Режим, НЕрежим, ние си се веселим, даже и тъжим - 90ДД и още нещо 68

  • 28 365
  • 736
  •   1
Отговори
# 405
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Хора а те се опитаха да ми вменяват, че съм много претенциозна, ами за тези пари как да не е претенциозен човек, и да, получаваш едно нищо.
Ооо, надявам се, че са си намерили майстора! Побърква ме това, че когато искаш да получиш нещо адеквактно на цената му, веднага ти лепват етикета "претенциозен" или пък "Ми, нали знаете, че навсякъде е така!" , на което отговарям "Не, не знам и не искам да знам!"....и се почва...Smiling Imp Стремя се да съм информиран потребител и жална им майка на подобни продавачи, рестораньори или хотелиери.....иначе съм много добър човек, нали знаете ?Satisfied
Мимчо, странното е, че в Гърция жените почти не танцуват гръцките танци, по начина, по който се танцуват в България, дори и по танцовите школи. Така искам да отида някъде на гръцка таверна с танци и да си напълня душата...на дансинга Flushed

# 406
  • Стара Загора
  • Мнения: 628
Ирче, те майстора си го намериха, че и по две щото и дъщеря ми е сърцата като нас, но нали разбираш, че остава едно огорчение и неприятно чувство - а си на почивка да разпуснеш уж. Аман от прости и нахални хора значи.

# 407
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Тан, напълно те разбирам. Това е една от причините, заради които приключихме с Павел баня...
Иринитко, мислех си за теб, като видях какви поражения има...
Мимс, искам видео с гръцки танц, пък...
При мен е като че ли всички са се разбрали да изсипват де що има мероприятия наоколо ... И аз съм дежурна на всичко Sad
Инджи, гушкаааай!

# 408
  • София
  • Мнения: 4 141
Добро утро 😍
Ничия, честит рожден ден! 😘😘😘 Бъди здрава, щастлива и много усмихната!

Иринитко, 😘 по- важното е, че няма пострадали хора, но си представям и тези поражения какво носят. И това ще мине.
Танко, 😍 много неприятно. Вгорчило ви е почивката.
Мимчо, 😘 хайде след Гърция те чакам да се включиш с мен. Няма да те лъжа бавничко се случват нещата с доетата, но се случват. 😍
Инджи, ❤❤❤ как е бабината душичка?
Ир, ❤❤❤ как сте?
Днес плодов и имам банани, грозде и праскови.
Прекрасен ден, бандичка! 🍀🍀🍀

# 409
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
Вангобче, добре сме. Много ми идват шест пълни работни дни, и в седмия (неделя) пак имаме клас за Иван по роботика (трябва да го карам  и после да го взимам от там за два часа). С бг. училището в събота също има много за планиране и принтиране, съставяне на уроци, подходящи за децата ни. Уморена съм, със здравето доста неща не са ок, но няма да се оплакеам сега. Борим се с нашия навлизащ в пубертета син (Мамексче 😜😜😜), с това да си сам и без помощ, с трафик и $800 за месечна занималня (не е точно занималня, но...). Трудно, но не е непостожимо. Лягам вечер в 8:50 и в 9 съм заспала. Ставам в 5:45, за да успея да изляза в 7:15? Тази вечер имам да правя разпределения, сега заспа малкият господин и ставам. Добре сме, оммммммм.    
Ничия, здрава и щастлива да си; много вътрешно удовлетворена и все така поситивна, момиче.
Обичам ви, чета ви като имам време и съм с вас, нищо, че не пиша. Времето не стига.

# 410
  • Стара Загора
  • Мнения: 628
Ничия и тук ЧРД! Успешна, обичана, щастлива бъди!

# 411
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Ирко, момиче мило, имаш огромна енергия, но отделяй време и за себе си Hug
Ничия, да си жива, здрава и обичана!
Усмихнат ден момичета и момче!

# 412
  • Мнения: 28 569
Честито на нашата слънчева Ничия! Бъди щастлива, все така мила и позитивна!

Ир, как издържаш? Heart
Деско, обещавам изиграя ли гръцки ганц ще се снимам! Wink
Имам много работа, но поне курортистите и щъркелите си заминаха! Joy
Вангобче, и сега се старая, но след Гърция почвам...и там ям веднъж на ден! Hug

# 413
  • София
  • Мнения: 2 008
Благодаря ви от сърце💜 щастлива съм, че споделяме толкова много 💜 зарадвахте ме много днес 😍 всички прекрасни пожелания нека озаряват и вашите дни 💖

# 414
  • София
  • Мнения: 4 141
Ничия, ❤😘❤
Ир, ❤❤❤ то е ясно че правиш всичко за детенце, за мъжленце и за дечицата в училище, но не е ли време да помислиш малко и за теб, мило мое момиче? Щади се и се пази! Целувам те много и те мисля! Да си знаеш! 😘😘😘

# 415
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Добро утро и усмихнат ден!
Чувствам се като в подранил петък, а и ще си имам гостенче от утре Heart Eyes  
Вангобче, кога започваш 2 месец?
Слагам по кафенце с цветенце и изчезвам към работа Sunglasses

# 416
  • София
  • Мнения: 4 141
Добро утро, 😍
Деско, ❤ на 29-ти ми е първи воден и на 30- ти почвам втори месец. Благодаря за кафето😘😘😘

# 417
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Деско, днес е малкия петък, нали знаеш:smiley: А е и предпразнично...Те мен от вчера ми е петъчно. Днес средобяд забягвам на моникюр, педикюр и т.н. Такива прекрасни нокти си бях отгледала и в събота, докато п очиствах гпадината реших да си сложа първо гумени ръкавици и посе градински и...ръцете ми се изпотиха, ноктите омекнаха и два станаха жертва Disappointed Relieved....Сега ще има къси ноктенца, като в детската градина.
Оооо, утре ще има гууууш Two Hearts
Ирко, момичета са ти казали, ама и аз да не остана по-назад...ТИ си най-важна! Знам, че го знаеш и разбираш, но МОЛЯ те приложи го и на практика!
Мимоуз, да си изкарате невероятно! Наслади се на морската храна и заради мен!
Вангобче, браво на теб! Избута месеца..Gift Heart

Аз имам да досвърша нещо работно, след това ще папкам и ....бягайте краченца да бягаме Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 418
  • Мнения: 2 107
Подбрала съм кафе с еклерчета за добро утро и старт на деня, а и за ранна почерпка- добавям една годинка към “втората младост” 😜
Пожелавам ви здраве, обич и щастие, хубав ден!💝

# 419
  • Мнения: 5 367
ЧРД на патерица на ni4iq и на непатерица на zanata! Живи и здрави!

Общи условия

Активация на акаунт