Велико Търново-тема 47

  • 52 077
  • 764
  •   1
Отговори
# 75
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 550
Вивала, София или Плевен.Някои случаи задължително се провеждат с медикаментозно лечение.Вчера идва един младеж, който даде грешни пари за лазери, кремове и т.н.и още в началото му казах, че няма да има успех без лекарство и най-накрая е бил в София и от септември почва терапия.
Изобщо не съм привърженик на лекарствата, самата аз не съм пила от 1999 година/пу-пу/ да не вземе някой да ме разбере грешно, че препоръчвам пиенето им просто така.

За Стойков не знам, че ми мина времето да се интересувам от него, обаче в стара боница корпуса е затворен, така, че вероятно преглежда в новата сграда.

# 76
  • Мнения: 1 167
Момичета, търся си майстор, който да ми нареди естествен камък (гнайс) върху старите плочници в селската къща. Някоя от вас да е правила подобно нещо и да е доволна от конкретен майстор?

# 77
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 863
Вълшебство, може и от ресторант да е, но не е задължително. То ще трябва масата да е с резервация и т. н., въпросът е да го видим. А тази панорамна площадка за която се продават и билети заслужава ли си въобще?

Тя е пред Катедралата и наистина има съвършена гледка и звук. Заслужава си може би покрай национални празници, където по улиците и площада е претъпкано.

# 78
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 605
Момичета, да ми препоръчате къде да си направя мамография в Търново? Или Плевен?

# 79
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 222
Момичета, да ми препоръчате къде да си направя мамография в Търново? Или Плевен?
Някой Ви я назначи ли? Понякога ехографията е по-подходящ метод.
Бих препоръчала д-р Евгени Стоянов - Полимед - София.

# 80
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 605
Профилактично за сега.

# 81
  • Мнения: 1 784
Някой знае ли дали девятката спира на ул. Александър Бурмов или близо или пък на Бианко на Картала?

# 82
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 179
Бианко на Картала е първата/последна спирка на девятката, както и на автобусите за Картала по принцип.

# 83
  • Мнения: 6 443
Здравейте! Видях, че вече са изместили в новата сграда отделенията от старата болница. Някой има ли представа доц. Стойков къде преглежда сега? Пак в старата болница или е изместен в новата сграда кабинетът му? Благодаря предварително!

Преглежда в новата сграда на първи етаж.

# 84
  • велико търново
  • Мнения: 588
Бианко на Картала е първата/последна спирка на девятката, както и на автобусите за Картала по принцип.
[/quote
Някой да знае точно разписание. За делнични и почивни дни на автобус 9?
Защото са с разреден график, но никъде не го пише. Благодаря

# 85
  • Мнения: 1 025
Здравейте, искам да попитам дали има място за танци, където биха приели дете на 3г. и половина с новата учебна година? Опция е също зала за тренировка с дете, тоест да се допускат при провеждането. Ако случайно има информация и за спорт, въпреки че навсякъде май е след 4г., моля споделете. Благодаря!

# 86
  • Мнения: 11 572
Рядко пиша лош отзив, но днес съм бясна.
Автомивка Генов, срещу полицията- никога!!!
Занесох в четвъртък мокетната пътека от входа ни- 3 квадрата е. Понеже му казах на собственика, че ще искам касов бон какво изчислява, каза крайна цена с ддс 12.60 лв. Днес ми се обади да си я взема, пак засмята- 24 лв., с ддс. Напомни му, че предния път ми е казал 12.60 с ддс. Ама те я били прали два пъти, що не съм я изтупала преди да я занеса, от кой блок била пътеката. А, вие там сте 35 апартамента, затова беше толкова мръсна. Имаше една пушеща дама вътре, дето ще чука бона на касовия. Казах му, че не е коректен и ми вика давай 20 лв. Платих аз, взех си бележката и като се прибрах да застилам пътеката лошо ми стана. Космите и боклуците така си седят. Моя грешка, че не погледнах там.
Чак ми е неудобно да се излагам пред домоуправителя, че казах на човека колко ще струва. Една нова да бях купила. На снимките не си личи толкова, но е отврат.

# 87
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Здравейте, искам да попитам дали има място за танци, където биха приели дете на 3г. и половина с новата учебна година? Опция е също зала за тренировка с дете, тоест да се допускат при провеждането. Ако случайно има информация и за спорт, въпреки че навсякъде май е след 4г., моля споделете. Благодаря!
Мисля си в Ун бесо могат да направят компромис за възрастта - балет, зумба предлагат.

# 88
  • Хасково
  • Мнения: 440
Здравейте, дали може да ми препоръчате фотограф от Търново и църква и ресторант с хубава кухня в Арбанаси. Искаме да направим кръщенката на сина ни там, но не сме от града и ще се радвам на препоръки.  Simple Smile

# 89
  • Мнения: 2 180
Препоръчвам Милица - M&K Photography

Общи условия

Активация на акаунт