 014
Вихрен отговаря точно на името си-страхотен е.Сега в събота беше водещ на сватбата на брат ми и съм повече от очарована.

# 52
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
В Шоколад има подходящи забавление за по-големи деца/тийнейджъри - били сме на смесен рд там ( 8г и 13г.) и се забавляваха децата. Иначе няколко деца на приятели,обаче пак 13/14г. празнуват рождени дни с игра на пейнтбол, ама май за 10 г. не е подходящо. Идея смятам че е Logiscape , но пък там храната е друг въпрос.

# 53
  • Мнения: 1 024
Препоръка за добър детски психолог за В.Търново, детето е на 4г.

# 54
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 440
Звук и светлина съм го гледала от един ресторант точно на входа на Царевец,ама не му знам името,при все че съм ходила много пъти там.
Имаше едно време там ресторант, казваше се"Иван Асен", но не знам дали още работи.
Не работи, или поне в събота не работеше...

# 55
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Препоръка за добър детски психолог за В.Търново, детето е на 4г.
Нямам частна практика, но мога да ви дам насоки и съответно да ви препоръч колега специалист спрямо заявката - та ако желаете ми пишете на ЛС

# 56
  • Мнения: 556
Здравейте! Къде се намира лаборатория Геника във В. Търново?

# 57
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 903
Здравейте! Къде се намира лаборатория Геника във В. Търново?

Срещу театъра се намира. Като застанете на спирката на 13 номер и погледнете напред ще я видите точно на съседния тротоар.

# 58
  • Мнения: 6 549
Като сте отворили дума за лабопраториите - от кои имате впечатления за най-точни изследвания?

# 59
  • Мнения: 556
Здравейте! Къде се намира лаборатория Геника във В. Търново?

Срещу театъра се намира. Като застанете на спирката на 13 номер и погледнете напред ще я видите точно на съседния тротоар.
Благодаря ви!

Общи условия

Активация на акаунт