Режим, НЕрежим, ние си се веселим, даже и тъжим - 90ДД и още нещо 68

  • 28 477
  • 736
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 29 179

Скрит текст:
Да ви споделя, че парченце дебел шоколад върху обикновена бисквитка (от малките, ей!!!!) е истински оргазъм Smiling Imp
Joy
Пробвали сме го....! Мале както съм гладнаааа, а за мен яденето приключи за днес!
Вангобче, аз вече не готвя толкова откакто малката не живее с нас... ама трябва да се стегна и да почна наистина!
Имаме един хубав стол на ТОХА, на който има голям избор и мога от там да взимам!

# 376
  • София
  • Мнения: 4 145
Супер, Мимчо! ❤
Иринитко 😘и аз се хваля с моите чушки, които са нищожни количество в сравнение с твоите 🤣

# 377
  • Мнения: 3 347

Добро и усмихнато утро Stuck Out Tongue Winking Eye!

# 378
  • Мнения: 29 179
Добро утро!
Страшен котаран!

# 379
  • Мнения: 2 844
Добро утроооо!
Мамекс страшен е Joy Heart
Мими чудно кафенцеее!
Иринита даааа, знаем Joy А за пипера - ние това упражнение ще го правим по- късно.....
Веган бишкотите ми се получиха прекрасно и аз много се радвам Sunglasses
Прекрасен вторник, банда!

# 380
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Мамекситоооо, лудетиноооо! Така ме разсмя Smiley
Мимчо, обожавам хортензии! Sparkling Heart
Инджи, когато ти остане време, ще споделиш ли рецептите за веган бишкотите, моцарелата и др. работи, които прави. Не останааа! Two Hearts

Хубав ден и от мен!
И нали си знаете??!! Heartbeat Heartbeat Heartbeat

# 381
  • Мнения: 2 844
Инджи, когато ти остане време, ще споделиш ли рецептите за веган бишкотите, моцарелата и др. работи, които прави. Не останааа! Two Hearts
https://smediaroom.com/recipes/kak-da-si-prigotvim-vegan-tiramisu/
https://veg-spam231-/vegan-mozzarella-with-aquafaba/
Заповядай! Kissing Heart
Аквафабата е водата от консерва нахут - защото аз отначало не знаех Stuck Out Tongue Winking Eye Много спъпо я продават по здравословните магазини, а като си вземеш консерви със сварен нахут си е супер.

# 382
  • София
  • Мнения: 4 145


Инджи, ❤❤❤ денят дойде! Наслаждавай се на прекрасните емоции, които ти предстоят! 😍😍😍
Прекрасен ден, бандичка! 😘😘😘

# 383
  • Мнения: 29 179
Добро утро мили мои!
На добър час на ученичетата и техните преподаватели!
Инджи enjoy! Heart

# 384
  • Мнения: 2 844
Добро утро!
Честит първи учебен ден на дечицата и техните учители ! Деси и Ничия  една много успешна учебна година ви пожелавам!Здрави бъдете ! Heart Сиси имаме си първокласник нали? Стефчо да е здрав и с желание да ходи на училище! Heart
Вангоби и Мими благодаря ви! В София са от снощи и дне ги посрещаме тук Heart Ще гушкаммммм Heart

# 385
  • Мнения: 1 617
Инджиии, така се радвам за теб! Щастие е това, истинско щастие! Да е пълно сърцето ти! Heart
Честит първи учебен ден на всички ученици и преподаватели! Hug Да е успешна годината им! Hug
Деско, Ничия, Hug При Ирка започна вече, но да й честитя по нашенски Hug
Банда, прегръщам ви и се наслаждавайте на последните топли дни! Hug

# 386
  • Мнения: 3 347


Честито мили  Учители!Гордея се с всички Вас,че Ви  познавам Heart!И не забравяйте да бъдете креативни Wink.


Успешна и присъствена година и на всичките ни деца Hug!

# 387
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Винаги на 15.09 се вълнувам много! Денят е изпълнен с особени трепети.
Улиците са изпълнени с прекрасни дечица, развълнувани родители, цветя, балони. Красота!
Успешна година на нашите учители! Да бъдат въхновение за децата!....и да са креативни Laughing , както мъдро и навреме е отбелязала Мамексита
На добър час на Стефчето - нашето синеоко момченце! Да е здрав и ученолюбив! Нека намери много нови приятели.
Скрит текст:
Снощи бяхме на гости на моята приятелка от първи клас. Невероятни емоции и спомени
Инджиии, толкова се радвам за вас! Ще се изпълни сърцето ти! Two Hearts

# 388
  • Мнения: X
Благодаря много милички. Първокласничето ми днес отиде с усмивка и желание, дано все така да е.
Успешна година на нашите мили будителки!

Да сте здравички, бандичка!

Инджи, да гушкааш. 🥰

# 389
  • София
  • Мнения: 2 009
Привет, милички 💜
Честит празник и от мен!
Сиси, нека синеочко все така с усмивка и желание ходи на училище 💙
Нека е така за всички ученичета. А за родителите им- спокойствие и здрави нерви.
Инджи, 🤗
Чудесна вечер да имате 💖

Общи условия

Активация на акаунт