Как да попитам гаджето дали иска да отидем на почивка?

  • 3 116
  • 76
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 35 101
Сигурно не е предложил да плати

# 46
  • Мнения: 116
Жените са по-добри в мултитаскинг и  да търсят информация, да сравняват, мислят, премислят, избират...
Масово около мен жената избира 1, 2 или 3 варианта за конкретни места, дати и предлага.

На много мъже им е досадно да си губят времето в ровене на оферти и дестинации.

# 47
  • Мнения: 7 411
Е това ли ти е проблема?
Директно го питаш...Няма ли да ме заведеш на море тая година?
Абе ,научете се да си искате, та да ви се дава.

# 48
  • Мнения: 771
“Гадже, искаш ли да отидем на почивка?”
Май така.

# 49
  • Мнения: 12 406
Добре де, що така го накълвахте детето? Grinning
Ми притеснява се, чуди се как да попита, тревожи се, че той се е съгласил, но не знае дали наистина иска,щото не той е предложил. Това е толкова нормално за момиче на 18, с времето ще се научи.

ceta, щом ти е казал ок, приеми, че ще се радва да отидете заедно, не е изпросено, много хора не се сещат да поемат инициативата за това, но не значи, че не искат. Като се е съгласил, го попитай има ли предпочитания къде, потърсете заедно място или ти разгледай какво има и му предложи разни варианти. Не му се притеснявай толкова.

# 50
  • Мнения: 3 726
Чак си смени заглавието на темата, защото някой, анонимно, ти каза, че така ще е по-добре!!!

 Чудесно е, че си му предложила почивка, още по-чудесно е, че той не ти е попарил ентусиазма. Не си направила нищо неуместно, нямаш основание за притеснения, всички правим така. Малко повече самоувереност добре ще ти дойде.
 И да си прекарате слънчево!:)

# 51
  • Мнения: 164
Мерси момичета,просто се бях притеснила всъщност наистина дали и той го иска,защото аз го предложих,но явно няма нищо притеснително.

# 52
  • Мнения: X
Виж сега, едно от безценните неща във връзката е възможността да сте НЕсъгласни по разни въпроси и да можете да обсъждате спокойно несъгласията си. "Моят", ама точно "моят" човек е този, на когото мога да предложа нещо, без да изпитвам притеснения, а той - на мен и ако не сме съгласни, да обясним защо, да се изслушаме и да намерим опция, който ни устройва и двамата.

# 53
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 321
Отидете с компания и ще иска или още по-добре ти отиди с компания, пък той ако иска. В момента не знае какво да прави с теб. Малка си, а нещата му отиват към скъсяване на разстоянията, обвързване, запознаване с родителите ви, меден месец и т.н. Не е готов за това.

Виж сега, едно от безценните неща във връзката е възможността да сте НЕсъгласни по разни въпроси и да можете да обсъждате спокойно несъгласията си. "Моят", ама точно "моят" човек е този, на когото мога да предложа нещо, без да изпитвам притеснения, а той - на мен и ако не сме съгласни, да обясним защо, да се изслушаме и да намерим опция, който ни устройва и двамата.
Рано е. В момента трябва да я ухажват, не тя да си пъне мозъчето и да му се обяснява. Така умират много нервни клетки.

Последна редакция: ср, 13 юли 2022, 09:12 от Вяра

# 54
  • Мнения: 5 142
Вяра, не бих препоръчала. Една от причините да мразя ходене на море е именно ходенето с компания - на кой къде му се ходи на плаж, пък кога му се прибира, пък къде му се яде... Не, мерси, само с ММ. Това си е моето мнение, да, ама 4 дни са, то това едва почивка може да се нарече, докато отидат и разхвърлят стаята ще трябва да се връщат. Ако 4 дни на тия години нямат какво да си разкажат и да обсъдят...
И пича вече се е навил, не виждам защо да допълваме картинката с други хора.

# 55
  • Мнения: 471
Казваш му - "Ходи ми се на море, искаш ли да отидем двамата?
Получаваш отговор, питаш - "Имаш ли курорт предвид"? "Какъв ти е бюджета?" - и от там ще ти стане ясно дали е склонен да плати и за теб, дори и ти да не го искаш.
После, като сте малко повече заедно, повдигни въпроса за почивките и пътуванията, разбери колко е склонен да похарчи за едно пътуване и започвай да предлагаш дестинации.
С моя мъж сме така от години. Голяма рядкост са мъжете, които ще се сетят сами да организират нещо. В повечето случаи жените сме инициаторки, мъжете казват дали искат или не в този момент.
Два пъти може да се случи да ти окаже, на третия път ще се съгласи. Не е драма. Не търси под вола теле.
Мъжът ми ме е оставил аз да инициирам всички пътувания и почивки. Давам му дата и приблизително колко ще ни легне хотел, билети и той казва - ок, правим го или там не ми се ходи, предпочитам еди-къдеси. И така. Съвсем нормални отношения за една връзка.

# 56
  • Мнения: 164
Отидете с компания и ще иска или още по-добре ти отиди с компания, пък той ако иска. В момента не знае какво да прави с теб. Малка си, а нещата му отиват към скъсяване на разстоянията, обвързване, запознаване с родителите ви, меден месец и т.н. Не е готов за това.

Виж сега, едно от безценните неща във връзката е възможността да сте НЕсъгласни по разни въпроси и да можете да обсъждате спокойно несъгласията си. "Моят", ама точно "моят" човек е този, на когото мога да предложа нещо, без да изпитвам притеснения, а той - на мен и ако не сме съгласни, да обясним защо, да се изслушаме и да намерим опция, който ни устройва и двамата.
Рано е. В момента трябва да я ухажват, не тя да си пъне мозъчето и да му се обяснява. Така умират много нервни клетки.

Да и това го има,страх ме е да не го уплаша и да не си помисли,че кроя разни планове да го обвързвам вовеки със себе си.

# 57
  • Мнения: 7 411
Еее, ако един мъж се уплаши от една почивка с теб за какво ти е? Или от това, че ти проявяваш инициативата ли?
Много жени са такива,  не чакат мъжете да решат. Аз винаги съм била водеща във връзките си  ,тея дето са се уплашили не са били точните хора. Разсъждавай така.

# 58
  • Мнения: 164
Не мога да разбера защо след като се видим с него и след това никакъв го няма 2 дни,едно добро утро няма......тотално затъмнение. Ей за това я пуснах тая тема,чувствам се несигурна как да подходя ,заради ей такова поведение.

# 59
  • Мнения: X
Ама вие гаджета ли сте? Имам предвид, той наясно ли е, че сте във връзка?

Два дена да го няма и да не комуникирате…

Общи условия

Активация на акаунт