Кандидатстване с рисуване след седми клас - тема 9

  • 35 025
  • 787
  •   1
Отговори
# 450
  • софия
  • Мнения: 4 985
Имало е години когато за София можеше да се каже че бала започваше от 4,70. Преувеличавам, но си спомням преди две години май беше, когато 4,90 беше пета по сила оценка. А бала е падал и и до 3,75. Точно както реге казва, писва им и се записват под другите места. И се започва едно влачене на трето класиране…

# 451
  • Мнения: 621
Точно така. Година с година еднакви няма. Както наборите са различни по брой деца и интереси, така и проверяващите някои години са по-ларж, други по-режещи в оценяването. А като се вземе предвид и че се касае за изкуство, където субективният момент няма как да бъде напълно елиминиран...

А относно бележката, че детето е ученик в 7-ми клас - аз навсякъде прилагах сканираната бележка за матурите. Тя няма отношение точно към тези училища, но практически съдържа необходимите данни, които се изискват. Не сме вадили друга бележка. ОК беше навсякъде (за София). Но ако имате съмнения за някое конкретно училище, може да се свържете с тях и да попитате дали може така.

# 452
  • Варна
  • Мнения: 2 264
Стига де, и на 29 юни ще пишат отсъствия ли? 🙄 А и да пишат, какво значение има, като децата ще са завършили?
Не ги знам ще пишат ли. Реално наистина не е от значение на края на учебната година.
аз въобще не съм обърнала внимание кога е бил изпита когато моят кандидатстваше. Не знам защо ми се струва че беше вече ваканцията...
Мисля, че бях мярнала миналата година, че е било на 4 юли или нещо такова. Гледах и на 1во класиране бала за ИИ беше 5.70 май най-ниския, после не съм гледала. Имаше около 100 и няколко деца, които са се явили. Да видим тази година колко ще са.

П. П. Получих си и аз входящия номер тази сутрин.

Последна редакция: вт, 06 юни 2023, 13:29 от Море!

# 453
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Моля, ако нечие детенце е било днес в НУИИ да ни каже колко е струвал еднодневният курс.
Ако, никой не е бил, аз утре ще пиша след 14.00 ч.

# 454
  • София
  • Мнения: 1 696
И ние ще ходим утре. Дано някой се включи с инфо.

# 455
  • Мнения: 173
В НУИИ таксата за курса е 30лв на ден.

# 456
  • София
  • Мнения: 1 537
Съвсем случайно надникнах на сайта на 3то СУ. Нали от тази година нямат паралелка с изпит по ИИ, исках да погледна какво представяне правят на другите 2. И се оказа, че днес е имало отворени врати от 14 до 15 ч. Е, късно е..., здраве да е. Пишете, моля, ако има преки впечатления някой.

В НУИИ Св Илия - как са преминали уроците? Доволни ли са децата? Като е без записване - успяват ли да настанят всички желаещи?

# 457
  • София
  • Мнения: 6 157
И дават ли бележка за извинение на отсъствия от НУИИ?

# 458
  • софия
  • Мнения: 4 985
Съвсем случайно надникнах на сайта на 3то СУ. Нали от тази година нямат паралелка с изпит по ИИ, исках да погледна какво представяне правят на другите 2. И се оказа, че днес е имало отворени врати от 14 до 15 ч. Е, късно е..., здраве да е. Пишете, моля, ако има преки впечатления някой.

В НУИИ Св Илия - как са преминали уроците? Доволни ли са децата? Като е без записване - успяват ли да настанят всички желаещи?
Много се извинявам, просто лека поправка за името на училището.
НУИИ ИЛИЯ ПЕТРОВ.
Национално Училище за Изящни Изкуства-Илия Петров.

# 459
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Дават бележка, но не всички са искали.
Моя каза, че е бил притеснен, спрвил се е, но имал какво да си оправи. Предполагам, че следващите дни ще се отпусне.
Имало е място, не са били много деца по неговите разкази. Около 30-40, ама не знам дали само на едно място  (ателие) са рисували. Той си мисли, че само там са рисували за курса, не знам дали е така.

# 460
  • София
  • Мнения: 1 537
Амели, съвсем уместно Simple Smile Извинявам се, но главата нещо ми е бръмнала и по инерция намесих светии, където ги няма...
Благодаря на всички за отзивите.
Hushpuppy, от това, което видяхме на отворените врати, не мисля, че имат ателие, където на куп да рисуват 30-40 деца. Но може и да не сме видели всички зали/стаи тогава. Пък и не това е важното. И в 2- 3 да са били, предполагам са били добре "обгрижени". Хубаво е, че го чувстват като полезен опит.

# 461
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Може би не сте се качили на последния етаж, и затова не знаете за това ателие.
То е много голямо и на отворените врати рисуваха един мъж там, по оскъдно облекло. Прилича на физкултурен салон.

# 462
  • Мнения: 9 543
Защото е физкултурен салон:joy:

# 463
  • Мнения: 8 942
Съвсем случайно надникнах на сайта на 3то СУ. Нали от тази година нямат паралелка с изпит по ИИ, исках да погледна какво представяне правят на другите 2. И се оказа, че днес е имало отворени врати от 14 до 15 ч. Е, късно е..., здраве да е. Пишете, моля, ако има преки впечатления някой.

В НУИИ Св Илия - как са преминали уроците? Доволни ли са децата? Като е без записване - успяват ли да настанят всички желаещи?

Дъщеря ми е в 8ми клас Фотография в 3 СУ, питайте, каквото мога, ще отговоря.

# 464
  • Мнения: 17
Съвсем случайно надникнах на сайта на 3то СУ. Нали от тази година нямат паралелка с изпит по ИИ, исках да погледна какво представяне правят на другите 2. И се оказа, че днес е имало отворени врати от 14 до 15 ч. Е, късно е..., здраве да е. Пишете, моля, ако има преки впечатления някой.

В НУИИ Св Илия - как са преминали уроците? Доволни ли са децата? Като е без записване - успяват ли да настанят всички желаещи?

Дъщеря ми е в 8ми клас Фотография в 3 СУ, питайте, каквото мога, ще отговоря.
Здравейте, доволни ли сте от обучението в 3 СУ и средата, има ли много ромски деца?

Общи условия

Активация на акаунт