Професионални серии за коса - тема 156

  • 49 584
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 666
Има ли някой, който е използвал и капките Оуей, и Глоси нектара, евентуално и термопротектора. Моля за сравнение и кратко описание. Чудя се този път дали вместо капките да не си взема глоси нектара, че е по-голяма разфасовка и ще ми стигне за по-дълго време. За пригледност слагам и снимки.


# 736
  • Варна
  • Мнения: 7 699
Глоси нектара не съм го купувала,капки ползвам мисля 3-та опаковка термото го имам от няколко месеца. Колкото харесвам капките толкова не мога да се насиля да харесам пустото термо. Това чудо е с някаква странна фиксация и ми прави косата буквално на слама. Може и аз да не го ползвам правилно въпреки,че доста фиксиращи термозащити са ми минали през ръцете,но до тук не е моя продукт.

# 737
  • Мнения: 3 994
Аз ги имам и двете и не ми допадат. Пиши ми ако искаш да направим някаква размяна имам прекалено много продукти за коса и няма да ги изхарча скоро.

Днес бях в The Mall в ЗР за да видя прословутия крем на Олиосета. Нямаше го за продажба, жената каза след 2 седмици ще им го заредят. Попитах я все пак за тестер, да го видя как е като консистенция и ми извади и даде на пробвам. Коремче като тяхното термо, една идея по плътно. Не успях да видя блясък, плътност придава, да.
За сега ще остана с моето Керастаз.
За сметка на това пробвах капките на Лалга и ми допаднаха. Косата ми ги хареса. Някой ги разменяше в другата тема, трябва да издиря поста да видя дали е актуален Simple Smile

# 738
  • София
  • Мнения: 462
Здравейте, някоя от вас използвала ли е продуктите на Cotril? Днес се сдобих с шампоан против косопад и подхранваща маска. По салоните са луднали по тази нова марка. Потърсих в нета и в БГ не може да се закупи ако не си фризьор. Като използвам 2-3 пъти продуктите мога да оставя коментар, ако никоя не ги е ползвала и са ви интересни Simple Smile

# 739
  • Мнения: 26
Момичета, помощ 🥺
Получих си Нутритивите, но в банята като си сипвах от шампоана (bain satin 1) ми направи впечатление не много приятната миризма и после, че течността, която излезе беше съставена от две консистенции - прозрачна като гел и в нея като мляко 😳
Не знам с кой акъл все пак си измих косата, от пусти мерак 😓 сега ще се пръсна докато звънна утре в магазина да ги питам нормално ли е…
Проверих му бач-а, произведен е 11.2021
Кажете нещо успокоително 🤯

Писах и в темата за блондинките, но с цел по-бърз успех преписвам и тук…

# 740
  • Мнения: 1 585
Момичета някоя от вас ползвала ли е и има ли отзиви за продуктите на Papino? Били българска марка и ми ги похвалиха че били много добри и давали страхотни резултати, но никога не съм ги чувала.

# 741
  • Мнения: 3 254
Papino са като веро. Излъгах се да си купя шампоан и маска от една фризьорка.

# 742
  • Мнения: 79
А аз да попитам дали някой има отзиви за тези:

# 743
  • Мнения: 470
Ако не е вече късно,понеже се коментираше следваща тема,много полезно би било да пишем за бюджетни попадения.Знам, че е коментирано,но можем да актуализираме данните Blush

# 744
  • Мнения: 5 266
прозрачна като гел и в нея като мляко 😳
Това е на Kerastase, нали. Не съм ползвала оранжевите, имах зелените. С тях всичко беше наред, но подобен опит с разделен на две консистенции продукт имах с Function of Beauty. Опаковката беше прозрачна и беше видимо, че шампоанът се разделяше на една плътна част и отгоре още толкова олиоподобна смес, когато дълго време не беше ползван. Просто го разклащах и всичко беше наред.

# 745
  • София
  • Мнения: 1 945
За следващата тема предлагам да се обсъдят също олиа за коса, leave-in балсами, продукти против цъфнали краища на косата и продукти за лесно разресване.

# 746
  • Мнения: 666
Заповядайте в новата тема.🌻
https://m.bg-mamma.com/?topic=1481891

# 747
  • Мнения: 942
А аз да попитам дали някой има отзиви за тези:


Имам първия продукт и съм доволна.

# 748
  • бургас
  • Мнения: 12
Момичета, привет,
Толкова много информация, супер сте!
Имам запитване към вас, четох за "Вълшебството на Магнолия"
Но нямам нито време, нито желание да се сдобивам с всички масла, за да го приготвя...Има ли някоя от Вас, която би се заела да го забърка и да си го платя, за каквато сума прецени?
Поздрави Kiss

Общи условия

Активация на акаунт