Как да попитам гаджето дали иска да отидем на почивка?

  • 3 121
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
Какво мислите за връзка между двама души,в която инициаторът на разни романтични пътешествия е жената,а не мъжът. Не говоря за инициатор на срещи и така нататек,а на разни романтични моменти,почивки,екскурзии и прочее. Мъжът в случая не е романтична натура сам по себе си и си го признава.

Последна редакция: вт, 12 юли 2022, 20:07 от ceta_

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Самостойно финансиране на тия пътешествия, от страна на жената, има ли в уравнението?

Иначе, не виждам проблем нежната половинка да е по-активният партньор точно в това направление.
Аз специално обичам да посещавам са̀мо дестинации, които лично съм подбрала и проучила.

Последна редакция: вт, 12 юли 2022, 18:56 от Blаck Cat

# 2
  • Мнения: 40 924
Какво мислите за връзка между двама души,в която инициаторът на разни романтични пътешествия е жената,а не мъжът. Не говоря за инициатор на срещи и така нататек,а на разни романтични моменти,почивки,екскурзии и прочее. Мъжът в случая не е романтична натура сам по себе си и си го признава.

Че то това май е по-често срещаният вариант - жените да мрънкат за романтични пътувания.

# 3
  • Мнения: 19 874
Ако човекът не му импонира този начин на забавление, си е чиста досада.
Лично за мен е досаден подобен вид "инициатива".

# 4
  • Мнения: 9 708
Не съм романтична натура и бих се дразнила, ако половинката ми постоянно инициира подобни преживявания.

# 5
  • Мнения: 14 861
Какво значи романтични пътешествия?

# 6
  • Мнения: 5 144
Не виждам какво има за мислене по въпроса ако само жената инициира - жената има желание и действа. Проблем би било, ако мъжа не желае да участва.
Т.е. ако е "отиваме където кажеш, само избери" за мен е абсолютно ок. Ако е "моля те, спри да ме мъкнеш" е сблъсък на интереси. Но познавам и такива хора. Пича не обича да пътува, но не спира мацката, която обича. Мацката си ходи по почивки с женска компания. Идилия. Баланс. Това работи при тях.
Ние сме по-компромисно насочени. Примерно - аз на море не обичам да ходя и през ум няма да ми мине да търся почивки на морето. Отиваме, където ММ иска, защото той обича. Аз съм фен на планина - поела съм търсенето на приключения в тази насока, него не го вълнува, знае, че ще намеря място с гледки и разходки.

Black cat, това с парите не го разбирам много много, но предполагам различните семейства си управляват финансите различно, защото често го срещам като казус във форума. При вече бракувана двойка за мен не е много нормално да има мои и твои финанси. Но всекиму своето, разбира се.

# 7
  • Мнения: 500
Аз организирам всички пътувания. Ако чакам мъжът ми да га направи, ще има дълго да си чакам. Но това ни устройва и двамата - аз обичам да се занимавам с подобни организации, избирам си къде ми се ходи, а той винаги остава доволен без да прави нищо.
Колко са романтични обаче, нямам представа. Какво прави едно пътуване романтично?

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Black cat, това с парите не го разбирам много много, но предполагам различните семейства си управляват финансите различно, защото често го срещам като казус във форума. При вече бракувана двойка за мен не е много нормално да има мои и твои финанси. Но всекиму своето, разбира се.

Разбира се, моето мнение е същото. Нашият бюджет беше изцяло общ, още преди да сключим граждански брак, но написах поста си по този начин, защото и на мен ми е правило впечатление (от дискусиите във форума), че партньорите в много двойки кътат парите си само за собствени удоволствия и хобита, с които половинката им няма нищо общо. За мен е неразбираема концепция, но явно работи при някои.

# 9
  • Мнения: 164
Какво значи романтични пътешествия?

Еми най-обикновена почивка в някой курортен град за 4 дни ....... искаше ми се много,а знаех,че той няма да се досети и предложих за първи път такова нещо,съответно поех инициативата за това. Той реагира добре и каза,че ще го решим къде ,кога и как ще отидем и ,че и на него му се е искало. Просто го чувствам някак изпросено,може би от предразсъдъци ,че мъжът трябва да предлага такива неща....

Черна котка,естествено не държа той да ми плати абсолютно всичко,на етап гаджета сме,но не мисля ,че финансовата част му е проблем ,в смисъл такъв,че би платил и за мен. Но това само си го мисля,ще видим. Не сме ходили друг път никога заедно.

# 10
  • София
  • Мнения: 7 991
Пътуванията и дестинациите ги избирам аз, уточняваме бюджета и действаме.

# 11
  • Мнения: 3 726
Почивки и екскурзии организирам аз, мм се включва понякога с идея и винаги с ентусиазъм, романтиката си е отделно. За него романтиката се свежда до букет цветя и да ми сготви нещо специално,де, така че къде ще ходим за годишнината, например, пак аз организирам. Ок съм с това, да.
Плащането не е на дневен ред, бюджета ни е общ.

# 12
  • Мнения: 5 144
Ceta, не търси под вола теле, не си усложнявай живота и не прави нещата по-драматични, от колкото са Simple Smile Не знам защо си решила, че мъжа трябва да предлага такива неща Simple Smile Гледай си твоя принц. Щом се е навил веднага значи нямаш пукнат проблем Simple Smile

# 13
  • Мнения: 7 273
Супер инициативните и романтичните ме дразнят. Двамата разглеждаме и коментираме, обикновено аз решавам , а той поема организацията.

# 14
  • Мнения: X
Не мисля, че има нещо притеснително в това. Много мъже не са романтични, представи си, някои жени също (като мен).

Почивки организираме и двамата, но аз повече. Винаги го обсъждаме, все пак не е ок да решавам сама. Аз винаги съм с повече претенции за хотел и настаняване, оставя ме да реша къде да спим. Имало е случаи, в които се изнервям, че не намирам място, тогава действа той, защото е по-спокоен.

# 15
  • Мнения: 9 708
Всички пътувания, екскурзии и почивки ли ги слагаш в графата “Романтични”? Това към авторката. Защото за мен има голяма разлика дали пътуването ще е “обикновено”. Отивате някъде, настанявате се, разхождате се, вечеряте, разглеждате забележителности и прочие. Или пък на всеки час има розови листенца на леглото, серенада под прозореца, цигулар в ресторанта, който му свири на уше, самолет в небето, изписващ името му, десерт с датата му на раждане, препечена филийка със зодията и прочие…

Последна редакция: вт, 12 юли 2022, 18:38 от G&B

# 16
  • Мнения: 164
Всички пътувания, екскурзии и почивки ли ги слагаш в графата “Романтични”? Това към авторката. Защото за мен има голяма разлика дали пътуването ще е “обикновено”. Отивате някъде, настанявате се, разхождате се, вечеряте, разглеждате забележителности и прочие. Или пък на всеки час има розови листенца на леглото, серенада под прозореца, цигулар в ресторанта, който му свири на уше, самолет в небето, изписващ името му, десет с датата му на раждане, препечена филийка със зодията и прочие…

Май всички да......може би защото не съм го правила никога преди. В случая имам предвид обикновено пътуване ,а не това второто,което описа.

# 17
  • Мнения: 9 708
Съвсем нормално е единият да е по-инициативен и да предлага места за посещения/ неща за правене. Просто и двамата трябва да харесат предложенията. Ако единият се съгласява само, за да няма сълзи и сополи няма да я бъде работата.
Бюджетът/ възможностите на двамата също са важни. Вие си знаете кой и какво може да си позволи.

# 18
  • София
  • Мнения: 7 991
Е говорим за почивка 4 дни. Съгласил се е, изберете удобни и за двамата дати и после ако искаш я прави романтична, ако искаш отидете и се наспете, зависи от отношенията и от мястото.

# 19
  • Мнения: X
Ако не греша, авторката на темата е ученичка. Следователно тя пита дали е ОК тя да инициира пътешествие, а гаджето ѝ да плати. Защото не виждам как ученичка би финансирала подобно нещо. Отговорите на жени, които имаме семейства или сме в дългогодишни връзки, не биха могли да са особено релевантни за нейния случай.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Защото не виждам как ученичка би финансирала подобно нещо.

Освен техните да се включат с някой лев...

# 21
  • Мнения: X
А, тя може да работи през лятото или нещо почасово, но излишно пита нас, защото нашите ситуации са съвършено различни от нейната. Тук няма много ученички, които да наричат "инициатива във връзката" молбата им гаджето да ги заведе на море за 3-4 дена.

# 22
  • Мнения: 164
Защото не виждам как ученичка би финансирала подобно нещо.

Освен техните да се включат с някой лев...

Не,аз работя и мога да си платя своята част....пълнолетна съм

# 23
  • Мнения: 5 144
Ок, в моята глава, когато се реферира към партньорите с "мъжът" и "жената" става дума за семейство. При ученическа любов са момче и момиче.
Как да е...

# 24
  • Мнения: 14 861
Не виждам нищо чск толкова романтично.
А и, доколкото помня, ти си ученичка, не работиш. Ако сте само гаджета и нямаш доходи, за мене е редно да не споменаваш неща, свързани с големи разходи, защото просто не звучи добре.

# 25
  • Мнения: 6 573
Аз организирам всички пътувания и почивки. Така ми харесва, семейство сме, с общ бюджет.
Обаче, доколкото става ясно, тук случая е друг. Те са млади, гаджета от скоро/предполагам щом не са ходили никъде до сега заедно/ и това.ще им е първа почивка. Плюс, че тя иска той да плати и за нея. Е, в този случай, предложението трябва да е от него. Ти може само да говориш, че много обичаш да ходиш на море /примерно/, да си купиш нов бански и да го питаш дали му харесва, да визуализираш вас двамата на плажа, по цял ден заедно /понеже не живеете още заедно, предполагам/ и тн. и тн., докато те попита къде искаш да те заведе и кога. Колкото повече е хлътнал, толкова по-малко намеци ще са нужни.

# 26
  • Мнения: 9 708
Заглавието май се оказа доста подвеждащо. Жени, връзки…

# 27
  • Мнения: 164
Аз организирам всички пътувания и почивки. Така ми харесва, семейство сме, с общ бюджет.
Обаче, доколкото става ясно, тук случая е друг. Те са млади, гаджета от скоро/предполагам щом не са ходили никъде до сега заедно/ и това.ще им е първа почивка. Плюс, че тя иска той да плати и за нея. Е, в този случай, предложението трябва да е от него. Ти може само да говориш, че много обичаш да ходиш на море /примерно/, да си купиш нов бански и да го питаш дали му харесва, да визуализираш вас двамата на плажа, по цял ден заедно /понеже не живеете още заедно, предполагам/ и тн. и тн., докато те попита къде искаш да те заведе и кога. Колкото повече е хлътнал, толкова по-малко намеци ще са нужни.

не съм казала,че искам той да плати.

# 28
  • Мнения: 1 402
Значи по логиката на авторката с моите приятелки ходим на романтични пътешествия. Пътуванията и пътешествията са едно, не виждам лошо да се инициират и от жената, и от мъжа, който го влече повече организацията. Вече дали по време на това пътуване ти ще му направиш някоя романтична изненада или той на теб си е съвсем отделно.

# 29
  • Мнения: X
Не сериозно, заглавието изобщо не кореспондира с обсъждания проблем. Сложила заглавие "Жената - инициатор в една връзка", а пита дали е ОК да каже на гаджето да отидат за 3-4 дена на море. Ако авторката ми обясни какво общо има заглавието с въпроса, ще ѝ платя морето.

# 30
  • Мнения: 19 874
Доходили ѝ се на море и ай сериозна тема.
А то.

# 31
  • Мнения: 164
Не сериозно, заглавието изобщо не кореспондира с обсъждания проблем. Сложила заглавие "Жената - инициатор в една връзка", а пита дали е ОК да каже на гаджето да отидат за 3-4 дена на море. Ако авторката ми обясни какво общо има заглавието и въпросът, ще ѝ платя морето.

Ами аз съм на 18г и съм женски пол,съответно съм жена. Отношенията са ми с мъж,това между нас е своеобразна връзка,а аз иницирах идеята за почивката ,за която говорим съответно. И въпросът ми е какво мислите за жените,които са инициаторите във връзките си. Това ,че съм на 18г не значи,че не съм жена и това,че с него не сме женени и нямаме деца,не означава,че нямаме връзка. Ай дай сега парите аххахах...шегувам се

# 32
  • Мнения: X
Нищо не давам. Нито стотинчица. Simple Smile Още не си ми обяснила как въпросът "Мило, ходи ли ти се на море с мен?" е свързан с темата за жената - инициатор във връзката.

# 33
  • Мнения: 164
Нищо не давам. Нито стотинчица. Simple Smile Още не си ми обяснила как въпросът "Мило, ходи ли ти се на море с мен?" е свързан с темата за жената - инициатор във връзката.

Е сега не мога да го променя заглавието.....така го почувствах,така го написах.

# 34
  • Мнения: 1 302
Доходили ѝ се на море и ай сериозна тема.
А то.

Явно няма приятелки с които да си говори и пуска нова тема за всяка маловажна щуротия която й хрумне.

# 35
  • Мнения: 9 708
По-подходящо заглавие би било "Как да попитам гаджето дали иска да отидем на море''. К'ви жени, романтики, връзки, к'ви 5 лева...

# 36
  • Мнения: 164
По-подходящо заглавие би било "Как да попитам гаджето дали иска да отидем на море''. К'ви жени, романтики, връзки, к'ви 5 лева...
Готово,извинявам се,че ви подведох със заглавието,което бях сложила.

# 37
  • Мнения: 5 144
Не бе, то няма лошо да си питаш на общо основание какво мислят другите за тази хипотетична ситуация. Просто като не уточниш таргета ще получиш доста конкретна картинка, която не мисля, че ти върши работа Simple Smile

# 38
  • Мнения: X
Дечко, я не се занимавай с глупости при нас, лелите, ами звънни на гаджето и му кажи, че искаш да отидете за няколко дена на море. След като сте още пресни гаджета, кажи, че ти ще поемеш своята част от разходите. Ако той настоява да плати всичко, приеми и след това се реванширай като му купиш нещо, което ще го зарадва. Толкоз.

# 39
  • Мнения: 9 708
Чудна си! На твое място бих проучила няколко дестинации, които ми допадат. Хотели, цени и т.н. и после стреляш въпроса. Директно, без игрички и заобикалки, защото едва ли си ги усвоила. Предлагаш мястото, ако той има въпроси за настаняването ти вече ще си проучила. Ако няма, предлагаш заедно да изберете.

# 40
  • Мнения: 40 924
И след направените уточнения какво не ти е ясно?

Почваш направо:
- искаш ли да отидем на море някъде? Ще е готино да си прекараме заедно.
- или предпочиташ планина?
- имаш ли нещо предвид или да потърся варианти и да обсъдим после?
- колко пари можем да съберем?

Общо взето вече над 33 години правим така.  Почти винаги единият от двамата е по-ентусиазиран, но накрая обсъждаме и решаваме заедно. И ако единият иска нещо, а на другия му е все едно и няма добри аргументи против, отиваме където е поискано. Не е ракетно инженерство.

# 41
  • София
  • Мнения: 35 104
Кат инициираш брак, дете, ипотека, тогаз ела за мнение.
Сега хващай, където ви видят очите и стига чете Космо и прави тестове за успешни връзки.

Ако толкова пък те дразни - знаеш. Да се промени - няма.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Сливи ли имаш в устата, че не можеш да му кажеш?

# 43
  • Мнения: 25 618
Това онзи, 30+-годишният ли е, или друг?
Ако е чичкото и те остави сама да си платиш морето... Много ще се минеш, да знаеш.

# 44
  • Мнения: 12 790
Защо да е изпросено, ти си предложила, той е приел веднага. Всичко е точно, не го мисли.

# 45
  • София
  • Мнения: 35 104
Сигурно не е предложил да плати

# 46
  • Мнения: 116
Жените са по-добри в мултитаскинг и  да търсят информация, да сравняват, мислят, премислят, избират...
Масово около мен жената избира 1, 2 или 3 варианта за конкретни места, дати и предлага.

На много мъже им е досадно да си губят времето в ровене на оферти и дестинации.

# 47
  • Мнения: 7 413
Е това ли ти е проблема?
Директно го питаш...Няма ли да ме заведеш на море тая година?
Абе ,научете се да си искате, та да ви се дава.

# 48
  • Мнения: 771
“Гадже, искаш ли да отидем на почивка?”
Май така.

# 49
  • Мнения: 12 406
Добре де, що така го накълвахте детето? Grinning
Ми притеснява се, чуди се как да попита, тревожи се, че той се е съгласил, но не знае дали наистина иска,щото не той е предложил. Това е толкова нормално за момиче на 18, с времето ще се научи.

ceta, щом ти е казал ок, приеми, че ще се радва да отидете заедно, не е изпросено, много хора не се сещат да поемат инициативата за това, но не значи, че не искат. Като се е съгласил, го попитай има ли предпочитания къде, потърсете заедно място или ти разгледай какво има и му предложи разни варианти. Не му се притеснявай толкова.

# 50
  • Мнения: 3 726
Чак си смени заглавието на темата, защото някой, анонимно, ти каза, че така ще е по-добре!!!

 Чудесно е, че си му предложила почивка, още по-чудесно е, че той не ти е попарил ентусиазма. Не си направила нищо неуместно, нямаш основание за притеснения, всички правим така. Малко повече самоувереност добре ще ти дойде.
 И да си прекарате слънчево!:)

# 51
  • Мнения: 164
Мерси момичета,просто се бях притеснила всъщност наистина дали и той го иска,защото аз го предложих,но явно няма нищо притеснително.

# 52
  • Мнения: X
Виж сега, едно от безценните неща във връзката е възможността да сте НЕсъгласни по разни въпроси и да можете да обсъждате спокойно несъгласията си. "Моят", ама точно "моят" човек е този, на когото мога да предложа нещо, без да изпитвам притеснения, а той - на мен и ако не сме съгласни, да обясним защо, да се изслушаме и да намерим опция, който ни устройва и двамата.

# 53
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 323
Отидете с компания и ще иска или още по-добре ти отиди с компания, пък той ако иска. В момента не знае какво да прави с теб. Малка си, а нещата му отиват към скъсяване на разстоянията, обвързване, запознаване с родителите ви, меден месец и т.н. Не е готов за това.

Виж сега, едно от безценните неща във връзката е възможността да сте НЕсъгласни по разни въпроси и да можете да обсъждате спокойно несъгласията си. "Моят", ама точно "моят" човек е този, на когото мога да предложа нещо, без да изпитвам притеснения, а той - на мен и ако не сме съгласни, да обясним защо, да се изслушаме и да намерим опция, който ни устройва и двамата.
Рано е. В момента трябва да я ухажват, не тя да си пъне мозъчето и да му се обяснява. Така умират много нервни клетки.

Последна редакция: ср, 13 юли 2022, 09:12 от Вяра

# 54
  • Мнения: 5 144
Вяра, не бих препоръчала. Една от причините да мразя ходене на море е именно ходенето с компания - на кой къде му се ходи на плаж, пък кога му се прибира, пък къде му се яде... Не, мерси, само с ММ. Това си е моето мнение, да, ама 4 дни са, то това едва почивка може да се нарече, докато отидат и разхвърлят стаята ще трябва да се връщат. Ако 4 дни на тия години нямат какво да си разкажат и да обсъдят...
И пича вече се е навил, не виждам защо да допълваме картинката с други хора.

# 55
  • Мнения: 471
Казваш му - "Ходи ми се на море, искаш ли да отидем двамата?
Получаваш отговор, питаш - "Имаш ли курорт предвид"? "Какъв ти е бюджета?" - и от там ще ти стане ясно дали е склонен да плати и за теб, дори и ти да не го искаш.
После, като сте малко повече заедно, повдигни въпроса за почивките и пътуванията, разбери колко е склонен да похарчи за едно пътуване и започвай да предлагаш дестинации.
С моя мъж сме така от години. Голяма рядкост са мъжете, които ще се сетят сами да организират нещо. В повечето случаи жените сме инициаторки, мъжете казват дали искат или не в този момент.
Два пъти може да се случи да ти окаже, на третия път ще се съгласи. Не е драма. Не търси под вола теле.
Мъжът ми ме е оставил аз да инициирам всички пътувания и почивки. Давам му дата и приблизително колко ще ни легне хотел, билети и той казва - ок, правим го или там не ми се ходи, предпочитам еди-къдеси. И така. Съвсем нормални отношения за една връзка.

# 56
  • Мнения: 164
Отидете с компания и ще иска или още по-добре ти отиди с компания, пък той ако иска. В момента не знае какво да прави с теб. Малка си, а нещата му отиват към скъсяване на разстоянията, обвързване, запознаване с родителите ви, меден месец и т.н. Не е готов за това.

Виж сега, едно от безценните неща във връзката е възможността да сте НЕсъгласни по разни въпроси и да можете да обсъждате спокойно несъгласията си. "Моят", ама точно "моят" човек е този, на когото мога да предложа нещо, без да изпитвам притеснения, а той - на мен и ако не сме съгласни, да обясним защо, да се изслушаме и да намерим опция, който ни устройва и двамата.
Рано е. В момента трябва да я ухажват, не тя да си пъне мозъчето и да му се обяснява. Така умират много нервни клетки.

Да и това го има,страх ме е да не го уплаша и да не си помисли,че кроя разни планове да го обвързвам вовеки със себе си.

# 57
  • Мнения: 7 413
Еее, ако един мъж се уплаши от една почивка с теб за какво ти е? Или от това, че ти проявяваш инициативата ли?
Много жени са такива,  не чакат мъжете да решат. Аз винаги съм била водеща във връзките си  ,тея дето са се уплашили не са били точните хора. Разсъждавай така.

# 58
  • Мнения: 164
Не мога да разбера защо след като се видим с него и след това никакъв го няма 2 дни,едно добро утро няма......тотално затъмнение. Ей за това я пуснах тая тема,чувствам се несигурна как да подходя ,заради ей такова поведение.

# 59
  • Мнения: X
Ама вие гаджета ли сте? Имам предвид, той наясно ли е, че сте във връзка?

Два дена да го няма и да не комуникирате…

# 60
  • Мнения: X
Ох, бе, дете, в такъв случай, за какво море заедно изобщо говорим?

# 61
  • Мнения: 5 144
Не ти пише първи или не ти отговоря като ти му пишеш?

# 62
  • Мнения: 164
Нее,виждаме се да кажем два или три поредни дни и на следващия ден той не пише изобщо и да кажем пише на по-следващия ден вечерта,шантаво ми е... Аз от его не пиша първа-детски истории

Знае ,че сме гаджета естествено

# 63
  • Мнения: 1 302
Аз от его не пиша първа-детски истории

Rolling Eyes Преодолей си егото, че с такива тъпи игрички никога няма да ти се получи нормална връзка. Така изглежда, че не проявяваш особен интерес и в един момент съвсем ще спре да те търси, което е нормално.

# 64
  • Мнения: 12 790
Струва ми се, че ти си по-увлечена, отколкото той.

# 65
  • Мнения: 5 144
Аха... Ти не му пишеш първа, ама те обърква, че той не пише първи цял ден и половина, а ти очакваш. И не знаеш ли да го каниш ли на море, защото той не те бил поканил, а ти очакваш. Ама прекрасно, де, на 18 ти е времето да си мерите еготата... Че из форума има такива на по 45 с две деца и 20 години брак.

Аз приключвам със следенето на темата.

Последна редакция: чт, 14 юли 2022, 11:28 от Inferiya

# 66
  • Мнения: 1 028
Струва ми се, че ти си по-увлечена, отколкото той.
По-скоро ми се струва увлечена в идеята да има гадже, отколкото по самия него.

# 67
  • Мнения: 1 242
Ами като се появи следващия път направо му показваш на телефона снимки на въпросното/ите места които ти си си харесала и му казваш че ти се иска да се метнете за няколко дена натам само двамата.
Няма да го разпитваш дали му е по бюджета или дали му е свободно времето тогава.
Съответно по реакциите му ще се види. От друга страна това ще е удобен момент да прецениш нещата. Не е добре да има и други че ще се разсейвате и за това кратко време нищо няма да се получи.

# 68
  • Мнения: 11 568
Кой ще плаща почивката?

# 69
  • Мнения: 9 708
Ceta_, същият ли е,  който преди време беше обидила и се чудеше как да оправиш нещата?

# 70
  • Мнения: 164
Аз от его не пиша първа-детски истории

Rolling Eyes Преодолей си егото, че с такива тъпи игрички никога няма да ти се получи нормална връзка. Така изглежда, че не проявяваш особен интерес и в един момент съвсем ще спре да те търси, което е нормално.

Мислиш ли? Никога не съм разсъждавала така,все си мислех,че колкото повече не търся човекът,той толкова повече ще ме гони....


kirasirrav,говорих с него вчера и той каза,че много му се иска. Реагира добре
 

Последна редакция: чт, 14 юли 2022, 18:17 от ceta_

# 71
  • Мнения: X
Никога не съм разсъждавала така,все си мислех,че колкото повече не търся човекът,той толкова повече ще ме гони....
Ама, ти наистина си дечко, набълбукан с Космополитан. Simple Smile Всеки човек има нужда от взаимност. Та нали, ако и той мислеше като теб, никой никога никого няма да потърси. Не става въпрос да се натискаш и да досаждаш. Но е съвсем ок и ти да му напишеш нещо мило първа. Направи го веднъж и виж реакцията. Просто внимавай с дозата.

# 72
  • Мнения: 1 302
Мислиш ли? Никога не съм разсъждавала така,все си мислех,че колкото повече не търся човекът,той толкова повече ще ме гони....

Ти сериозно или нещо тролиш?

Да се правиш на недостъпна или незаинтересована работи само по филмите. В една връзка трябва взаимност. Ако не показваш на партньора си, че е желан в един момент чувствата му ще изстинат и ще си намери друга, която не го кара постоянно да я преследва. А пък ако един мъж позволява да се държат с него така, значи е някакъв льольо с много ниско самочувствие, не бих го изтърпяла.

# 73
  • Мнения: 21 456
Аз от его не пиша първа-детски истории

Rolling Eyes Преодолей си егото, че с такива тъпи игрички никога няма да ти се получи нормална връзка. Така изглежда, че не проявяваш особен интерес и в един момент съвсем ще спре да те търси, което е нормално.

Мислиш ли? Никога не съм разсъждавала така,все си мислех,че колкото повече не търся човекът,той толкова повече ще ме гони...
 


Аха,  само дето колкото повече ти не търсиш човека, толкова повече той може да е вече с друга, дето го търси.
Казвай си в прав текст какво ти се иска, това е моят съвет по повода и всички други подобни.

Щом човекът се е съгласил, проблем няма.

Извинявай, ти като си на 18 ученичка ли си още?

# 74
  • Мнения: 354
Разбира се, че жената трябва да е инициатора, да избира местата и т.н. А мъжа да ги плаща. Smiley

Какво мислите за връзка между двама души,в която инициаторът на разни романтични пътешествия е жената,а не мъжът. Не говоря за инициатор на срещи и така нататек,а на разни романтични моменти,почивки,екскурзии и прочее. Мъжът в случая не е романтична натура сам по себе си и си го признава.

# 75
  • Мнения: 116
Нее,виждаме се да кажем два или три поредни дни и на следващия ден той не пише изобщо и да кажем пише на по-следващия ден вечерта,шантаво ми е... Аз от его не пиша първа-детски истории

Знае ,че сме гаджета естествено


Всеки човек, вкл и мъжете имат нужда от собствено пространство,
 прекалено лепкавите жени ги плашат.

Н могат по цял ден да пращат поздрави, сърчица и мили муцунки.

А и не е нужно.

# 76
  • Мнения: 1 242
,,kirasirrav,говорих с него вчера и той каза,че много му се иска. Реагира добре"
Ами значи да очакваме снимки от морето. Пожелавам ви да си изкарате добре. Ако ли пък нещо се скофти, ще му мислиш после.

Общи условия

Активация на акаунт