Професионални серии за коса - тема 156

  • 49 721
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 31 179
Аз си купих с намаление оранжевата серия на Шу с масла за суха коса. Никак не ми харесва. Абсолютно нищо не прави на косата ми. Не ми е по вкуса и миризмата. Голям фал. Но най- големият ми е обаче финиша с камелия в черна бутилка. Леле това уж с нежен аромат нещо, ми вони на пот и омирисва косата ми много лошо. Не знам какво да го правя, защото не ми се изхвърля продукт за над 70 лв. на намаление. Никога повече не бих дала толкова пари за марката без предварителни проби, което няма как да стана, така че “бай Шу”!

# 46
  • Мнения: 3 542
Това са луди пари за Вела

Не ясно защо не дава връзка към lookfantastic.com - там са около 30 Евро с намаление в момента - за 200 мл.

Оранжевата на Шу и на мен не ми е любима, но Ultimate Reset е топ за мен.

# 47
  • Мнения: 1 397
Маската на Вела струваше 76лв при фризьорката. Както казах и аз подхождах с недоверие към марката,но съм очарована. Може би се води някакъв по-висок клас от обикновените им маски. Не че ме интересува,де. Важно е как ми се отразява на русата перушина.

Принцеса, приятел в нужда се познава! И с изтекъл срок бих ги приела другият път 😀

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 2 058
А тази е по-евтина и изглежда същата, може би в стара опаковка

# 49
  • Мнения: 1 397
Същата изглежда,благодаря!

# 50
  • Мнения: 2 442
И аз не харесвам Шу.Ароматите изобщо не са моите,а действието им върху моята коса са като на дрогерийни продукти.
Керастаз ги отписах,с изключение на Дензифик и Терапист.А Лореал грам не влизат в листата.
От Лореал груп вече само Редкен отчасти влиза в полезрението ми,другите не са ми интересни.

Wella SP (System Professional) ги кръстиха че са за професионална употреба.Чиста химия,трябва да си козметичен виртуоз и да имаш бол време, за да скалъпваш всеки път добър външен вид.

# 51
  • Мнения: 1 397
Далече съм от виртуоз. Косата ми е чуплива,но я оформям с кръгла четка и сешоар. Толкова гладка,подредена и лъскава не ми е ставала след никоя друга маска. И някак с лекота се оформя.

# 52
  • Мнения: 2 442
оформям с кръгла четка и сешоар.
Това имам предвид.Моята коса е къдрава,не я оформям с четка.
Ако мия три поредни пъти с въпросната маска,ще нося мазни фитили.
Нищо лично,само казвам ,че маската е доста капризна, и не за всяка коса.Глицеринът и силиконите и са в повече.

# 53
  • Мнения: 1 397
Да разбирам ли,че с този си състав,маската не лекува косата,а само замаскира положението?

Момичета,след операция на щитовидната съм и сега напасваме хормоните. Явно от там и силният косопад. Четох в предишната тема кой какви продукти ползва,но може би в моя случай трябва да са витамини, защото проблема очевидно е хормоналния дисбаланс. Или поне така си мисля. Преди време съм пила на Alive,които са с препоръки пак от темата. Една опаковка изпих и започна ходенето по болници и не поднових,та не мога да кажа до колко имаше ефект.
Какво да си взема,от какво сте доволни?

# 54
  • Мнения: 22 879
densi, пускай ги е размените продуктите.
prinzesata, ако продуктите не са отваряни, едни 6м срок отгоре над написания, можеш да сложиш.Аз си ползвам и отворени с изтекъл срок, ако няма промяна в мирис или консистенция.Направо ме заболява сърцето като прочета, че някой е изхвърлил.😄

Последна редакция: сб, 16 юли 2022, 12:07 от ДХ3

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 15
Здравейте, трябва да поръчам един парфюм на мъжа ми(че ме кара аз да му поръчвам) и гледам да намажа нещо от Parfimo. И преди съм взимала серии за коса, които не са бюджетни, но да ви питам и вас ОК ли са нещата от сайта, давам пример разлика цени от Златна рибка(и Арлен за други брандове):

ALTERNA MY HAIR MY CANVAS ME TIME  250 мл, Parfimo:  37 лв.
Златна рибка: 75 лв.
https://www.parfimo.bg/alterna-my-hair-my-canvas-me-time-balsam- … a-za-jeni-251-ml/

https://www.parfimo.bg/moroccanoil-repair-balsam-za-kosa-za-jeni-70-ml/
Взимам 70 мл с оглед, че бързо ми омръзват продукти, цена 9.50 лв. или 250 мл. 30 лв.
Златна рибка цена 49 лв.

https://www.parfimo.bg/alfaparf-milano-semi-di-lino-scalp-relief … n-za-jeni-250-ml/
250 мл цена 15 лв.
Арлен цена 24 лв.

Дори с 15-20 % отстъпка, която и трудно дават, доникъде не ги докарва подобни цени....
По принцип от години поръчваме парфюмите и сме доволни...

# 56
  • Мнения: 747
densi, пускай ги е размените продуктите.
prinzesata, ако продуктите не са отваряни, едни 6м срок отгоре над написания, можеш да сложиш.Аз си ползвам и отворени с изтекъл срок, ако няма промяна в мирис или консистенция.Направо ме заболява сърцето като прочета, че някой е изхвърлил.😄

Ох, иназ не искам да хвърлям, но и не връщам. Купих един комплект на Philipe Kingsley zза проблем скалп, на всичко има срок на годност на двете малки дози в комплекта маски няма, пише : “виж на опаковката”, ама на нея няма Sad. Те са за детето и сега нз какво да  ги правя другите неща от комплекта грижа имат точнонтези двечките нямат, детето си ги иска, аз нз каквонда правя. С тезинсрокове на годност пощурявам Sad

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 2 058
Krasivost, сигурно има срок, щом пише така. Огледай пак, или пусни снимка и ние да гледаме. Може да е просто опр.месеци след отваряне. И малко на шега, дано не се засегнеш, ама ако отидеш на фризьор гледаш ли опаковките за срок на годност на всички продукти, които ползват за теб?

# 58
  • Orihuela Costa,Spain
  • Мнения: 547
И аз не харесвам Шу.Ароматите изобщо не са моите,а действието им върху моята коса са като на дрогерийни продукти.
Керастаз ги отписах,с изключение на Дензифик и Терапист.А Лореал грам не влизат в листата.
От Лореал груп вече само Редкен отчасти влиза в полезрението ми,другите не са ми интересни.

Wella SP (System Professional) ги кръстиха че са за професионална употреба.Чиста химия,трябва да си козметичен виртуоз и да имаш бол време, за да скалъпваш всеки път добър външен вид.
Точно със  маската на Дензифик съм в момента,косата ми светна🤗,от зелената серия Resistance не съм толкова доволна.А за Nutritive  ,някой може ли да сподели?

# 59
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Благодаря за темата. На Керастаз харесвам Архитект и Екстеншънист, на Лореал - Про лонгър.

Общи условия

Активация на акаунт