Велико Търново-тема 47

  • 53 001
  • 764
  •   1
Отговори
# 90
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 570
Елица Гунчева.Снимките на Елица Гунчева е във ФБ.Може да се разгледа.Страхотна е!Ресторант Винпалас, ще пиша по-късно и за други.

# 91
  • Мнения: 790
Може ли препоръка за курсове или уроци по бизнес английски за възрастни в града? Предпочитам да е присъствена форма.

# 92
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 872
Здравейте, дали може да ми препоръчате фотограф от Търново и църква и ресторант с хубава кухня в Арбанаси. Искаме да направим кръщенката на сина ни там, но не сме от града и ще се радвам на препоръки.  Simple Smile

Петя Табакова https://petyatabakova.com/
Калушков https://www.kalushkov.com/bg/home-bg/

# 93
  • Мнения: 125
Здравейте!Бихте ли ми препоръчали козметик,от който сте доволни -става въпрос за почистване на лице.Като особено ме вълнува времето,за което извършват процедурата.Моята взе да претупва нещата ,а и виждам,че 50-60 Мин не са достатъчни.Благодаря!

# 94
  • Мнения: 42
Здравейте, можете ли да ми кажете кои детски ясли почиват през август и кои работят? Ние сме в процес на преместване от София във Велико Търново и вече имам възможност да подам заявления за прием (вече имам всички нужни документи), но разбрах, че не всички ясли работят през август. Благодаря предварително!

# 95
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
"Щастливо детство" работи със сигурност, мисля че и "Слънце". Почива "Мечо Пух" със сигурност и "Пролет' ако не се лъжа

# 96
  • Мнения: 1 025
В момента работи ДЯ Слънце, почива ДЯ Мечо Пух и Пролет. За яслата не се изисква настоящ адрес или деклариране на уседналост назад във времето. Това важи за ДГ. Може на изберете ясла, която не е във вашия район.

# 97
  • Велико Търново
  • Мнения: 882
Здравейте, дали в Търново има магазин за слингове и раници, и дали може да се пробват на място или да се вземат под наем.

# 98
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Имаше някакво магазинче в триъгълника, което бяха отворили и май предлага някакви. По спомен е май на улицата на мол-а, но не съм сигурна. По време на моето майчинство няколко пъти имаше срещи и на място предлагаха консултации и пробои, но скоро не е имало такова събитие. Иначе с две ръце препоръчвам Ани от Слингомания

# 99
  • Мнения: 42
Благодаря. Много ми помогнахте! Така е да, но когато идваме от друг град все пак задължително ни трябва адресна дори и за ясла.
В момента работи ДЯ Слънце, почива ДЯ Мечо Пух и Пролет. За яслата не се изисква настоящ адрес или деклариране на уседналост назад във времето. Това важи за ДГ. Може на изберете ясла, която не е във вашия район.

# 100
  • Мнения: 1 025
Благодаря. Много ми помогнахте! Така е да, но когато идваме от друг град все пак задължително ни трябва адресна дори и за ясла.
В момента работи ДЯ Слънце, почива ДЯ Мечо Пух и Пролет. За яслата не се изисква настоящ адрес или деклариране на уседналост назад във времето. Това важи за ДГ. Може на изберете ясла, която не е във вашия район.

Документите са заявление/попълнено на място в яслата/, акт за раждане копие и оригинал и това е. Ако сте кандидатствали на повече от едно място, се гледа настоящ адрес и се приема детето в най-близката ясла.
Тук може да прочетете.

https://www.veliko-tarnovo.bg/bg/zdraveopazvane/detski-yasli/pra … ite-detski-yasli/

Последна редакция: пт, 19 авг 2022, 02:45 от 33hope

# 101
  • Мнения: 42
Да, не е нужно да плилагам документ за адресна регистрация, но в самото заявление за кандидатстване има графа за настоящ или постоянен адрес на родителя и този адрес не можи да бъде извън територията на общината. В общината ги побърках, защото исках много отдавна да сме си подали заявления, но нямаше как без тази адресна регистрация, тъй като идваме от друг град.
 
Благодаря. Много ми помогнахте! Така е да, но когато идваме от друг град все пак задължително ни трябва адресна дори и за ясла.
В момента работи ДЯ Слънце, почива ДЯ Мечо Пух и Пролет. За яслата не се изисква настоящ адрес или деклариране на уседналост назад във времето. Това важи за ДГ. Може на изберете ясла, която не е във вашия район.

Документите са заявление/попълнено на място в яслата/, акт за раждане копие и оригинал и това е. Ако сте кандидатствали на повече от едно място, се гледа настоящ адрес и се приема детето в най-близката ясла.
Тук може да прочетете.

https://www.veliko-tarnovo.bg/bg/zdraveopazvane/detski-yasli/pra … ite-detski-yasli/

# 102
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Имаше някакво магазинче в триъгълника, което бяха отворили и май предлага някакви. По спомен е май на улицата на мол-а, но не съм сигурна.
Още пролетта гледах, че го няма вече.

# 103
  • Мнения: 2 184
Къде могат да ми пробият допълнителни дупки на кожен колан?

# 104
  • Мнения: 2 972
Всеки обущар или можете по принцип сами, има един специален инструмент, който прилича малко на клещи, но с накрайник за пробиване.

Общи условия

Активация на акаунт